בנות הבטחתי עידכון

שרונה49

New member
בנות הבטחתי עידכון

אז היום היינו באיכילוב לקבוע לניתוח קיסרי ויצאתי משם מאודדדדדדדדדד מאוכזבת קוררה לכן? איזה מקום ענק פעם ראשונה שלי שם. אז בקיצור הרופא קבע לנו ניתוח ל14 למרץ ואז אני אהיה שבוע 38 + 4 ימים רציתי להרביץ לרופא. זה עוד 4 שבועות איך מחזיקים ככה. יום שלישי אנחנו אצל בר חווה ואני מאוד מקווה שהוא ישחרר אותי הביתה, מה אני יעשה כאן בלי לצאת 4 שבועות עד ללידה? סיכמתי עם האמא שאני אלד כאן במרכז אבל להיות 4 שבועות ושוב לא להיות עם הילדים שלי? אני חייבת לשכנע את הרופא נחזיק ידיים. היום אני בשבוע 35+1

kuritza3

New member
הי שרונה

התאומים שלך לא זהים? כי לי קבעו שבוע לפני בגלל שהם מונו (זהים) ובדר"כ תאומים לא זהים מיילדים בשבוע 38. אל תתייאשי! אני יודעת שרק לפני כמה ימים גם אני כתבתי פה הודעת יאוש שיש לי עוד שלושה שבועות ללידה. עכשיו כבר שבועיים וחצי. ואין לי כוחות להחזיק אותם בכלל ואני סובלת מצירים ברוב שעות היממה. אבל, כמו שרבות וטובות מהפורום המעולה הזה כתבו, לא להתייאש. אל תשכחי שזה רק לטובת הקטנטנים שישארו כמה שיותר זמן בבטן.. אני אומרת, תאמצי לעצמך תחביב שלא דורש יותר מידי מאמץ ואת יכולה לעשות אותו גם תוך כדי ישיבה. ויאללה! בחודש הקרוב תשקיעי רק בזה.. תשכירי סרטים כייפים של בנות וכל יום תראי סרטים או שתתמכרי לתוכנית טלויזיה. אני התמכרתי להמון סדרות בשמירה הזאת ויש לי הוט VOD כך שאני לא מפספסת גם סדרות ישנות. אני בטוחה שתמצאי במה להתעסק.. המון בהצלחה ותמשיכי לעדכן.. קוריצה

שרונה49

New member
תאמיני לי קוריצה

שהלוואי שיהיה טוב והעוברים יחזיקו כמה שיותר בבטן רק שאני רוצה להיות עם הילדים מבחינה רפואית הם כבר לא פגים ואין צורך להיות במרכז נראה מה יהיה יום שלישי אצל הרופא. שלי הם תאומים לא זהים אבל אפילו הרופא לא טרח לבדוק אותי באיכילוב שאל שאלות וזהו מה זה. הלוואי שיכולתי להיות יותר בטלויזיה לאמא יש יס שאני לא אוהבת אז ככה שאין הרבה מה לראות.

sprite4

New member
מוזר מאוד התאריך שלך

לי קבעו ל-38 מלא כשאין לי שום בעיות של אורך צוואר. חשבתי שתאומים באיכילוב מיילדים מקסימום 38 מלא. מצד שני אולי מדובר רק בתאומים זהים? לגבי לא זהים אולי הם נותנים יותר זמן.

שרונה יקרה.אני מבינה ככ את הגעגוע

והרצון להיות עם הילדים (וכמובן נקיפות המצפון האימהיות שאף פעם לא עוזבות אותנו).אבל עוד קצת ותחזרי לביית יפה, ותהיי ככ שמחה שיהיה לך קל לפצות אותם על הזמן הזה .תחזיקי מעמד לימור

שרונה49

New member
גם אני וגם האמא

היינו המומות מהתאריך שהוא נתן לי היה לנו מוזר למרות שבר חווה לא מאמין שאני אגיע בכלל לשבוע 38 הלוואי. היום האמא אמרה לי "נראה לי שאת רוצה כבר ללדת" אז אמרתי לה שכן שכלום לא מחובר אלי ואני רוצה כבר לחזור הביתה לילדים. בקיצור נחזיק אצבעות שאני אוכל לחזור לאילת לעוד שבוע וחצי ככה נראה מה יהיה.

שירישי

New member
תתקשרו לאיכילוב ותבקשו בטלפון שיקדימו קצת

בתל השומר קובעים קיסרי לתאומים ב-37 מלא. באיכילוב המדיניות היא 38 מלא. אבל 38+4 זו באמת הגזמה במצב הזה, כשאת הפונדקאית ונמצאת לאורך זמן רחוק מהילדים שלך. תבקשו שיקדימו ב-4-5 ימים ל-פ-ח-ו-ת!

הרופא שלי לא מוכן לחכות דקה יותר מ37

אז למה לחכות עד 38+4 בתאומים? מקסימום כשתגיעי לשבוע 37 תפסיקי לשמור ואז בטוח תגיעי ללידה אבל קחי בחשבון שזה יהיה קיסרי לא מתוכנן (בהרדמה מלאה). אפילו אם תצליחי להקדים בכמה ימים זה יהיה כבר שבועיים וחצי-שלושה ולא חודש.

למה להמליץ לה לא לשמור?

כמה שיותר בפנים ככה יותר טוב לתאומים. נכון שקשה לאמא אבל אם אין סיבה ליילד קודם - אז למה? וגם לא לשמורעל הריון כל כך רגיש ועם כל כך הרבה "תוכן" שיש בו. קיסרי לא מתוכנן הוא לאו דווקא בהרדמה מלאה. אני את הבכור שלי ילדתי קיסרי לא מתוכנן והייתי שם ערה לגמריי. וגם, עם עבר ולדני כמו שהיה לשרונה, עוד יכול להיות סיכוי שהיא תפתח לידה טבעית במהירות. בקיצור שרונה יקרה, אני עוקבת אחרייך, אם כי איני תמיד פעילה. אני מאוד מעריכה את המעשה שעשית וזה אצילי בעיניי. אני הייתי מתה להיות פונדקאית לו זה היה אפשרי. תני להורים להיות חלק בזה ובלידה של הילדים שלהם. זה רגע שלא שוכחים וזה גם חשוב לתאומים שכשיגדלו יספרו להם הוריהם איך הם היו שם וחיכו להם. אני לא חושבת שלא לשמור זה פתרון, ולעשות דברים כדי לזרז ובכל להבהיל את כולם ברגע מסויים. אם זה יקרה לפני התאריך מסיבות אחרות - זה מובן, אבל לא לזרז את זה מבחירה. לא נשאר לך עוד הרבה זמן. עכשיו זה דווקא חשוב לשמור ולסיים את הדבר הנפלא שלקחת על עצמך לעשות, עם כל הקשיים שבדרך, ולהעניק להורים ולך חוויה שלא תשכחו לעולם. אני מקווה שתוכלי לפגוש ולהיות עם ילדייך ואני מבינה את כאבך. יחד עם זאת את באמת עושה מעשה שרק ליחידי סגולה יש כוחות לעשותו. יישר כוח, עוד מעט והחוויה העצומה הזו מאחורייך ויישארו לך זיכרונות טובים ומלאי רגש

שרונה49

New member
בנות שלום

אז ככה נראה לי שאין טעם שאני אשאר 4 שבועות לפני לידה למרות שהתחייבתי ללדת במרכז יום שלישי אנחנו אצל הרופא ואני מקווה שנמצא פיתרון תגידו בנות אם הרופא שלנו רושם מכתב עם תאריך לניתוח אפשר לשנות את זה בביה"ח או לא? הניתוח יוצא בדיוק עוד 3 שבועות יאללה אני רוצה כבר לחזור לחיים שלי כמעט 3 שנים הקדשתי לפונדקאות ולמסע הזה . דרך אגב מה יש לשמור עכשיו אני מתנהלת רגיל למרות שכרגע אני אצל האמא אז אני שוב לא יוצאת אבל אני חושבת שהכל זה מלמעלה ומתי שבורא עולם ירצה להוציא אותם אז הוא יוציא. שבת שלום לכולן

מה זה לשמור

שרונה, אני גם לא הייתי חייבת להיות בשכיבה או בשמירה אפילו עד שבוע 38 + פשוט התבקשתי קצת להוריד הילוך. יש אצלך לחץ כבד על האגן היות ואת נושאת שם שני עוברים ששוקלים הרבה. לכן, תזוזות מרובות, פעילות רבה (גם אם זה להכין אוכל לילדים, לנקות, כביסות, להסיע ילדים ועוד...) זה נקרא בשבועות מתקדמים כבר דיי פעילות ולכן אני מציעה שתקבלי עזרה בימים אלה ושינסו מה שאפשר להקל עלייך. ברור שבורא עולם / גורל או מה שאת מאמינה בו - יכול לקבוע את מועד היציאה ולא הרופא. אפשר לקבוע תאריך והכל, ובסוף הם יחליטו לצאת לפני זה. זו לא הייתה כוונתי... כוונתי הייתה שלא לנסות במכוון לעשות משהו שיזרז את הלידה כמו למשל פעילות יתר, לחץ נפשי, או כל דבר כזה. אני אישית חושבת שהתאריך של שבוע 38+ כמה ימים הוא תאריך טוב. גם אני ילדתי בתאריך הזה, ויצאו לי תאומים במשקלים יפים, ישנו ואכלו טוב. זה לא אומר שמי שיולדת שבוע לפני זה לא יקרה לה... אבל עוד כמה ימים ברחם החמה והמלטפת שלך יהיו עבורם מקום טוב שלא יקבלו עוד אף פעם בחיים. מה שחשוב לדעתי בשלב הזה, זה לתאם עם ההורים את העמדות שלך, הרצונות שלך ולעשות מה שהכי טוב עבורך ועבור התאומים. פרמטר חשוב הוא גם הקבלה של ההורים הביולוגיים את הילדים שלהם לעולם. זו חוויה עצומה עבורם שחווה התרגשות וכליון שערגו לו זמן רב אני מניחה. אם תתני להם את הרגע הזה בשלווה ובנועם, זה גם חשוב לתינוקות שיגיעו בשעה טובה לאוויר העולם. אולי זה נשמע רוחני או פלצני, אך אלה אמונותיי. את נתת לעוברים את המקום הכי טוב לגדול בו במשך 9 חודשים. מקום חם, נעים, רגוע, מלטף. היה להם כל מבוקשם
להורים נתת את משאת נפשם שאין מילים לתאר את גודל המתנה הזו. היי שלמה עם מה שאת עושה וחשבי חיובי על המאמצים הממש אחרונים שלך בדרך המופלאה שעברת. באמת את יחידת סגולה ושוב אני אומרת, הלוואי והייתה לי האפשרות לעשות פונדקאות. זה כל כך מקסים בעיניי!!

פיציקים

New member
בנות יקרות ושרונה

אני לא כלכך מכירה את הסיפור של שרונה אבל אם מדובר בקיסרי משום שלידה נרתיקית לא מתאפשרת (לדוגמא- ראשון עכוז), אני לא חושבת שכדאי להגיע לבית חולים אחרי שמחילה להתפתח לידה. אז מצד אחד ככל שמחכים יותר זמן יש סיכוי שתתפתח לידה באופן ספונטאני -שבוע 39 בהריון תאומים הוא שבוע מתקדם מאוד וברוב בתי החולים משתדלים בשבוע כזה כבר לזרז בכל מקרה משום שהשיליה מזדקנת ומצד שני אני גם לא חושבת שזה מוצלח להפסיק את שמירת ההריון או כל הוראה אחרת של רופא בשבוע 37 כדי לגרום ללידה ולהגיע לניתוח. הפתרון הפשוט ביותר, לטעמי, הוא כמו ששירישי כתבה, פשוט להתקשר לאיכילוב ולבקש להקדים בכמה ימים.... אם זה הרצון של שרונה ושל האמא אין סיבה שהם לא יעשו זאת. בהצלחה שרונה ותחזיקי מעמד! נשמע שאת עוברת חוויה מדהימה ולא קלה. וסופשבוע נעים לכולן!

זיק5

New member
שרונה- אל תפסיקי שמירה

לי זה קרה- כתבתי על זה כבר שהגעתי ללידה פעילה שלושה ימים לפני המועד המתוכנן והיה אסור לי ללדת רגיל אלא רק בניתוח. זה לא מסוכן רק לעוברים- זה מסוכן גם לך. למזלי הגעתי בזמן לבית חולים וגם הייתי ממש במקרה בצום. לי זה קרה רק בגלל טיול קצר בחוץ עם אחד הילדים.

למעלה