בנות דחוףףף בה לי לבכות הייתי חייבת

בנות דחוףףף בה לי לבכות הייתי חייבת

לפתוח הודעה חדשה מרוב לחץ לא ידעתי איכן לשרשר סליחה הרופא נשים שלי התקשר אלי עכשיו ואמר לי שהזרע של החצי לא תקין וזה אומר שצריך הזרעה והשבחה , בחיים לא חשבתי על בעיה אצל החצי , בנות תסבירו לי דחוףף מה זה "הוא אמר שאפילו כדורים לט יעזרו והוא מעביר אותנו לפוריות אני בהלם בנות

באנית

New member
אוסי חמודה

מצטערת לשמוע שהזרע לא תקין ושאתם צריכים לעבור לטיפולים. אני לא מבינה הרבה בבעיות זרע אבל יודעת שיש דרכים להתגבר עליהן. הזרעות זה לא כל כך נורא ואם אצלך הכל בסדר אז תמיד יש אפשרות לבצע הזרעות על בסיס של ביוץ טבעי (למרות שזריקות מעלות את הסיכויים). ממליצה לך בחום להכנס לפורום פוריות בתפוז ולשאול את הבנות שם על סוגיית הזרע, יש שם הרבה מומחיות (רוצה להזכיר לך גם שהיו פה בנות שלאחרונה נקלטו טבעי למרות בעיית זרע). שולחת לך חיבוק גדול
ומקווה שהכל יסתדר במהרה!!!

אוי באנית את מקסימה תודה

באמת יש בנות שנקלטו למרות אני רקר רומה שמישהי תסביר לי מה זה אומר?

באנית

New member
אם את שואלת לגבי השבחה

אז זה תהליך שבו מנקים את נוזל הזרע מההורמונים ומסלקים זרעים לא טובים. כך נוצר זרע מרוכז שאותו מחדירים עם קטטר מאד דק לתוך הרחם וכך חוסכים לזרעים את כל המכשולים בדרך ומגבירים את הסיכוי להקלט. זה מה שנקרא בעצם השבחה והזרעה. בדרך כלל נותנים לאישה הורמונים כדי לגדל יותר מזקיק אחד וכך להגדיל את הסיכוי שלפחות ביצית אחת תופרה ובנוסף נותנים גם זריקה שנקראת אוביטרול לתזמון הביוץ. מקווה שזה עונה על שאלתך

../images/Emo24.gifוי באנית את מיוחדת תודה

עזרת לי מאוד אני קצת רגועה לפחות אני יודעת פחות או יותר מה אני הולכת לעבור

etza

New member
זריקת עידוד קטנטנה

חברה שלי נקלטה בהזרעה הראשונה שלהם וב"ה היא בחודש שמיני.

Shanny123

New member
יש הצלחות למרות הספירה הנמוכה

יש כאן לפחות שתי בנות שנכנסו להריון כנגד כל הסיכויים - עם ספירה נמוכה של הבעל ובכל זאת בהריון טבעי. אין לי נסיון בתחום, ככה שלא יכולה לספק מידע, אבל מקווה ומאחלת לך שתקלטי מהר

כתומה30

New member
../images/Emo24.gif

אין לי משהו חדש להוסיף. הגילוי על בעיה בתחום הוא תמיד קשה. זה הרי לא מה שאחיות בית הספר הבטיחו לנו בחינוך מיני בכיתה ו', וקשה לראות איך ילד לא בא סתם מזה שאמא ואבא מצחבקים ואוהבים כמו שסיפרו לנו בגן. אבל זה אפשרי. אני מאחלת לך בתור התחלה שאולי יקרה גם לכם ה"נס" הזה של היקלטות ספונטנית למרות זרע בעייתי. ואם לא, שילך מהר בהזרעות

../images/Emo140.gifמתולתלת אין כמוך ממש עדדת אותי

אפילו ירדו לי דמעות מהתרגשות אני בעבודה ואין לי חשק לעבוד , אני צריכה היום לקחת את הכדור האחרון של האיקקלומין אני לא מאבדת תקווה בזכותך מתוקה תודה

בכיףף ממי מאחלת לך שתיקלטי

בקרוב ובמהרה כי כפי שראית הרופאים הם לא "אלוהים" וכזה צריך לקרות זה קורה ותתעודדי זה יקרה גם לך ובקרוב - אמן

minimousegi

New member
../images/Emo24.gif גם לי אין מה להוסיף חוץ

מלאחל לך בהצלחה!!! הצד החיובי שאפשר להתגבר על המכשול הזה!

היי אוסי

יש לנו את אותה בעית זרע. אני לוקחת החודש איקקלומין בפעם הראשונה ואם זה לא יעזור (כרגע בי"מ 28) אז אנחנו הולכים להזרעות. גם אני התעודדתי מההודעה של מתולתלת 27 אז בואי נקווה ביחד שגם לנו זה יקרה.

הלוואי ,מתי את צריכה לקבל

הווסת שלך בדרך כלל מסודרת? אני רוצה להגיד לך שקבלתי את זה בהלם ובעלי עוד יותר ,את יודעת הוא בכל זאת גבר, הוא פשוט לא מקבל את זה ,הוא אומר שיש טעות, מסכן שלי. עד עכשיו חשבנו שהבעיה אצלי יותר ,אז אתמול הוא חיבק אותי כשבחיתי ואמר לי שעכשיו הכדור אצלי וראיתי את העצב בעניו.

בדיוק כמו אצלי

גם בעלי לקח את זה מאוד קשה, כאילו זה פגע לו בגבריות. אבל מצד שני זה מעט מעודד, ותגידי את זה גם לבעלך שבבעיות של נשים יותר קשה לטפל מבבעיות של גברים. וחוץ מזה שיכולה להיות טעות. הרופא שלי אמר שהזרע של הגבר משתנה כל 3 חודשים ולכן אמר לנו לחזור על הבדיקה אחרי 3 חודשים (אני מקווה שכבר לא נצטרך). רוב הפעמים המחזור שלי היה מגיע בי"מ 24 מקסימום 26 אבל הבנתי שבאיקקלומין הביוץ מתרחש מאוחר יותר אז אני מאמינה שהוא צריך להגיע החל מי"מ 28 אז יש לי עוד כמה ימים של "סבל"

למעלה