בנות בצריח

softy

New member
בנות בצריח

מילים: רוטבליט יעקב לחן: יזהר אשדות אור הנר נמהל באור הירח על הכר שיערך שפוך בחלום צמרת עץ פורח והשקט חזר - רואים לפי החיוך. סערה היתה, הנה חלפה לה ופנייך שוב רוגעות כפני הים עם האור נוסיף ללכת הלאה עוד הדרך רבה, המסע עדיין לא תם. לא קלה היא, לא קלה דרכנו ועינייך לפעמים כה נוגות עוד שדות פורחים יש לפנינו עוד הרים גבוהים, מצונני פסגות. רסיסים של אור מדמעותייך וחיוך שוב מגשש דרכו אלי כל הטוב עודנו לפנינו שימי ראש על כתפי, תני לי ידך בידי עוד מעט ייתם הנר לגווע עוד מעט יובס השקט המבורך המולת היום תתחיל לבקוע לא תלכי לבדך, אני אהיה שם איתך. לא קלה היא...... סופטי

גל ים..

New member
איזה בנות ואיזה צריח??? לסופטי!!!!

חוץ מזה בוקר טוב ויום מקסים לכולנו ועל כולנו... ודרך אגב מה יש לך מהשועלה סופטי? הנח לה לנוח בשלום בשקט ובשלווה...והרי אמרתי לך ואומר עוד פעם אני ומרקי חברים טובים! אני ומרקי ידידים מעבר לוירטואליה המסריחה הזאת וסליחה על הביטוי. אבל יש לי חיים משלי ויש לי עקרונות ורגשות שונים ואני לא מריונטה של אף אחד ! אני חיה בזכות עצמי! נושמת בזכות עצמי! ולא זקוקה לאיש לאמר לי מה טוב לי ומה רע לי ! וכשתקלוט את זה תבין שאני דווקא מחבבת אותך מאוד! ואין לי בושה להגיד את זה ...כשאתה כותב אתה מדהים....כשאתה לא רב עם מרקי אתה מקסים.....וכשאתה רוצה אתה יכול להיות אדם טוב ומאמינה גם מסוגל לדבר עם האויבת הכי גדולה שלך.. אבל זה רק אם אתה רוצה..ולכן בפעם המליון טריליון וחציייייייייי אני לא קשורה למריבות שלך עם מרקי ולא בכל פעם שיש לכם ויכוח סרק או מישהו נקשר לשמו תערבבו אותי בזה... ולגביי השיר נא לדייק ולתת כבוד לשיר המקסים דרכנו בביצוע מקורי של דני בסן והיום מקשט את הסידרה הבורגנים! תודה על תשומת הלב ובוקר מקסים על כולנו גל ים (שועלה בנשמה)

למעלה