בנות בנות איך תתייחסנה לבחור מעשן?

יiש2 וinש2

New member
זאת לא הנאה! זה פשוט

כמו כל דבר שמתמכרים אליו,בהתחלה זאת הנאה,אחר כך זאת תלות ואין מה לדבר בכלל .חבל שנצטרך להסביר מה הבעיה כשנתלים בדבר/tapuzforum/images/Emo13.gif אז קצת לחשוב לעומק/tapuzforum/images/Emo13.gif

תאמין לי...

שגם לי קשה להבין תהנאה שבעניין... רק הפריע לי קצת הקביעה על מידת בגרותו של הבחור.... לפי מעשן או לא. זה הכל.

יiש2 וinש2

New member
לפחות עכשיו הבנת

למה זה קשור למידת בגרותו של הבחור? או שעדיין יש מה להסביר?

לפחות עכשיו?

הבנתי כבר מההתחלה... אבל עדיין לא אקבע אופי ובגרות לפי מעשן או לא! זהו! את דברי אמרתי..

יiש2 וinש2

New member
את לא דופקת אף אחד חוץ מ...עצמך

אחלה לילה מקווה שתתפכחי/tapuzforum/images/Emo13.gif יאללה בקטנה,אם לא את-מי יתחתן עם המעשנים?

מה שבטוח!שתגובותייך מאוודד בוגרות!

מדבר לי על בגרות.. ויורד לרדידות..כל מי שלא מסכים עם דעתך כך אתה מגיב? או שגם אתה נישכב על הריצפה ורוקע ברגליים? שא ברכה...

ממש לא!

אין מעשנים ש"שלמים עם זה"..... הם יודעים שזה מזיק להם, אבל הם יותר חלשים מהסיגריה..... ואם היה להם קל להפסיק לעשן, הם היו עושים את זה...... כרגע זה אומר לשלוט בתאוות שלך יותר, והם מעדיפים לא להתמודד עם זה. אבל הם לא "שלמים עם זה".....

בנקודת זמן ..

הספציפית הזו,שהם מעשנים... מיסתבר שהם שלמים עימזה! ידיעת הרע שבעניין,לא משנה להם כרגע!

דiסי דiס

New member
בתור בחור מעשן

בעבר הפחידו אותי שזה יזיק לי בשידוכים וכו וכו בתכלס עדיין לא היה אפילו מקרה אחד שהורידו על עישון... לדעתי כיום זאת לא בעיה בפני עצמה אלא אם יש עוד דברים אז מלבישים גם את זה.. ואגב ע``א שאף פעם לא דיברו איתי על זה אני ממש לא מתכונן לעשן אחרי החתונה קשה לי לראות את עצמי כאיש מעשן זה פשוט דוחה ומגעיל.

דiסי דiס

New member
צודקת

אבל בתור בחור להפסיק פתאום זה קשה במיוחד שאני חי בחברת מעשנים.. ואחרי החתונה זה מצב שונה וקל יותר להפסיק כמו לעבור ישיבה למשל...

דiסי דiס

New member
ואגב

גם אחרי החתונה אף אחד לא יכול להבטיח לי שאני יצליח... אבל לפחות זה התוכניות וזה באמת בעיה בבחור מעשן שגם אם הוא הפסיק ושנה לא מעשן אף אחד לא ערב לו שהוא לא יחזור.

בד"כ

מי שמתְנֶה הפסקת העישון בגורם חיצוני (חתונה, אשה, ילדים) לא מפסיק לעשן. זו צריכה להיות החלטה שלך, בלי קשר למצב בו תהיה. ואני מכירה כמה, שאמרו שאחרי החתונה יפסיקו, ואח"כ-אמרו רק בחוץ.... והיום מעשנים גם בבית וליד הילדים...... אם יש לך רצון, אתה יכול להפסיק גם עכשיו.

דiסי דiס

New member
שוב צודקת

אבל לבצע החלטה ללא מניע משמעותי זה קשה... אני יכול לקוות שתהיה לי אשה שהנושא הזה יפריע לה מאוד ואני כ``כ יאהב אותה שאני פשוט לא יהיה מסוגל לעשן../tapuzforum/images/Emo13.gif

דiסי דiס

New member
פעם שלישית צודקת:)

אבל תאמת שזה לא מאוד מטריד אותי בשלב הזה/tapuzforum/images/Emo201.gif ותשאלי בחורים צעירים למה הפסיקו לא נראה לי שיש מישהו שיגיד שהוא הפסיק רק בגלל בריאות.

אני לא מכירה

בחורים צעירים שהפסיקו.....

סילה 120

New member
נכון כדאי לך להפסיק עכשיו.

ואם עכשיו אתה לא מפסיק גם אחרי חתונה אני לא בטוח שתפסיק.

למעלה