בנות, אתן מאמינות שכל זה קורה ?!

בנות, אתן מאמינות שכל זה קורה ?!

2 סינגלים, מיליוני ראיונות, שטיחים אדומים, אלבום חדש שאוטוטו יוצא.... זה לא נקלט כמה אדם הספיק להשיג בזמן כ"כ קצר ! ידעתי שהוא יצליח וייכנס לתודעה של אנשים, אבל לא חשבתי שזה יקרה כ"כ מהר, זה פשוט מדהים יצא לי לחשוב על זה מאז שיצאו ההצצות לאלבום... ואני לא יודעת מה איתכן, אבל אני ממש מרגישה כמו אמא שהבן שלה עושה את הצעדים הראשונים שלו ובסופו של דבר הופך להיות עצמאי. מזמר אנונימי נטול-אייליינר ששר את רפסודיה בוהמית הוא הפך לכוכב רוק ענקי, ואנחנו עברנו את כל הדרך הזו יחד איתו. אולי אני קצת מגזימה אבל באמת שכל העניין מרגש אותי... לא ייאמן כמה אדם נכנס לי לחיים וללב

mayarel

New member
מאוד מרגש

אומנם אני מרגישה שדברים הם עדיין "רגע לפני" כי מה שהיה עד עכשיו היה בעיקר בזכות הסרט 2012 ולא בזכותו.. וגם זה שהזמינו כל כך הרבה אנשים את הדיסק.. זה היה לפני שהוא הוציא אפילו סינגל אז שוב.. הוא עוד לא "הרוויח" את זה.. אבל!! הוא מתפקד מדהים,ו- אהבתי את הסינגל ואת הידיעה שהוא הולך להיות הכי הוא ושלא יבלבלו לו
המון גאווה בו. המון.

nini18

New member
מזאת אומרת הוא לא הרוויח את זה?????

זה שהזמינו הרבה אנשים את הדיסק לפני שהוא הוציא סינגל הוא הכי הרוויח את זה. הם הזמינו בגלל שזה הוא, יש להם אמונה בו. וואי את שלילית!!!!
אבל אני מסכימה שכרגע הכל זה רגע לפני עוד אין השמעות יותר מידי. הוא עוד לא נכנס לבילבורד. אבל זה בדרךךךךך............

mayarel

New member
עובדות מעצבנות אותך תמיד אני רואה...

אני מבינה את זה
עובדה: לא היה צליל אחד מהאלבום לפני שהוא הוזמן בהמוניו. אז לאאאאא הוא לא "הרוויח" את זה במוסיקה שלו עדיין.
ואני שלילית?? אני מציאותית. הוא הוזמן לשטיחים האדומים כמבצע של TFM שזה נהדר אבל שוב - זה עדיין לא כאדם למברט הזמר. מ ה ל ע ש ו ת יש דברים שלוקחים פאקינג זמןןןןןןןןןןן אוווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווו

nini18

New member
המשך../images/Emo69.gif

עובדות לא מעצבנות אותחי בכלל. הכבדות שלך מבאסת זה הכל
הוא לא הרויח, הוא לא עשה, הוא לא יצא, בלה בלה בלה את מדברת כמו המעריצות של **** הן מאוד יאהבו אותך חחח

mayarel

New member
טוב זה היה ממש נמוך!!!!!!!!!

להוציא לי את הזקן??????????????????????????????? ככה????????????????????????

nini18

New member
חחחחחחחחחחחחחחח../images/Emo6.gif תודה ../images/Emo24.gif

אפשר גם את האמיתי חחחחחח קצת יותר דרומה משם.

nini18

New member
טוב עכשיו זה היה ממש ממש נמוך!!!!!!!

להראות לי את השוקולד ולא לתת לי לגעת!!!!!!!!

mayarel

New member
../images/Emo6.gif

ו- אואווווץ כאב חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

למעלה