בנות, אני צריכה הרבה "עיניים טובות"

בנות, אני צריכה הרבה "עיניים טובות"

ארטיקים קטנים שלי, היום בשתיים ריחמי יתחיל לחמם אותכם. אז תישארו, תגדלו, תתחממו בתוכי, אני ואבא שלכם מחכים לכם, כך כך רוצים בכם. בבקשה אלוהים , תן לנס לקרות לנו. וממכן בנות -אצבעות, חזק חזק. הפעם לא סיפרנו לאיש, רק לכן...יקירותי, אחיותי למאמץ.

nunim

New member
../images/Emo45.gif../images/Emo57.gif../images/Emo45.gif../images/Emo57.gif../images/Emo45.gif../images/Emo57.gif

שישון

New member
../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif|כן

מחזיקה אצבעות ושלחת המון תפילות שהמוקפאים שלכם יפשירו, ישתרשו ויביאו עמם בטא עולה ומנצחת
בהצלחה

בהצלחה../images/Emo57.gif../images/Emo57.gif../images/Emo57.gif

מחזיקה אצבעות חזק שהפעם - הנס יקרה!!

טושי30

New member
../images/Emo45.gifמחזיקה לכם אצבעות

הלוואי, הלוואי שהנס יגיע היום ל

../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif|כן

בהצלחה.

../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo57.gif../images/Emo57.gif../images/Emo50.gif

שהארטיקים יפשירו בריחמך,ויקלטו כמו שצריך
ואמן תבשרי לנו על הריון תקין וטוב
... מאחלת לך המון המון בהצלחה....

שולית23

New member
../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gifהנה שלי../images/Emo50.gif

סודותיי

New member
../images/Emo57.gif../images/Emo57.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo57.gif../images/Emo45.gif

הלוואי..הלוואי

למעלה