בנות, אני צריכה את תמיכתכן!!!

לילי11221

New member
בנות, אני צריכה את תמיכתכן!!!

אני ביוא"ב 11, אחרי הזרעה ראשונה, לפני כ- 5 ימים החלו לי כתמים חומים- לא משהו רציני, אבל מאתמול ממש הפרשות מימיות חומות- מה שאומר שאני לפני מחזור...

אני שבורה כי באמת היתה לי תקוה שאולי זה הצליח!!! עשיתי אתמול והיום בדיקה ביתית -של יאס אור נו פרופשניונאל ויצא שלילי... החזה ממש כואב לי, ויש לי המון הפרשות והתחלתי לדמיין כבר שאולי אני בהריון.
אין סיכוי נכון?! אני כנראה צריכה שמישהי תעיר אותי למציאות.....הבדיקות הביתיות מדויקות בשלב הזה...וההפרשות החומות האלה לא ממש מבשרות הריון, אלא בכיוון ההפוך...מה גם שהביוץ זוהה בודאות ככה שאם היה הריון היה אפשר כבר לראות בבדיקות הביתיות נכון?! איך ממשיכים הלאה? איך!!?? לא רוצה לחכות לעוד חודש!! לא רוצה לקבל מחזורררר

רוצה תקוות או לא?

אם את רוצה תקוות אז אצלי גם ההריון התחיל בהפרשות חומות והם היו 3 שבועות ויוא"ב 11 זה גבולי לבדיקת הריון. אגב, צריך לחכות איתן- אני בהתחלה לא חיכיתי ולא שמתי לב שאחר כמה דקות הופיע פס... אז תנסי מחר ותחכי כמה דקות.
מצד שני, גם לפני מחזור היו לי הפרשות, אז זה יכול להיות גם בדרך למחזור.
תחשבי חיובי- אני חשבתי שאני בהריון וכנראה גרמתי לגוף שלי להאמין חחח.

RJD1

New member

זה הימים הכי קשים, אבל החיובי הוא שתוך שלושה ימים תדעי בטוח לכאן או לכאן.
וגם אם צריך לנסות עוד חודש - תנסי לחשוב על הדברים הטובים ולא על הרעים.
יהיה לכם עוד חודש להנות אחת מהשני, עוד חודש לחסוך קצת כסף לבגדי תינוק הכי מדהימים בעולם, עוד חודש לחלום על באיזה צבע תצבעו את החדר, לא הכל רע בעוד חודש, רק שלא יהיו יותר מדי כאלו

למעלה