בנות, אני מודיעה רשמית שאני...

Pink Punk Girl

New member
בנות, אני מודיעה רשמית שאני... ../images/Emo163.gif

מ-ש-ו-ע-מ-מ-ת !! וזה למה ?? בגלל שאני החלטתי לעשות לכן שירשור תמונות שלי ושל חבריי/ משפחתי/ כלביי וכו´ .. אז היכונו לשעמום כי הנה זה מתחייייייייייייייייייייייייייייייייייייל !! ב-
שיר

Pink Punk Girl

New member
נמבר 4...

ואני קופצת למיייייייייייייייייייייייייייייייייים, בררררררררררררר

Mashina Girl

New member
שיה,זה דומה ל..

מקום אחד שיש בישראל.. היינו בו באיזה טיול של הצופים! מאגניבבבב...

Pink Punk Girl

New member
והנה עדיה (too good 2 b true)

אז מה אם עדיה לא רוצה שאני אפרסם את התמונה ?? אני מניאקית !! מה לעשות שעדיה כזאת יפיופה ?!

אני יהרוג אותך

שיר, אני כל כך עומדת להרוג אותך זה התמונה הכי גרועה שלי שראיתי אי פעם!!!!!!!!!!! למה העלית אותה?????????????????????????????????? בהזדמנות אני אסרוק תמונה נורמלית שלי ואני אשים אותה פה!!!!!!!!

Pink Punk Girl

New member
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

נה נה בננהההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההה
הבעיה היא שאת לא תוכלי להרוד אותי חיייייייייייייייייייייייייייי

Mashina Girl

New member
פפפפפחחחחחחחעעעע../images/Emo6.gif

טוב,ילדה,קרעת אותי. הייתי בטוחה שהיציאה של- "אני יוצאת מהארון" - הייתה יעני - אני מראה לכן תמונות שלי..פעם ראשונה,או משהו. אז אני כזה פותחת ת´תמונה,פתאום אני רואה אותך יוצאת מהארון,באשכרה!! אז תפסתי צחוק,ועורנית סבלה קצת.....חחחחחחחחח
אבל את יפה.. רק חבל שהארון קצת מסתיר,בתמונה השניה...חחחחח..אל תקחי אותי ברצינות! אבל את באמת יפה!

חחחחחחחחחחחחח../images/Emo6.gif

גם אני לא הבנתי מה היא רוצה ממני! פחחחחח אלק "יוצאת מהארון.." קרעת אותי

Pink Punk Girl

New member
והנה אבא שלי בצילום מאוד.. מעניין..

ד"א תודה על התגובות !! ורק שתדעו... אני לא באמת יצאתי מהארון !! לא שיש לי משהו נגד זה, פשוט זה היה בשביל התמונה חח..

Mashina Girl

New member
חחחח

אבא שלך מצחיק
אממממ..מאמינה לך שלא ב´מת יצאת מהארון! הי,הבטחת תמונה של העגיל בפופיקיישן! [זאת היית את,רייט?
]

Pink Punk Girl

New member
אין לי תמונה שלי עם העגיל אבל...

היום אני אחליף לעגיל חדש.............. (סוף סוף מותר לי להחליף yes yes yes !!) ואז אני אצטלם בסיידר ?! וד"א מאחורי התמונה של אבא שלי יש סיפור : הסתובבנו ברחוב בונציה ואיזה ליצן רחוב הביא לי כובע מבלונים (למה ?!) בכל מקרה לא רציתי את הכובע אז נתתי אותו לאחותי והיא לבשה אותו... ואז אבא שלי ביקש מאחותי את הכובע לבש אותו והתחיל לשיר בקולי קולות ברחוב ... !! אתן לא תאמינו איזה פאדיחות !! בסוף לקחתי לו את הכובע ורצתי (כמובן שהספקתי לצלם) אבל היה כ"כ מצחיק !! רק שתדעו שאבא שלי באמת יפיוף (כן אני מרשה לעצמי להגיד את זה...) הנה אני אצרף תמונה נורמאלית שלו... חח..

Pink Punk Girl

New member
והנה חברה הכי טובה של רותם...

רק שתדעו שאין לה משקפיים ועוד מעט מורידים לה את הגשר... פשוט היא הייתה אמורה להצטלם כמו מדענית/פרופסורית לאיזה עבודה אז...

Pink Punk Girl

New member
והנה משהו מתווווווווווווווווווווווק

כן, לפני כמה חודשים הכלבה שלי המליטה אז כמובן שצילמנו... תראו איזה מתוווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווק כולם נראו בערך ככה חוץ מ-2. אחד שהיה חום-לבו ואחד חום-לבן-שחור.

Pink Punk Girl

New member
וזהוווווווווווווווווווווווווווווווו

אם תרצו עוד תמונה (כן בטח) אתן יודעות איך קוראים לי.. חח .. אבל אני חייבת להגיד שזה העביר לי את השיעמום !! טוב, אני מחכה לתגובות........................ ולסיום עוד תמונה של הגורים....

למעלה