בנושא ביקורו של BB בUSA ונאומו הצפוי בקונגרס

PRM70

New member
בנושא ביקורו של BB בUSA ונאומו הצפוי בקונגרס

1. שגריר ישראל בUS הדגיש שלנאומו נתניהו מול המחוקקים אין שום קונוטציה שלילית , אישית נגד נשיא אובמה ושישראל מעריכה את תרומתו ואת תמיכתו בישראל. זה שוב מסיר מסיכות צביעות ושקרים של השמאל המציגים את הביקור הזה כסימן הרעת יחסים בין ישראל ולבין בעלת בריתה הגדולה וטענות של ראש האופוזיציה שנתניהו פוגע ביחסי בין 2 המדינות . שקר עלוב ופרימיטיבי שרק מדגיש תאוות שלטון בכל מחיר מצד הלובי הפלסטיני שמכנה את עצמו" מחנה ציוני"
2.חובת נתניהו לומר אמת בפני האומה הגדולה האמריקאית לגבי סכנת גרעין איראני לישראל ולשאר העולם החופשי
3.יש כוח לנשיא המדינה שדחה זמנית את הצעתו להפגש עם הנשיא מטעמי טקט וההרגשת אופי מיוחד של תקופת הבחירות ובין היתר ניסיון מתוחכם למנוע מיריבנו האידיאולוגיים שמושכים את החותים במשחק הגלובאלי הזה לכיוון יצירת אלטרנטיבה לנתניהו מצד " ישראל אחרת". אין ולא תהיה שום "ישראל אחרת" ישראל "אחרת" לא תהיה ישראל בכלל ." ברוך אתה ה' אלוקנו מלך העולם שלא עשנו כגואי הארצות ולא שמנהו כמשפחות האדמה ."
כבוחר וחבר בתנועת הליכוד ופעיל בה לשעבר בתקופת מנחם בגין מבקש מנתניהו לא לחזור על האמירות
בנוסח " הצהרת בר- אילן כי זה יפגע קשות באימון בו מצגב בוחריו ותומכיו . פשות יאבש תמיכת אלפי בוחריפם
הרעיון לעולם לא נדון ולא אושר במוסדות המפלגה או במסגרת משאל הדעת של מתפקדיה וסותר את עקרונות הליכוד ולכן מייצג את דעת האישית של ראש הממשלה ולא עמדה רשמית של מדינת ישראל או מפלגתו שבשמה נבחר ובעזרת השם ייבחר שוב להנהגת המדינה .
פרסמתי את דעיתי זו בעתון הארץ אשר מייצג את עמדות יריביי הפוליטיים וקיבלתי תגובות דומות לדיעותיי בנדון .
יישר כוח לראש הממשלה ובהצלחה במשימתו והשליחות הלאומית שוושינגטון
ואנו נהיה אתו כל עוד יהיה אתנו
ותהי יד ה' לעזרנו .
ROBERT PETERSON
 
למעלה