בנוגע למסעות אסטרליים- לכל המעוניין

holy_sheep

New member
בנוגע למסעות אסטרליים- לכל המעוניין

קרה לי כבר, ולא בכוונה. יש לי בעיה (חלק יגדירו את זה כ"כשרון") . המון פעמים כשאני עושה מדיטאציה אני מתרכזת יותר מדי חזק בשביל לנקות את הראש ממחשבות ולהרפות את עצמי... אז לילה אחד, הייתי עייפה ומודאגת, והחלטתי שכדי שאני אוכל לישון באופן צלול, אני אעשה מדיטאציה שתרגיעה אותי ואלך לישון. ממש בטעות, התחלתי תרגילי נשימה והתחלתי להרגיש גלים של אנרגיה יוצאים לי מהגוף, עד שהצלחתי לראות את הגוף שלי בבירור... נורא נבהלתי, וכשאני מפחדת אני יוצרת לעצמי דימונים שיצדיקו את הפחדים שלי- ואז אני מתחרפנת. מהר מאוד לקחתי נשימה חזקה, וחזרתי לגוף שלי... מה שהי מעניין בפני עצמו, כי את החזרה ראיתי מבחוץ- מן רוח חצי שקופה שדמתה לי חוזרת לגוף שלי... אחר"כ ראיתי משהו נופל לתוך הגוף שלי (כאילו שפתחתי עיניים וראיתי משהו נופל עלי)... ואחר"כ ה-ר-ג-ש-ת-י שאני חוזרת... זה היה מפחיד! שאלתי אנשים מה זה היה. וההסבר שקיבלתי היה מסע אסטראלי (די קצר אבל זה עדיין נחשב). זה ממש מפחיד, אז בפעם הבאה שאני אעשה את זה- זה יהיה עם הכוונה. שאלה לי אליכם: האם אפשר לרפא באסטראלי משהו? או לשאול את הגוף שאלות? נ.ב מאסטר ספלינטר- זוהי אינה חשיבות עצמית... זה לא בא להדר את שמי, זה בא כדי לחלור מידע... נכון? (הערה המופנית אך ורק אל מאסטר ספלינטר- אל תתיחסו!)

shabaz

New member
אוף...איזה $%^*

מה שעברת היה הקרנה חוץ גופנית... הטלה אסטרלית זה למימד האסטרלי הקרנה חוץ גופנית זהלעולם הגשמי (planet earth) מובן? אני מקווה שכן שבז

Justin Angel

New member
אכן כן

אבל שאמרת שת התחלת לדמיין דברים, את התכוונת שממש ראית אותם שהיית "מחוץ לגוף שלך"? כי אם כן יכול להיות שעשית גם הקרנה פנימית. (*ג´סטין גאה בעצמו על זה ששבז מתקדם :), ונותן לשבזי מדליה קטנה*

קריפי סטףףף....נראה..

אחד הדברים היחידים שעברתי אי פעם שנראה לי אה...אל טבעי <בבקשה..לא לדחוף פה דיון> היה מסע אסטרלי...בעעע לא יודעת אם זה הקרנה הוא אם זה היה מגיעה לזה כי זה היה ממש מהר אבל נעזוב,עד היום זה קרה פעמיים בפעם השנייה זה היה מפחיד /גובל בהיסטרייה למרות שבניגוד למה שאנשים אומרים לא ראיתי את הגוף שלי שקוף...הוא היה רגיל והגוף שריחף גם...אבל שהיה...אני רק זוכרת שכל הזמן רציתי לחזור לא חשוב איך רק לחזור זהו. או קיי לא הבנתי משהו ששאלת: "לשאול את הגוף שאלות?"

מדיאה

New member
תיקון טרמיניולוגיה קטן...

אל או על טיבעי זה מילים שצריפ להוציא מהמילון האישי כשמדברים על מאגיה מאגיה זה דבר *טיבעי!* תקלטו אנחנו לא עבמים רק אנשים שמפתחים את הכישורים הטיבעיים שטמונים בתוכם מדיאה

O.B.E Explorer

New member
נכון מאוד!

הרבה נושאים ואמונות המתמקדים/ות בשימושי האנרגיה הפנימית והאנרגיה הסובבת אותנו מקבלים יחס פושר ועצוב, ונשללים כאמונות בעל טבעי... זה עצוב לשמוע את זה

טבעי טבעי...

למה אתם חושבים שכתבתי"לא לדחוף פה דיון?" לא קשור...מסכימה בהחלט,אבל אין לי איך להסביר יותר טוב...

O.B.E Explorer

New member
אני מקנא :)

אוקי, על ידי עזיבת הגוף את יכולה לשלוט(אבל רק בקבלת אישור) בגוף של אדם אחר(אך לא חיות), בנוסף, ריפוי פיזי אינו אופציה, אך ישושיות שפגשו חוקרים בעבר עזרו לטפל נפשית בחוקרים...

Black-Sphere

New member
שאלה

את אמרת "הרגשתי גלים של אנרגיה יוצאים לי מהגוף עד שהצלחתי לראות את הגוף שלי בבירור". למה הכוונה? איך ראית את הגוף? באמצע המדיטציה פתחת את העיניים? או שפשוט באמצע המדיטציה התחלת לראות את הגוף שלך?

holy_sheep

New member
בירורים:

"ראיתי את הגוף שלי". לא- לא תפחתי עיניים, כי זה היה דורש המון אנרגיות, וגם הרגשתי שאם אני אזוז בגוף הגשמי שלי, ההשפעה של "מה שזה לא יהיה" תעלם... אז "ראיתי" דרך הגוף השקוף שלי- זה שריחף בערך מטר וחצי מעלי באלכסון... הקרנה פנימית? לא הבנתי בדיוק? כשאמרתי שהרגשתי את עצמי חוזרת, זה היה כאילו הייתי בשני מקומות... כמו שכשאשר מצמידים שני ידיים- אתם מרגישים הרגשה אחת- ולא בנפרד בכל יד... וכאשר אתם מפגישים ידיים עם אדם אחר- אתם מרגישים רק את היד שלכם... החוויה היתה דומה למצב בו היד האחת רדומה.. כאשר אפשר להרגיש שתי הרגשות שונות... מה שהרגשי זה בבת את שאיבה פנימה ובבת אחת כאילו משהו נופל עלי (לתוכי- כמו מים). הייתי רוצה לדעת עוד לגבי מה שאני יכולה לעשות עם זה... אני יכולה לרפות את עצמי אם אני מחוץץ לגוף??? כבשה מעוניינת... מהההה ירושלמי לכולכם

למעלה