בנוגע למועדון המעריצים

בנוגע למועדון המעריצים ../images/Emo124.gif

למי שעוד לא יודע (יש פה כמה חדשים בפורום) בחודש ספטמבר 2003 הוכרז רשמית והוקם מועדון מעריצי אלביס פרסלי בישראל ונתקבל אישור רשמי מגרייסלנד כי המועדון מוכר על ידו. ELVIS PRESLEY 2ND TO NONE הוא מועדון המעריצים שלכם בדיוק כמו שהוא שלי. אני מעוניית לשמוע מכם מה הייתם רוצים לעשות במועדון, מה הייתם רוצים שיהיה במועדון ואיך אתם בכלל מדמיינים לעצמכם מועדון מעריצי אלביס בארץ? אחרי שתספרו אתם את כל הרעיונות שלכם אני אספר לכם את החזון שלי למועדון המעריצים ומה הייתי רוצה לעשות. עזרתכם חשובה מאוד לצורך פיתוח והפעלה של המועדון. אז יאללה תשפכו

אז אני מבינה שאין לכם רעיונות ../images/Emo35.gif

מועדון מעריצים, כשמו כן הוא, בנוי על מעריצים בדרך כלל... איפה אתם?

היי ז'ני,

אני הכי הייתי רוצה לקבל עיתון אלביס צבעוני כל חודש - חודשיים. השאלה היא האם גרייסלנד יכולים לסייע לנו בחומר או בדפוס. חוץ מזה - שבשביל כזה דבר צריך בסיס מעריצים גדול יותר ממה שיש לנו כאן... אם היינו יכולים לארגן, בתור מועדון שמוכר רשמית, הבאתו של elvis - the concert או מקורבים שלו.... וואו! זה היה נהדר!

T C B M A N

New member
ELVIS THE CONCERT

אני איתך בהבאת ELVIS THE CONCERT לארץ הקודש זה יהיה גדול מהחיים ומתערב אם יהיה לזה פירסום גדול יגעו עשרות אלפי איש! צעירים ומבוגרים

גם קשור למועדון המעריצים

(לא הצלחתי לשרשר, יש בעיות עם תפוז?) אז אחרי שבניתי אתר למועדון בתוך האתר המארח "קל"ב" החלטתי להקים אתר קצת יותר רציני ומושקע. אני רק בהתחלה ואשמח לכל רעיון ועזרה מכל מי שרק אפשר. בינתיים אפשר להיכנס לכאן ולהתרשם מעבודה של חצי שעה שעשיתי בזמן של נדודי שינה.

danganon

New member
מועדון המעריצים :הצעות

לפי דעתי צריך מקום מפגש קבוע כי זה הכי חשובלמה אי אפשר לקבוע שהפונדק בנווה אילן יהיה המקום הקבוע של המועדון??

חשבנו על הרעיון של הפונדק בנוה אילן

אבל בעל המקום לא מעוניין לעשות מהמקום יותר ממה שהוא עכשיו. הבנתי שיש לו הסכם עם העובדים מהאולפנים שהם מגיעים לאכול שם והוא לא רוצה לאבד אותם כלקוחות. אני באופן אישי לא מבינה מה מפריע לייחד חלק במקום למועדון, המקום מספיק גדול. בעיה אחרת היא נגישות למקום. לא כולם יכולים להגיע לפונדק כי לא לכולם יש רכב ואין תחבורה ציבורית נוחה למקום. מה לגבי תל-אביב וסביבתה או הרצליה? זה מפסיק מרכזי, לא?

danganon

New member
אז..(לאמא בריבוע).

למה אי אפשר פשוט ללכת "לאכול" שם כמו כולם פשוט הרבה אנשים? ויש לשם אוטובוס בין עירוני תל אביב מרכזי אבל קצת בעייתי לחלק...

אז מה דעתכם על הרעיון הבא?

הרעיון שלי הוא כזה: להשכיר מקום שיהיה המועדון הקבוע ובו תהיה תצוגה של פוסטרים, תמונות וכל מיני פריטי אספנות. תהיה ספרייה שתכלול דיסקים, קלטות, קלטות וידאו ודי.וי.די של הופעות של אלביס, של סרטי קולנוע, בוטלגים הככככלללל. אפשר יהיה להאזין ולראות. יהיו חוברות, מגזינים וספרים מכל העולם. לי יש ולכמה חברי פורום שאני מכירה יש מספיק חומר בשביל לבנות תצוגה וספרייה כזאת. הכניסה לחברי המועדון/פורום תהיה חופשית וכל אחד אחר מבחוץ יחוייב בתשלום סמלי אלא אם יצטרף במקום למועדון. אפשר יהיה לערוך מפגשים ואירועים במועדון. אפשר יהיה שיהיה במקום מזנון או בר. זה הרעיון הכללי בגדול וכל מה שצריך עכשיו זה כסף ו/או משקיע שמעוניין בהקמת מקום כזה. ברגע שיהיה מקום עם שלט "מועדון אלביס פרסלי" אנשים יתעניינו ויכנסו לראות מה זה. מה דעתכם?

danganon

New member
נשמע נחמד אבל....

זה רעיון טוב אבל נראה לי שתיה בעיה מבחינת רשיונות ותקציב וכי"ב....

באמת רעיון יפה

אבל אני חושבת שהמועדון עדיין קטן יחסית ושההקשעה - הכספית - בהרמת פרוייקט כזה, היא גדולה מאוד...

הרעיון שמאחורי הרעיון הוא

בגלל שהמועדון כרגע קטן והוא בעצם כולל בעיקר חברים מהאינטרנט, נרשמו למועדון שלושה אנשים שלא בזכות הפורום, שניים מהם באמצעות התקשרות דרך אתר elvis.com מה שמשאיר אותנו בגבולות האינטרנט. רק אדם אחד נרשם למועדון אחרי שקיבל כרטיס ביקור ששמתי באחת מהחנויות שמוכרות תקליטים בתל אביב. אז הרעיון שיהיה מקום שיהיה כתוב עליו ELVIS PLACE למשל ואנשים מהרחוב יסתקרנו, יכנסו, ישאלו, יסתכלו. מי שממילא מתעניין ומבין עניין ירצה גם להישאר ואולי להצטרף למועדון. מי שלא יהיה חבר במועדון ישלם על פעילויות במועדון. מי שיהיה חבר ישלם מחיר סמלי או בכלל לא. המטרה תהיה לא להרוויח ואם המועדון יהיה רווחי הכספים יועברו לתרומה בסופו של דבר.

למעלה