בנוגע לארכיון הרכבת

מצב
הנושא נעול.
בנוגע לארכיון הרכבת

בנוגע לארכיון הרכבת
1) מחר, אני מרים טלפון למנהל מוזיאון הרכבת, מר יעקב שלום. אני הולך לברר איתו (בשפה יפה ורגועה) מדוע ארכיון הרכבת סגור. *במידה והנושא לא יפתר, אני אפנה לדובר רכבת ישראל, מר בני נאור *במידה ועדיין הנושא לא יפתר, אני אפנה למנכ"ל רכבת ישראל, מר יוסי שניר. *במידה וגם יוסי שניר לא יוכל לעזור, אפנה בעצומה שאחתים עליה את כל חובבי הרכבת בישראל והיא תשלח לכל הנוגעים בדבר. אני, בתור חובב רכבת מתחיל, חושב שחבל, ואפילו גרוע, שמקום עם כמות כזו של מידע, לא יהיה פתוח.

צודק אחי הצעיר. לחייך ../images/Emo48.gif !!!

בנוגע לארכיון הרכבת
1) מחר, אני מרים טלפון למנהל מוזיאון הרכבת, מר יעקב שלום. אני הולך לברר איתו (בשפה יפה ורגועה) מדוע ארכיון הרכבת סגור. *במידה והנושא לא יפתר, אני אפנה לדובר רכבת ישראל, מר בני נאור *במידה ועדיין הנושא לא יפתר, אני אפנה למנכ"ל רכבת ישראל, מר יוסי שניר. *במידה וגם יוסי שניר לא יוכל לעזור, אפנה בעצומה שאחתים עליה את כל חובבי הרכבת בישראל והיא תשלח לכל הנוגעים בדבר. אני, בתור חובב רכבת מתחיל, חושב שחבל, ואפילו גרוע, שמקום עם כמות כזו של מידע, לא יהיה פתוח.
צודק אחי הצעיר. לחייך
!!!

oren*

New member
../images/Emo45.gif אל תשכח לעדכן אותנו ../images/Emo70.gif בהצלחה

בנוגע לארכיון הרכבת
אל תשכח לעדכן אותנו
בהצלחה

עדכון מס' 1 - ארכיון רכבת ישראל

אל תשכח לעדכן אותנו
בהצלחה
עדכון מס' 1 - ארכיון רכבת ישראל
היום, 9 לפברואר 2003 צילצלתי למוזיאון רכבת ישראל, ענה לי פול. ביקשתי את יעקב שלום, ונאמר לי שיתכן והוא יהיה רק מחר בבוקר.

מצב
הנושא נעול.
למעלה