בנה לך קבוצת NBA חדשה

Puskas

New member
בנה לך קבוצת NBA חדשה

אז משעמם רצח ורק מחר מתחילים לשחק משחקי הכנה אז בינתיים חשבתי שנעשה משחקון קטן.
לקחתי את הרעיון מבליצ'ר ריפורט החביב.
הרעיון הוא כזה:

הליגה אישרה לכם להקים קבוצה חדשה מאפס ולהתחיל לשחק בNBA.
אנחנו לא נבחר פה עכשיו סגל שלם וכל זה כי זה לא רציני וזה בלגן.
מה כן נבחר? את הבסיס.

כל אחד יבחר עיר שבה הוא יקים את הפרנצ'ייז, GM, מאמן, שחקן פרנצ'ייז לעשור ובשביל הכיף, תנו שם לפרנצ'ייז שלכם :)
חשוב לציין כמובן שה-GM, המאמן והכוכב מן הסתם חייבים להיות אנשים שכרגע נמצאים בNBA (מותר לבחור גם GM או מאמן שכרגע הם ללא עבודה אבל לא לבחור אנשים שפרשו רשמית).

עוד הערה קטנה, שימו לב שכתבתי שחקן פרנצ'ייז לעשור. אז זה לא חייב להיות מישהו שיהיה 10 שנים כוכב מוביל אבל רצוי שיהיה כמה שיותר קרוב לזה (לפחות 8 שנים), לכן לברון מן הסתם לא ייבחר פה כי כבר בעוד 5 שנים הוא יהיה רחוק מכוכב על מוביל לקבוצה אלופה.

בהצלחה :)

botend

New member
רעיון נחמד

אתחיל בזה שאני ממקם את הקבוצה שלי בסיאטל, כי יש שם בסיס אוהדים צמא לכדורסל.

שמה של הקבוצה יהיה כמובן Seattle dopers, כי זה חוקי שם.
להמשך אשיב כשאחזור מהעבודה. אני רק צריך לברר את החוקים? מותר לי לנסות לשכנע את ג'רי סלואן לחזור? אם לא - מותר לי להילחם בזה שיהיו 31 קבוצות בליגה? (כי זה גם ככה כבר יותר מדי :p )

Puskas

New member
חחח

מותר לך להילחם על כמות הקבוצות אבל את ג'רי אי אפשר להחזיר, מה שאתה כן יכול לעשות מבחינתי זה להחליט שאתה רוצה להוריד את ריילי או פיל למשרת המאמן :)
GM שהיה בעברו מאמן יכול להיבחר כמאמן.

OmriA1984

New member
יאללה, נשחק

אני מקים קבוצה בלאס וגאס. Las Vegas Luck. כי הקינגס והרויאלס כבר סוג של תפוסים.

השחקן צריך להיות שואו, צריך להיות פריק אתלטי שיתן כל משחק מגה-הטבעות. אז המועמד המתבקש הוא- בלייק גריפין. בגיל הנכון, בסטטוס הנכון, במעמד הנכון, בסטאר קוואליטי הנכון.
לאמן אותם הייתי לוקח את מייק ד'אנת'וני בתור התחלה. זה לא משהו קבוע, אבל זו התחלה של קבוצת התקפה מהמלהיבות בליגה, מספיק בשביל למשוך קהל.
הGM הנבחר הוא פט ריילי. שוב - על בסיס השואוטיים.

הקבוצה הזאת כנראה תשחק בבית הפאסיפי, מה שמייתר את הנוכחות של אחת הקבוצות שם. מי אמר הקינגס?

נשמע אחלה משחק

אבל הייתי משנה טיפה את החוקים:
1)ניתן לבחור איזה שחקן שרוצים, אני מעדיף את לברון על כל שחקן גם אם נשארו לו רק 5 שנים.
2)ניתן לבחור גם מאמנים שפרשו.
3)ניתן לבחור גם אנשים שאינם ב NBA
4)לא ניתן לבחור שחקנים שפרשו.

Puskas

New member
תגובתי

1. אתה יכול לבחור את מי שאתה רוצה, כולל דאנקן, סתם ציינתי שיותר כיף אם בוחרים במחשבה לעשר שנים כי זה מאתגר יותר מאשר שכולם יבחרו לברון/דוראנט :)

2. זה תיאורטי מאוד כי אז אולי נבחר גם מאמנים שמתו (רד אורבך האגדי!!), המטרה היא לייצר משהו שיהיה קל לדמיין אותו בליגה של היום.

3. מקובל אבל אני מניח שהכוונה היא למאמן כי לא חושב שמישהו ירצה שחקן אירופאי על חשבון שחקן NBA חח..

4. ברור.. רק שחקנים פעילים כמובן.

Cade Foster

New member
אממ טוב

הייתי מחזיר את סיאטל סופרסוניקס, מביא את אנת׳וני דייויס להיות הפרנצ׳ייז שלה ואת פופ להיות המאמן.

TheReturn23

New member
נצל״ש מתנה מארץ הקודש מהמאמן?

OrEl74

Well-known member
מנהל
על הרב פינטו שמעת?

או שאתה לא יודע מספיק על האליל שלך?
&nbsp

OrEl74

Well-known member
מנהל
רעיון נחמד

הבעיה שלי שאני לא רואה את עצמי אוהד שום קבוצה אחרת חוץ מהבולס, אפילו לא קבוצה דמיונית

&nbsp
לגבי המאמן, הייתי כמובן הולך על תיבודו ואם לא אז כנראה שהייתי בוחר בהורנסק כי נכון לעכשיו הוא נראה כמו הימור נפלא לעתיד.
&nbsp
ושחקן פרנצייז...דאנקן כמובן! הרי גם בעוד 10 שנים הוא יהיה יותר אפקטיבי מ-90% מהשחקנים.
אבל בנימה רצינית יותר, אני חושב שהייתי בוחר בקיירי ארווינג שבניגוד לדעה הרווחת, לטעמי הוא הכוכב של העתיד (ביחד עם עוד כמה שחקנים כמובן) ובטח אחרי שהוא ילמד קצת טריקים מלברון בשנתיים הקרובות.
&nbsp
&nbsp

למעלה