בן 5 שבועות מרייר

עוגלית2

New member
בן 5 שבועות מרייר

שלום, התינוק המתוק שלי בן 5 שבועות, בימים האחרונים ממש מתקשה למצוא שקט. רוצה רק ידיים, לא יונק סדיר ומוציא רוק. ככל הידוע לי כאבים של שיניים מתחילים רק בגיל חודשיים. למה הוא מרייר? והוא גם ממש מכאיב לי עכשיו בהנקות, אני קצת אובדת עיצות מה לעשות. תודה

לגבי כאב בהנקה

כדאי לך להשיג מהר יועצת הנקה שלא תמשיכי לסבול, או את רוצה לקבל עצות ממומחיות אני ממליצה על פורום הנקה פה בתפוז!

כתבתי תשובה ארוכה ולצערי היא נמחקה

אניממליצה על כמה דברים: 1. להיפגש עם יועצת הנקה לגבי תפיסת הפיטמה והכאב 2. לבדוק שאין פטריה בלשון ( האם הלשון נראיית לבנה?) 3. בשעות האי נוחות להרגיע במנשא בתנוחת כרבול/ערסול 4. מסג' יומי חוסר שקט יכול להיגרם גם מכאבי גים. כשהבטן כואבת זה מקשה לפעמים בזמן האכילה וכתוצאה מכך הילד לא נינוח ולא תופס נכון את הפטמה. לגבי שיניים: זה גם יכול לקרות לפני גיל חודשיים אבל באמת נדיר

עוגלית2

New member
תודה על התשובות - מספר שאלות

תודה לכולכן, אכן כשהוא אוכל רגוע הכל נראה אחרת ואין פטריה - כבר בדקתי. יש יועצת הנקה מומלצת באיזור הרצליה ? לפעמים הוא אוכל עם כאבי בטן ואני מנסה להרגיע ולהאכיל אבל זה בעייתי, מה עושים? כי אינני יודעת אם הבטן כואבת מרעב או לא. בקיצור יש איזשהו מעגל קסמים בעייתי. לעשות מסז' כשכואב או לא?

למעלה