בן גביר

מקסים 45

Well-known member
גבר גבר, אינו מוכן להצביע ללא קבלת חומר לפני ההצבעה.
לטענתו אינו חותמת גומי

משתפרת1

Well-known member
גבר גבר, אינו מוכן להצביע ללא קבלת חומר לפני ההצבעה.
לטענתו אינו חותמת גומי
ככל שאינני אוהבת את דעותיו של האיש הזה, אני מכירה בכך שהוא אדם ישר שמתנהל לא כמו פוליטיקאי. הוא אומר את מה שהוא חושב, נאמן לאידאולוגיה שלו ומתעלם לגמרי מכל מיני פיתויים.

חורזת באהבה

Well-known member
מנהל
ככל שאינני אוהבת את דעותיו של האיש הזה, אני מכירה בכך שהוא אדם ישר שמתנהל לא כמו פוליטיקאי. הוא אומר את מה שהוא חושב, נאמן לאידאולוגיה שלו ומתעלם לגמרי מכל מיני פיתויים.
הבעיה שלא יקח הרבה זמן עד שיתנהג כפולטיקאי

Harrington

Well-known member
מנהל
זה לא בהכרח דבר שלילי.
עם כל הפעילות הציבורית של בן גביר לאורך השנים, יש לו 0 נסיון בפוליטיקה לאומית. הוא בהחלט צריך ללמוד את התחום ובהחלט סביר להניח שלאחר שיעשה זאת (בתקווה שהכנסת תחזיק מספיק זמן מעמד לשם כך), שהוא גם יתאים חלק מהתנהגויותיו.

אבל... אפשר בשקט להניח שעל ערכיו ואמונתו, האיש לא יוותר. כלומר גם אם יהפוך לפוליטיקאי בעניינים מסוימים, הסירי דאגה מליבך. יש דברים שהכתם הדביק הזה לא ידבק בו ואלה התחומים החשובים בחיים.

משתפרת1

Well-known member
האיש בפוליטיקה לא מאתמול. הוא לא התכופף ולא שינה את דרכי התבטאותו, למרות ששילם מחיר. הפעם נכנס לכנסת גם בזכות העידוד שנתניהו העניק לו, ובכל זאת הוא לא נוטה מדרכו ולא מוותר על עמדתו, למרות שהיא פוגעת בנתניהו. על סמך העבר וההווה נראה לי שהוא ימשיך להתנהג כבן-גביר ולא כפוליטיקאי.

דיברגנט חדש

Well-known member
האיש בפוליטיקה לא מאתמול. הוא לא התכופף ולא שינה את דרכי התבטאותו, למרות ששילם מחיר. הפעם נכנס לכנסת גם בזכות העידוד שנתניהו העניק לו, ובכל זאת הוא לא נוטה מדרכו ולא מוותר על עמדתו, למרות שהיא פוגעת בנתניהו. על סמך העבר וההווה נראה לי שהוא ימשיך להתנהג כבן-גביר ולא כפוליטיקאי.
זאת, דווקא, הסיבה שאני הפסקתי להצביע לו, כי בכביש, אל תהיה צודק, תהיה חכם והוא בגדר של צודק וכך ייתכן שנצטרך ללכת לעוד מערכת בחירות שיכולנו למנוע.

dory30

Well-known member
היחידים שאומרים מה שהם חושבים, הם משוגעים או ילדים. מאחר ובן גביר לא ילד, אני בוחר באופציה השנייה.

Harrington

Well-known member
מנהל
היחידים שאומרים מה שהם חושבים, הם משוגעים או ילדים.
יש אופציה נוספת אשר יתכן שאינך מכיר מאחר והיא פחות נפוצה בסביבתך (אני רק מעלה השערה שמבוססת נטו על דבריך) והיא אנשים כנים וישרים. גם אנשים כאלו בדרך כלל יאמרו את מה שהם חושבים ללא קושי מיוחד ומבלי שהם משוגעים או קטינים.

אם אכן לא הכרת את האפשרות הזאת מהסיבה דלעיל, אציע לך לנסות ללמוד קצת קהלים מסוימים במדינה (מכונים גם מגזרים לעתים) שנוהגים לנהוג כך.

משתפרת1

Well-known member
היחידים שאומרים מה שהם חושבים, הם משוגעים או ילדים. מאחר ובן גביר לא ילד, אני בוחר באופציה השנייה.
זה מה שאתה חושב? ופרסמת את זה? אז אתה ילד, או משוגע?
טוב, ברור לי שאתה לא זה ולא זה. כלומר התחלת מקביעה מופרכת לחלוטין.

דיברגנט חדש

Well-known member
זה מה שאתה חושב? ופרסמת את זה? אז אתה ילד, או משוגע?
טוב, ברור לי שאתה לא זה ולא זה. כלומר התחלת מקביעה מופרכת לחלוטין.
היא לא כ"כ מופרכת, כי ילד יגיד "המלך הוא עירום" לעומת מבוגר שלא יגיד את זה גם אם הוא בטוח בצדקתו.

נערך לאחרונה ב:

משתפרת1

Well-known member
היא לא כ"כ מופרכת, כי ילד יגיד "המלך הוא עירום" לעומת מבוגר של יגיד את זה גם אם הוא בטוח בצדקתו.
במקרים מסויימים מבוגר לא יגיד את דעתו. גם ילד לא יגיד אותה במקרים מסויימים- אחרים. אבל בכל דיון או שיחה אדם מבטא את דעתו.

למעלה