בן אלוהים

gdisrael

New member
בן אלוהים

ואני בכוונה אומר אלוהים, ולא ה' ... כמו שמשה היה אלוהים לאהרן - הכוונה מנהיג. אני חושב שאתה לא בדיוק צריך להתגאות בזה שאתה הבן שלו, בצורה שאתה מתנהג. יש לך מזל שה' כל כך רחמן. ועכשיו לענייננו, אתה בכלל מאמין בה'? בכלל יש לך ה'? שמעת על המשפט הקשההההההההה להבנה שכתוב בתורה, "דרך ארץ קדמה לתורה" .... אהמממממ כנראה שלא... עכשיו תקשיב לי, חמור עם ילדות עשוקה שההורים שלו יתעללו בו שהיה קטן, תתחיל לשמור על הפה שלך - אפחד לא עובד כאן אצלך !!! זה פורום קבלה, לא הקבלה בתחת שלך... ותתחיל להתנהג יותר כמו בן אדם, לפני שאת העונש שלך חס וחלילה תקבל מה'... אם טרחת לקרוא את ה"חפירה שלי"... העולם הזה מתנהל מידה כנגד מידה... וכמו שאתה מתנהג לזולת, כך בחשבון שה' יתנהג אלייך... בין אם אתה צודק ובין אם לא - צריך לשפוט את כולם לכף זכות, אני מקווה שאתה מבין מה שאני אומר עקב הדיסלקציה החמורהה נואשות שאתה סובל ממנה. עכשיו תקשיב לי, לי יש הרבה כוחחחחחחח , יותר ממה שאתה חושב, ולא כדאי לך שאני באמת אתחיל להתעצבן, כי אני יכול לטפל בך בצורות שאתה בכלל לא מטהר לעצמך, ואני לא מתכוון לאיים עלייך, אבל אני מבחינה רוחנית יכול לטפל בך, אל תדאג פיזית אני לא יעשה עלייך שום דבר. אז כדאי לך להרגע ומהר, תתחיל להתנהג כמו בן - אדם. ולא כמו "בן של אלוהים" אלא כמו "בן של ה'"... אתה פשוט בושה !!! אני מתבייש שאני אח שלך באמת. אני מזהה מציעע לך לקחת ללב את מה שאמרתי, לפני שיהיה מאוחר. ושוב אני לא מתכוון לפגוע בך, אבל ה' סולח ומוחל, אבל מתחילים לבוא הזמנים שכולם עומדים למשפט, ולאט לאט בדרך הזאתי אתה מאבד את הסניגורים שלך !!! ראה הוזהרת !!! אני לא מאמין שחפרתי על דברי הבל כאלה בשבילך !!! שלום, ולא להתראות עד שתתחיל לשנות את הדרך שלך... שה' יעזור לנו, ישתבח שמו

gdisrael

New member
סליחה, אני חוזר בי ...

"בן של אלוהים" הוא היצר הרע בהתגלמות אנושית, שאמור לבחון את האיפוק שלנו, ואהבת החינם שלנו. אני לצערי, שוב, במלחמה היומ-יומית נפלתי כקורבנו של היצר הרע. אבל אל דאגה, עוד תבוא התקומה בעזרת השם יתברך... יצר הרע יקר, לא תצליח לשטות בי שוב, שברת אותי פעם אחת, ולא תזכה לכך שוב, את עונשך תקבל באחרית הימים מבורא עולם, הוא את תפקידו יעשה, על כן אני לא דואג, ואני את שלי עשיתי !!! שיהיה לך יום טוב, (לילה טוב), ובעזרת השם שתבוא עלייך כפרה. מה גם שמסתדר לי, שמלאכים הם "בני-ה'" נקראים. וכולם יודעים שהיצר הרע הוא מאלך... (מלאך המוות. ס.מ למי שלא ירד לסוף דעתי) עכשיו הכל מסתדר
זה נכתב בהומר, האומנם? נעלה ונצליח, שבוע טוב !

dinevolve

New member
אח שלו - "ואהבת לרעך כמוך"...שכחת?

גם לחוסר מודעות גמורה צריך לגלות הבנה ולקבל אותו כפי שנברא אולי זה התיקון שלו ואולי אתה התיקון שלו אל תתעצבן, שדר טוב ותקבל אותו חזרה

גל ים..

New member
לפעמים הציניות היא האמת של האדם..

לכן אני בהחלט מחבבת את בן האלוהים,יש בו משהו מיוחד,הוא לא עושה רע לאף אחד,אז הוא כותב את הרהורי ליבו בצורה צינית נו אז מה?? נשמה של ילד שובב ואין לייחס לו רשעות אלא תום בלבד.. לכן לא חייבים להגיב על כל הודעה,לא חייבים לקבל את הרע בכל הודעה,ובהחללט לא לכעוס.. ואתה שובב שיהיה לך בוקר נפלא..

gdisrael

New member
בוקר טוב מאמי ../images/Emo13.gif אבל

אני ממש לא בא להעיר על הציניות... אני לא בא להעיר וגם לא הרעתי, ציניות לא מפריעה לי (עד רמה מסויימת כמובן) מה שמפריע לי פה זאת הקטילה הנוראה של כל דבר שמישהו מביא.. הוא רוצה שיחלוק על אנשים - אבל על ה' ועל דברי תורה. אם הוא רוצה לקלל אותי, שיקלל. אבל הוא בא, מזלז בדברי תורה שאני הבאתי לפה (שלא אני אמצאתי) הוא מחלל את שמו של הקדוש ברוך הוא, מחלל כבוד רבנים. ואני לא מוכן לעבור על כך בסדר היום !!! יש גבול, לכל דבר. הוא רוצה שיהיה ציני עד השמיים. אבל מכאן ועד ללהרוס לאנשים את כל החשק להכנס לפורום ולהגיב, ולעלות דברים שהם למדו - למה מי הוא בכלל שיגזול מאיתנו את המצוות ולימוד התורה שלנו? אפילו היצר הרע לא עושה זאת. אתה רוצה בן ה' ... תקלל כמה שאתה רוצה... תהיה ציני עד לגן - עדן גהינום בחזרה 10 פעמים, אבל על דברי תורה , רבנים, ה' אל תחלוק ותחלל שמם. זה לא המקום. ואם אתה עושה זאת, אל תצפה לסבר פנים יפות (כנ"ל אלייך גלוש) זה פורום חברתי, כולם אמורים להנותת ממנו ולשתף דברים, הוא מקלל פה כל אחד, ולא בשביל זה אני נכנס לפורום ללימדת קבלה ותורה. אני לא מחפש להתעצבן פה, מה שהוא בנתיים מצליח לעשות. אבל לא על כבודי אלא על כבודו של השם. לא יקום ולא יהיה - אני מצטער מאוד !! ואם זה יגיע עד לכדי לדבר עם המנהלת על השעייה, ואפילו ממנהלי תפוז - זה יגיע לזה !

עין רעה וקללה איומה ***לא לפתוח***

כל הכבוד !! עברת !! עלית לשלב הבא ציפור המרחבים ------------- מרוב מילים, המחשבה גוועת, כי המחשבה היא ציפור המרחבים. בסורגי כלוב המילים, נחבטת. ולעוף, לא תוכל. בדממת הבדידות, נגלית נשמתנו, במערומיה. ואנחנו נמלטים. רק עת תשוקת החופש והחרות לא יהיו לנו עוד רסן, או מאווה ויעד, חופשיים נהיה. כי זה, אשר חופש נכנה, שרשרת, מבהיקה בשמש, שחוליותיה אותנו מסנוורות. עיבוד בהשראת ג

למעלה