במקום שקשת תשעה את אסי עזר אז היא עשתה על הכוכב שלהם סרט.

eקא זו או

Well-known member
רק בישראל המטורללת.
לא זאת אלא אף זאת -
לא היה - בטח בפרומואים המרגשים, המרטיטים עם המוזיקה העדינה והחומלת - רגע אחד של אמת. של התכנסות אמיתית בעצמו של החולירע - הצגה להמונים, הומואים ב"מייןסטרים", כמו הוא "הומו מייןסטרים".
חטפתי גועל אמיתי מההצגות שלו.
אלברט - מילא, מצא גבר עשיר לחיות ממנו, אין לו ברירה, אלא להשתתף בהצגה המבחילה.
מסכנה הילדה.

סתוונית333

Well-known member
לא זאת אלא אף זאת -
לא היה - בטח בפרומואים המרגשים, המרטיטים עם המוזיקה העדינה והחומלת - רגע אחד של אמת. של התכנסות אמיתית בעצמו של החולירע - הצגה להמונים, הומואים ב"מייןסטרים", כמו הוא "הומו מייןסטרים".
חטפתי גועל אמיתי מההצגות שלו.
אלברט - מילא, מצא גבר עשיר לחיות ממנו, אין לו ברירה, אלא להשתתף בהצגה המבחילה.
מסכנה הילדה.
אין לי שום דבר נגד חד מיניים . שיהיה להם לבריאות ורצוי רחוק ממני . :ROFLMAO:
אבל במדינה מתוקנת היו מעיפים את עזר אחרי הפרסומים על ההטרדה המינית.

קצה11

Well-known member
רק בישראל המטורללת.
לגמרי
וגם החרמתי את הסרט כדי לא לתת לו רייטינג אנס מטונף
בפרומו ראיתי צמד גברים סתומים (בדיוק כמו הגברים הסטרייטים) שאם אין אישה בסבביה הילד ימות
המפגר ניסה ללמד את הילד למצוץ מוצץ על ידי הדגמה והעביר לו חיידקים. הסתומים שחושבים שזו בובה.
מה שמזכיר לי שפעם בקופת חולים היה בתור לידי גבר עם עגלת תינוק בן כמה חודשים הוא הזיז לא נכון את העגלה הילד נפל מהעגלה על הראש שוב הזיז את העגלה לא נכון שוב הילד נפל על הראש בפעם השלישית שזה קרה אמרתי לו תשאיר את העגלה לידי עד שאשתך תגיע אחרת הגוף והראש לא יהיו מחוברים.
או ששלחתי את הילד בגיל 5 לחבר והשומר היה האבא אחר כך הוא סיפר לי שיצא מהבית לקנות להם פיצה השאיר שני ילדים בני חמש והשגיח על ילד בן שלוש שעל הספקטרום. מאז בדקתי תמיד שיש אמא בבית לפני שאני משאיר והולך.
עוד אדיוט אחד מנדנד את הילדה על הנדנדה וחזק יותר וחזק יותר וחזק יותר בפעם הראשונה שראיתי אין הנדנדה עושה סיבוב של 360 מעלות עם הילדה שעל הנדנדה.

סתוונית333

Well-known member
לגמרי
וגם החרמתי את הסרט כדי לא לתת לו רייטינג אנס מטונף
בפרומו ראיתי צמד גברים סתומים (בדיוק כמו הגברים הסטרייטים) שאם אין אישה בסבביה הילד ימות
המפגר ניסה ללמד את הילד למצוץ מוצץ על ידי הדגמה והעביר לו חיידקים. הסתומים שחושבים שזו בובה.
מה שמזכיר לי שפעם בקופת חולים היה בתור לידי גבר עם עגלת תינוק בן כמה חודשים הוא הזיז לא נכון את העגלה הילד נפל מהעגלה על הראש שוב הזיז את העגלה לא נכון שוב הילד נפל על הראש בפעם השלישית שזה קרה אמרתי לו תשאיר את העגלה לידי עד שאשתך תגיע אחרת הגוף והראש לא יהיו מחוברים.
או ששלחתי את הילד בגיל 5 לחבר והשומר היה האבא אחר כך הוא סיפר לי שיצא מהבית לקנות להם פיצה השאיר שני ילדים בני חמש והשגיח על ילד בן שלוש שעל הספקטרום. מאז בדקתי תמיד שיש אמא בבית לפני שאני משאיר והולך.
עוד אדיוט אחד מנדנד את הילדה על הנדנדה וחזק יותר וחזק יותר וחזק יותר בפעם הראשונה שראיתי אין הנדנדה עושה סיבוב של 360 מעלות עם הילדה שעל הנדנדה.
לא נכון .
מזעזע .

dory30

Well-known member

במקום שקשת תשעה את אסי עזר אז היא עשתה על הכוכב שלהם סרט.​

בלי קשר לנטייה מינית, אסור לחדל האישים הזה להיות על המרקע. הוא צריך להיות בכלא. בסעודיה היו כבר מורידים לו את שתי הידיים.

למעלה