במצעד ייאלץ להפוך להפנינג

מאה שערים זה ממש מתחת משרד החינוך

יצא לי כמה פעמים להתגלגל לשם בטעות. מאד מחזיר לשורשים... (=ביציאה ישר בא לברך הגומל)

או שננסה להגיע למאה שערים

וזה יביא אותנו הישר ללב המצעד

שמנתולה

New member
אם זה לא היה ברור

אז לדעתי צריך להתקיים מצעד. עוד שבוע, עוד חודש. כפי שדחו אותו בשלושה חודשים מהמועד המקורי, כך יכלו לחכות שתואיל להתפנות המשטרה מהעיסוקים האחרים שנהיו לה ולקיימו במועד מאוחר יותר. לא מתחברת ל"חשוב כן להיות", לא חשוב בעיני לקחת חלק בהשפלה פומבית של מייצג בושה שאמור להחליף את מצעד הגאווה ושכל תכליתו לצייץ בקול ענות חלושה: נכנענו. (ודוקא פיניתי לי את היום, דאגתי לסידור לילדים וממש התכוונתי להגיע...)

אז תגיעי !

אני די בטוחה שיהיה יותר מסתם מיצג, ואני די בטוחה שאם היו דוחים -כבר לא היה מצעד לעולם. חייבים להיות שם מחר.

אחר כך חורף

וההשפלה הכרוכה בצעידה תחת מטר סוחף, לקול צחוקם של המתנגדים, אינה נדמית לי אטרקטיבית יותר. ואחר כך..... כבר המצעד הבא, לא? לעניות דעתי, מה שהתקבע השנה עומד להתקבע גם לשנים הבאות (לכל היותר צעדה בקרית הממשלה, אך להערכתי אף פחות מזה), אבל בירושלים, אשר נכון לעכשיו אינה רוצה בנו, (לא מדובר רק בחרדים. לופליאנסקי נבחר ע"י רוב התושבים), נראה שזה מה שאפשר להשיג כרגע. אם אפשר היה לי להגיע מחר, הייתי מגיעה, משום שחשוב שתיראה מסה, ומשום שגם המעט שהושג - הושג במאמץ רב. נהיה נלעגים, אם יתברר שכל הרעש בא לשרת 300 אנשותים.

שמנתולה

New member
אני דוקא מעדיפה צעידה בגשם

על פני האופציה הלחה מזיעה בת"א (אפשר כבר להפסיק עם הקטנוניות בתאריכים ולהעביר את המצעד לאביב?!) אנחנו כבר נלעגים על שהסכמנו (הסכמנו? הצענו! הם הסכימו ברוב טובם...) להגביל את עצמנו למתחם סגור, רק חסר להגיע מחר עם שלטים בנוסח "אני הומו טמא!" כדי לסכם את הנצחון המפואר שנתנו על מגש לדוסים החשוכים. וסליחה, אבל תושבי ירושליים אינם צד בעניין וכך גם ראש העיר שבחרו להם, המצעד נועד לצעוד בבירת ישראל הדמוקרטית, לא ברשות המוניציפלית עיריית ירושליים.

שמנתולה

New member
ועוד משהו

בפעם הבאה שישאלו אותי למה "מגיע" לנו משהו אני אגמגם. לא מגיע לנו כי אפילו אנחנו לא תופסים את עצמנו כזכאים לשיוויון זכויות. אני רוצה לראות שמישהו היה מעיז להציע להפגנת נכים לסגור את עצמם באיצטדיון כדי להקל על המשטרה לאבטח וכדי שהעוברים ושבים לא יאלצו לחזות במראות קשים להתמודדות. פשוט עצוב כמה נמוך הגענו הפעם בנסיון למצוא לעצמנו מקום בליבם של אחרים...

את לא צריכה לשכנע אותי

שראוי היה לצעוד בירושלים. זה מובן מאליו בעיני (לצעוד בקור ובגשם הירושלמים - דווקא לא). כל מה שאני אומרת הוא, שהמצעד הירושלמי מנסה לצעוד נגד כל הסיכויים, ולכן לא לחלוטין הוגן לנטוש את הלוחמים רק בגלל שהפסידו, או משום שהמלחמה התישה אותם. בשנה הבאה ב(מרכז) ירושלים הבנויה.

שמנתולה

New member
זה פשוט מרגיז

שכבר הגיעו כמעט לסוף הדרך ואז פתאום החליטו להכנע ולסגת. אז אם נכנעים - עד הסוף. כך לדעתי (וכן, ברור לי שרצוי לראות את האפור, אבל אם אין צבעוני אז אני רואה רק שחור או לבן.)

המשטרה פזרה היום ברמוני הלם מצעד של

תלמידים. עכשיו חידה: האם היו אלה תלמידי ישיבות ששרפו פחי זבל וזרקו סכינים על השוטרים במחאה על מצעד התועבה או תלמידים פלסתינים שצעדו בשורה וקראו ססמאות במאורגן ורק עשו קצת רעש לשכנים?

טל קר

New member
משהו שכתב בהונות פסיון בפורום

גאווה (119, מובא באישור) (מתקשר יותר למצעד אבל חשוב גם להפגנה מחר, ובכלל גם לקראת הפעם הבאה) המצעד החשוב שאמור להתרחש מחר,(ב"ה, אי"ה) הוביל לכמות תגובות בלתי מבוטלת בתקשורת ובכלל, ויצר כמה וכמה סוגים של תגובות, חלקן צפויות וחלקן פחות. אחת התגובות שהכי הרגיזה אותי היתה של הסטרייט/ית התורן שטען בכל תוקף כמה שהוא אוהב את ההומואים ושהחברים הכי טובים שלו הם הומואים ושהם 'אחלה גבר' . היה מאוד חשוב לסטרייט הזה לציין כמובן כמה שהוא חושב שהמצעד שלנו חשוב, שזה נכון ושצריך לכבד את הזכויות שלנו..... עד כאן יכולתי להסכים. אבל אז הם מוסיפים את התוספת שמוכיחה שמתחת לכל הפוליטקלי קורקט המזויין שלהם אין שום רצון להבין את הצד המופלה ושלפעמים הם סתם מחזיקים חבר הומו (כמובן אחד כזה שנראה סטרייט ושבחיים לא הייתם מאמינים שהוא מזדיין בתחת, טוב לא הוא, הוא הנותן חחח), מן 'הומו מחמד' כדי שיהיה להם על מה לדבר כשהם נפגשים עם חברים אחרים, ליברליים כמוהם, ושגם להם יש איזו 'לסבית מחמד' מקסימה שהביאה ילד עם איזה חבר ותיק ('הומואים ולסביות מחמד' חייבים לנהל איזהשהוא סוג של משפחה כדי לא לערער את המערכת המוכרת של משפחה אצל הסטרייטים). התוספת המרגיזה למשפט היא : "נכון אתם צודקים, אבל למה לעזאזל בירושלים הקדושה" ברגע שאמרו את זה ברור לכולם שאין להם מושג במה אנחנו נלחמים. אנחנו יכולים להגיד עד מחר שאנחנו מופלים מהרבה בחינות וכולן נכונות אבל האפליה הגדולה ביותר שקיימת והיא זו שמפריעה לי הכי הרבה, היא זו שבגללה הכי חשוב לצעוד - האפליה של 'להיות נורמלי' לחיות חיים נורמלים. לחבק את החבר שלי כשאני הולך ברחוב, לנשק אותו במסעדה רומנטית בלי שכולם יתלחשו סביבי, להתקשר אליו לעבודה ולהסביר לעובדת החדשה והנרגשת שמי שמחפש את ס' זה הבן זוג שלו, להביא אותו לארועים משפחתיים בלי שכולם יעזבו את הכלה המאושרת כדי לראות את החבר של י'. וכמובן הזכות לצעוד ולמחות בעיר הבירה שלך בלי שזה יחשב פרובוקציה מעניין, אלוהים לא ברא את הנכים/עוורים כך, (וזו גם לא דרך הטבע) אבל הם יכולים לצעוד בבירה בלי לעורר פרובוקציות. השמאלנים בטוח לא נבראו כך בצלם אלוהים (וגם זה כמובן בניגוד גמור לדרך הטבע חחח - אני מקווה שאתם מזהים ציניות) וגם הם יכולים לצעוד ולמחות בבטחה. ערבים גם יכולים לצעוד ולמחות כמו גם נשים ואתיופים ואצל כולם זה הכי נורמלי שהם יוכלו לצעוק בשלווה ושכולם יבינו את המטרה ואת חשיבותה. אז גם אני רוצה לצעוד ולמחות ושהסטרייטים יתייחסו לזה בשוויון נפש כמו שהם מתייחסים לכולם, לכל המיעוטים המסכנים. לעזאזל הקדושה המזוייפת של העיר הצבועה הזו שהחילונים הסטרייטים פתאום כ"כ רוצים לשמור עליה. אני רוצה להיות נורמלי בשוני שלי. אני לא רוצה להיות נורמלי במשמעות סטרייטית. אני רוצה להיות חריג באופן מקובל בדיוק כמו הג'ינגים, או אטרי יד ימין, או פוזלים, בלי שאף אחד ירצה לשנות אותי או לקחת ממני זכויות. אני רוצה להלחם על הזכויות שלי בלי שמיד יחשבו שזו פרובוקציה. אני רוצה שתבינו :הומואים הומופובים, וסטרייטים צבועים, שהחשיבות של המצעד גדולה מאוד. אני רוצה שתבינו שההעברה של המצעד למקום אחר או גרוע מזה ביטול המצעד הוא הדוגמא המובהקת ביותר לאפליה וחוסר שוויון הזכויות שקיים והיא החמורה ביותר. למנוע קיום של מצעד מחאה או קריאה לשוויון זכויות במקום שלכל שאר המיעוטים זה מובן מאליו זו האפליה החמורה ביותר!!!. תחשבו על זה ותבינו שאני צודק. אל תהיו פוליטלי קורקט למראית עין. אם תאמינו באמת בליברליות, בחופש הביטוי, בזכות השונה, ב"חייה ותן לחיות", תבינו שהמאבק הזה צודק וחשוב. אם אתם ליברלים, אל תתנו את מתן הזכויות שלכם בקיום המצעד במקום זה או אחר. זו מדינה דמוקרטית. לכולם מגיע להביע דעה ולמחות!! בעיר הבירה- ובכל עיר אחרת. וגם אם אנחנו לא חושבים כמו המפגינים אנחנו לפחות יכולים לתמוך בזכות שלהם לעשות את זה בשלום ובבטחה.

למעלה