במלחמה כמו במלחמה

מצב
הנושא נעול.

ירמיהו

New member
חסר תרגום בגוף הסרט

צר לי שלא הבנתי מה אתה רוצה. האם אתה דרוזי ?, האם מוסלמי ? או אחר ? האם יש לך כעסים ? על מה ולמה, אולי תספר לנו. הכעס שלי מופנה אל המערכת ששלחה אדם למשימה ולא ידעה להגן עליו. בכל מקרה אשמח לשמוע תרגום משלך.

daw8000

New member
אני לא מבין ולא מאמין ל ``אחינו``! שאתה אמרת

מה זה חשוב מאיזה עדה אני,אני מתייחס לכנות של מדינת ישראל שדגלה תמיד במדיניות `` הפרד תשרוד.`` ומעניין לעניין באותו עניין , ראה קישור לחץ על ENGLISH בצד שמאל. שלום לך

ירמיהו

New member
זו בעיה שלך

הממבו ג`מבו הפלשתיני לא מעניין אותי לצורך העניין הזה. יש לכולנו בעייה וצריך ללמוד לחיות איתה. בהשקפת העולם שלי ``הקם להורגך השכם להורגו``. לא יתכן שיפתחו עלי באש ואני לא אתגונן עם כל האמצעים שיש לי. לעצם הנושא הקודם, המדינה שלנו ששלחה חייל לשמור על קבר יוסף או כל משימה אחרת, ולא יודעת להגן עליו (ולא חשוב מאיזה גזע, דת, או תפוצה הוא), מדינה כזו מדאיגה אותי.

daw8000

New member
אתה חושב שהילד הזה ואביו

הם פצצה או עתידים להיות פצצה !!!?? ,אני לא רואה שהם מחזיק נשק כלשהו ,אולי אתה רואה בעצם קיומם איום ? אני פשוט לא מבין איך בן אדם קם בבוקר וכבר לפני שהוא רוחץ את פניו ,אומר שהפתרון הוא לגרש ``אותם מכאן`` ,אני מבין שזה לא אתה שאמרת את זה ,אבל אף אחד מחברי הפורום לא התנגד וניסה לומר שאפשר גם אחרת. תראה ``שיחות ,שיחות שיחות .....`` כבר שנים על שנים ואין תוצאות של ממש ,והחיים שלהם בשטחים עדיין בזבל,כאן כבר קיימות שתי מדינות ,הרבה שנים, איפשר להמשיך ולהחזיק את המקל משתי קצותיו,וערבי ישראל: אני אומר לך במלאו האחריות שחלק גדול ממה שהם עושים אומנם ביטוי של הזדהות ,אך גם תוצאה של המצב הכלכלי במגזר הערבי,כמו שאמרתי קודם תשווה את שיעורי האבטלה ביישובים הערבים ,רוב היישובים ב``רשימת ה 10%`` ויותר הם ישובים ערביים ,למה ? זו מדיניות מכוונת .קראת את התוכניות של כביש חוצה ישראל ,בקטעים מסוימים מתוכננים איזורי תעשיה ליד הכביש,כולם באיזורים יהודיים,למרות שערבי ישראל`` תרמו``! לכביש הזה הרבה יותר מאשר אחוזם באוכלסיית מדינת ישראל. יש לי הרבה חברים יהודים,אני עובד עם יהודים, תמיד הסיסמה שלי היתה`` נלחם להיות ניטרלי ואפיקטיבי`` ,נלחם בעצמי להיות אופיקטבי אך פעם אחרי פעם מגיע לאותה מסקנה `` יש הרבה פסיכים בישראל`` .ש

ירמיהו

New member
הרבה יותר פסיכים פלשתינאים

צא מזה, יש הרבה יותר קוקו בין הפלשתינאים מאשר בין היהודים. הלוואי היו הפלשתינאים מוכן לחיות עם היהודים באותה מידה כשם שהיהודים מוכנים לחיות בשלום עם הפלשתינאים. העובדות מראות שאין סיכוי שנחיה פעם בשלום זה עם זה.

a-s-inv

New member
זה לעומת זה

מוכר לך? אני חיפאי (לא כעת)ואם אתה ערבי באמת אז אתה מכיר אותי ויודע שהמשפחה שלנו בקשרי חברות עם הרבה ערבים אלא שההתקוממות הפלסטינאית מקוממת לכשעצמה לגופו של ענין ואל תנסה להכחיש את זה , יש שינאה עזה של הדרוזים לנוצרים ולמוסלמים ואנחנו יודעים את זה וכשירמיהו אמר אחינו הוא התכוון למה שהוא אמר כי,,,,הדרוזים הם אחינו והדבר היחיד המפריד בינינו זה הדת מעבר לזה אחים במובן הכי פשוט ואם תרצה האינטרס המאחד זה המלחמה בין חסידי האיטבח אל יהוד

daw8000

New member
אני בוכה מרוב התרגשות ,הכנות שלך שווה 0.00%

שפרעם עיר בה חיים נוצרים(30%) מוסלמים 55% דרוזים 15%. אני בעצם עכשיו בחיפה,על הכרמל

מצב
הנושא נעול.
למעלה