במילה אחת א כ ז ב ה ! ! !

area_51

New member
במילה אחת א כ ז ב ה ! ! !

לצערי חברים אני רק אומר לכם שאסור לסמוך על אף אחד ואסור לפתח תלות באף אחד כי זה רק יפגע בכם ויעשה לכם רע

לא לגמרי מדוייק

בקשר זוגי בריא אפשר וצריך לסמוך על הצד השני. קשר שבו אי אפשר לסמוך על בן זוג נראה לי עקר ומנוכר. לעניין התלות אני לא לגמרי מסכימה. לעיתים אין ברירה - בזמן מחלה למשל. מסכימה בפה מלא לעניין איסור פיתוח תלות בהיבט כלכלי. כדאי שכל אחד מבני הזוג יהיה עצמאי מהבחינה הכלכלית. תלות כלכלית בבן הזוג היא רעה חולה היוצרת אי-שיוויוניות ביחסים בן בני הזוג שתוצאותיה כעס ומרירות.

J-סיקה

New member
כל החיים שלנו הם מעגל אחד גדול

ואנחנו חייבים לסמוך על עצמנו קודם כל ועל מי שקרוב לנו אחרת אנחנו לבד ולבד נופלים .... אז נכון ... לא לסמוך על כל אחד אבל חייבים להיות פתוחים לנסיון ...

area_51

New member
העולם שלנו

אנו חיים בעולם או ספציפית במדינה שלנו שמורכבים מאינטרסים אישיים ולא חברתיים זולתיים וברגע שאותו מישהו או מישהי השיגו את מה שרצו הם יכולים לזלזל ולזרוק את הבן אדם לעזאזל כי בעיניהם הוא שווה פחות עד לרגע שהם יצטרכו אותו שוב וחוזר חלילה לכן ממש לא כדאי לסמוך על אף אחד באופן תלותי אלא רק על עצמנו

J-סיקה

New member
לא דובר על תלות

אלא על לתת אפשרות לבן אדם להוכיח את עצמו לפני ששוללים יש על מי לסמוך !!! לא על כולם אבל יש שם כמה

למעלה