במיטת העולם איין תמיד מקוםן לכולם,

במיטת העולם איין תמיד מקוםן לכולם,

אני הולך ברחובות מרגיש את השינאה כלפיי האנשים הבזים לי יודעים שאני איש חלש, אף אחד לא רוצה קשר עם אנשים חלשים אף אחד לא רוצה קשר עם אנשים מיואשים העולם מקבל רק את מי שחזק העולם מקבל רק את מי יפה,,,,,,, איין מקום בעולם לאנשים עם נכויות או מוגבלות דוחים אותי בגלל זה אני מרגיש מסתכלים עליי בתור מצולק או חולה באיזה מחלה מדבקת קשה נדונתי לחיים של בדידות איין מה לעשות כניראה אני נידחה שוב ושוב אומרים לי לא , לא מתאים לי ואני אפילו לא יודע למה לפעמים ואז אני נסגר בתוך עצמי עוד יותר ומששתק ומשותק בסך הכל רציתי ממישהי יחס, חיוך,,מילה טובה זה מה שאמרתי לה,,,, היא אומרת שאני מטריד אותה,,,,,ומציק לה,,,,,,, אני באמת בסך הכל רוצה קצת חברה,,,,, לא הטרדתי אותה חושבת שהיא איזה נסיכה אז אל תתפלאו שלפעמים אני שונא בני אדם אל תתפלאו שאני מייחל למותם של כולם אל תתפלאו שאני כזה קיצוני כי מכים אותי ברגשות קוראים לי להרגיש נפל כן אני מרגיש פשוט נפל של החיים אינני מצליח לממש את עצמי כבר היו לי דיונים עם עצמי לגבי אייך בדיוך לשלוח יד בנפשי כי העולם הזה לא נותן סיכוי למי שלא נוצץ ולמי שלא זוהר ולמי שלא מגניב,,,,, ולמי שקצת איטי , בתנועות שלו , במחשבות שלו, ביכולת התרגלות שלו לאנשים חדשים נפסל על הסף היו לילות שקראתי למילחמה גרעינית עולמית למחוק אותנו מין העולם זה עונשנו היו לילות בהם קראתי לעצמי להמשיך לחיות להיאחז במה שיש בתקווה באור של מחר אבל היום זה יותר כואב מתמיד המוות , הבדידות הדחייה האיין ספוית מאנשים אחרים, רוצה ששוב יגידו לי אני אוהב אותך רוצה ששוב במקום זה יש דמעות דוקקא ידידה שלי השותפה שלי לעבודה אומרת שבחורה שדוחה אותי מפסידה כי היא לא מכירה את ישראל האמיתי זה שיודע לצחוק ולהצחיק ולדבר יפה , ולהקשיב ולהרגיע ובכלל אומרת שאני בחור טוב,,,, ועל זה נשענתי רבות ואני באמת אוהב אותה בשביל זה אבל המציאות קשה לי מדיי לילות של תופת אש הגיהנום בבטן אוכלת אותי אני יוצא כל ערב לטריפ בן המחשבות שלי מדמיין לי שדות יפים ירוקים של פריחה,,,,,, אבל השדות שאני הולך בהם הם שדות של בדידות אני לא יודע עוד כמה זמן אוכל להמשיך להרגיש ככה אומלל אולי זה רק שאלה של זמן,,,,, אני מצפה ומצפה ומצפה להרגיש רק טוב לא יותר,,, ונתלה ונאחז באוויר על ידי דברים קטנים יפים אבל אני יודע שבמיטת העולם איין כניראה מקום לכולם כמה ישנים בחוץ אני נירגע גם להם מחר כבר לא יבוא,,,,

plane crazy

New member
הגבתי לך בבלוג..

תדע לך שזה בין השלושה בלוגים שאני ממש אוהב..

כתבתי את זה אחרי דחייה , תודה לכולם

כתבתי את זה אחרי דחייה, זה הוריש אותי למטה למטה תללתי עמוק לתוך התהום לתוך התהום של הדכאון איין מה לעשות מישהי שניסיתי להתידד איתה כתבה לי (במסר אינטרנטי) שהיא לא רוצה שאני אדבר איתה ושאני אפסיק להציק לה ובסך הכל ניסתי להיות נחמד והלתיידד איתה ואני יודע שיש לי בעייה בקשרי אנוש , ויש לי חרדות בדיבור ישיר עם אנשים חדשים ומפה הבעייה,,,,, בקיצר אתמול עברתי מין דחייה וזה הכאיב לי נורא ומה שנכתב נכתב בעקבות זה

למעלה