במיוחד עבורך חוקרת מקסימה B-)

במיוחד עבורך חוקרת מקסימה B-)

תקשיבו, יש מישהי, מכירה אותה אני, לא ממש, אלא רק וירטואלית, אמרתי צריכה חקירה פרטית, אמרה לי, טוב אין בעיה תגידי מתי איפוא מי ומה וניגש לפעולה. ביקשתי שתכנס במקומי לחדר ההוא, הצדדי, אמרתי לה שרשום עליו את המילה ההיא, נו, אה סקס, ותספר לי מה הולך שם. אה, לא, לשם אני לא נכנסת, אם את רוצה תבצעי את החקירה הזו במקומי. כנסי תראי תגעי ותראי שזה לא ממש נורא. אז רגע מה, את רומזת לי שעלי להכנס לשם? בטח הכל כאן זיונים וזה לא ממש מעניין אותי. תכלס, לא מדברת איתך תכנסי לשם אמרה לי, אני מתקדמת לשם ויאלה ביי ענתה לי והלכה. וואוו, חשבתי, להכנס לא להכנס ובסוף טוב נו יאלה הסתובבתי אחריה לכיוון החדר הסגלגל יעני. איך שאני רוצה להכנס, וילון כזה בצבע שעושה את זה, ועליו כתוב ``הכניסה מתחת לגיל 18 אסורה`` - נו, באמת חייבים להזכיר לי את כל מה שעברתי בגיל 18, יו נואו איבדתי את הבתולים שלי, האורגזמה הראשונה שלי וכו` וכו` ועוד יותר לחשוב שאני כבר לא בת 18 איזה באסה. הוזזתי את הוילון וראיתי אותם , מה אגיד לכם כל החבר`ה פיששששש לא סיפרה לי אהה, באמת היה שווה להכנס - ארבל מהכרמל , ינניבי, אלמוני 22 יאנה (היי יאנה זו אני גלית) שלומי ומי לא. וחוקרת יושבת במרכז העניינים. הפתיעה אותי זו`תי לא ידעתי, היא שם מביאה עצות מה טובה בסקס? הופס סליחה יועצת סקס? אבל בטח לא רצתה לשתף פעולה החוקרת הזו, כי סקס בשבילה זה כל הסיפור. נכנסתי ונהניתי מצאתי שם הרבה תשובות לשאלות, וגם כאשר תהיינה לי שאלות בענין האורגזמות שלי אני פונה לחברה ההם מסקס. וידוי קטנצי`ק: אחרי סקס עם שוטר שהיה לי חשבתי בליבי ``וואוו מה זיינתי את משטרת ישראל``? סליחה סליחה איזה פה נהייה לי מלוכלך...אבל אתם יודעים קצת צחקתי, לא בשביל ללכלך את הפה. אז תשחקי אותה חוקרת ואל תתני שיגידו ... ;-) . טוב ועכשיו אחרי שנכנסתי וניכוותי, הכוויה התאחתה ונשאשר פצע הולכת למי שילקק לי את הפצעים..... חוקרת,,,,,הרבה הרבה בהצלחה לניהול הפורום. תראי איזו הקדשה עשיתי למענך. כי לדעתי את ענקית...ואם יונית אומרת יונית יודעת חחחחחה. שלכם כולכם יונית

למעלה