במיוחד לנביא ההזיות מפציץ: ביבי מעדיף את ש"ס

במיוחד לנביא ההזיות מפציץ: ביבי מעדיף את ש"ס

על פניו נראה היה כי הבית היהודי היא השותפה הטבעית ביותר של הליכוד. השתיים אף חתמו על הסכם עודפים לפני הבחירות. אלא שנראה שהקו כלפי הבית היהודי הולך ומשתנה. במהלך מערכת הבחירות דובר רבות על יחסים טעונים שיש בין נתניהו לבנט, בעיקר על רקע הנסיבות שהביאו לסיום עבודתו של האחרון כראש לשכתו של ראש הממשלה כשזה היה באופוזיציה, כולל שמועות על ריב עם רעייתו שרה. בליכוד שוללים את הטענות כי היחסים הטעונים בין נתניהו לבנט הם הגורם לכך ומסבירים כי "חלק גדול ממצביעי ש"ס הם מצביעי ליכוד מסורתיים ולכן היא טבעית הרבה יותר מהבית היהודי". עם זאת, לדבריהם גם אם נתניהו לא מיהר להתקשר לבנט בגלל משקעים אישיים, בסופו של דבר השכל יגבר על הרגש והם יוזמנו להצטרף לממשלה. "בסוף, כשהחרב מונחת על הצוואר - ביבי חושב רק על ביבי", מסבירים הגורמים בליכוד.

אמרתי לך שנתניהו יעדיף את החרדים שותפיו הטבעיים והמציאות תטפח על פניך? אז הנה, שוב מתברר שצדקתי, ואתה שוב טעית בפעם המי יודע כבר כמה...

blackbomber

New member
רקטוס סבלנות.

אינטרסים גוברים על סנטימנטים, הזמן עושה את שלו.
נתניהו יודע שאם יעדיף את החרדים, אפשר "לסגור" את הליכוד וגם ליברמן יברח.
זה מה שאתה רוצה שיהיה! אבל לא יהיה.

תמשיך להאמין לנתניהו מפציץ...

איך אמר מישהו? מי זה היה? אה אתה בעצם. מי שמאמין לנתניהו הוא אידיוט. אז על פי האמירה הזאת שלך עצמך למה זה הופך אותך?

blackbomber

New member
אתה אמרת "נתניהו מעדיף.." יוצא שאתה מאמין לו

אז לשיטתך אתה אידיוט?

אני לא(!) מאמין לנתניהו, לא מייחס חשיבות לאמירותיו של נתניהו, לעולם לא אצביע למפלגה שנתניהו עומד בראשה.
עניין של הובהר לך מיליון פעם!!! רק אידיוט לא יבין את ההסבר הפשוט הזה.
אני מתייחס רק למעשים של נתניהו.

ברור רקטוס?

ai22

New member
אני מציע לספארטה התערבות

אם אתה מאמין במה שאתה אומר - אין לך סיבה לסרב.
אני טוען שאתה יודע שאתה שקרן פתווגי - ולכן לא תסכים.

ההתערבות פשוטה - מי שמפסיד לא נכנס לפורם של הצד השני למשך חודש.
אני טוען שבנט יהיה בקואליציה שתוצג לנשיא, ואתה טוען שלא.

אתה מוכן להתערב,
או שאתה מודה שאתה שקרן פתולוגי?

נראה לי שהתבלבלת לרגע ביני לבין ביבי

עוד לא קוראים לי ביבי. והוא השקרן הסדרתי, לא אני. חוץ מזה, איך בדיוק אפשר לשקר על משהו שעוד לא קרה?

לגבי התערבות: כל מי שמכיר אותי כבר יודע שאני אף פעם לא מתערב, גם לא אם אני בטוח במשהו ב100%, וזה ממש לא המקרה הפעם. זה שביבי ושרה נתניהו לא רוצים את בנט בממשלה זו עובדה. אך אם הוא יהיה בה או לא זה כבר סיפור אחר... מה שכן, אם אתה שואל אותי, בנט יהיה בממשלת נתניהו רק אם לביבי לא תישאר שום ברירה אחרת מלבד צירוף הבית היהודי לממשלה שיקים. אך אני לא מהמר שזה יקרה בדיוק כפי שאני לא מהמר שזה לא יקרה.

ai22

New member
כיולם פה יודעים שספארטה שקרן כפייתי

מציג שקרים הזויים לחלוטין כאילו יש להם קשר למציאות.
אבל הבלוף שלך שקוף
אתה לא מוכן להתערב - כי גם לך ברור שאתה שקרן כפייתי
גם חבריך לשמאל מבהירים לך את זה שוב ושוב - אבל אתה לא קולט...

בנט יהיה בממשלה - כי הוא השותף הכי מתאים.
ואין שום התנגדות משום צד. לא מנתניהו ולא מלפיד.

נהפוכו, כולם פה יודעים שהאמת אצלי ערך עליון

ואני תמיד אומר מה שאני מאמין ומה אני חושב. אני אגיד את האמת גם אם הדבר תלוי בחיי. שקרנים אצלי מוקצים מחמת מיאוס. ומספיק שמישהו ישקר לי או יבגוד בי אפילו פעם אחת כדי שאמחק אותו אצלי לנצח.
ומעניין יהיה לראות את תגובתך אם בנט בסוף לא יהיה בממשלה ויישב באופוזיציה...

ai22

New member
ספארטה
,אפילו השמאלנים קוראים לך שקרן

וליצן.
לך לראות רופא טוב, יתן לך
שיעזרו לך להבדיל בין ההזיות שלך למציאות.

מעולה בסוף כולם יכנסו ממשלה רחבה או בלי לפיד

61 היה לבגין והוא הסתדר מצויין.

למעלה