במידה והחייזר היא לא רק המצאה הווליודית

חריקת

New member
במידה והחייזר היא לא רק המצאה הווליודית

לאור הדיון הקודם כשאר הברתם לי את עמדתכם בקשר לנושא והיתי קצת סקפטי לגבי העינין וראיתי את רצינותכם החלטתי להעמיק קצת ולהיכנס לכל מיני אתרים פה שהחבר'ה נתנו לי בין קריאת מאמר ולהגיב פה לאנשים אני ככר שלוש שעות בנושא קורא מאמירם מגיב רואה סירטנים שומע עובדות טענות וכל דבר אפשרי. בכל אופן היתי קמת סקפטי כרגע אני במצב של מבין על מה אתם מדברים מאמין שזה אפשרי אבל אני עדין סקפטי אני מקווה להעמיק קצת יותר בנושא לעלות בדרגה ואז כמובן לפרט להסביר מה העמדה שלי בנוגע למחקר עולות לי שאלות רבות השאלה שלי כרגע לפי טבלה מאוד מסודרת שאני עושה ויציג אותו בבוא הזמן כמה ימים אני מאמין יש שאלה בלתי פתירה בוא נראה מה עמדתכם את כולכם מאמינים בלב שלם בחייזרים זה לא בעיה לראות את זה אז בואו תאמרו לו חבר'ה מה המטרה של החיזרים כל כך הרבה סיפורים שמענו על חייזרים בכדור הארץ מה המטרה שלהם הם בגיחות שלהם לפה מנסים לתקשר איתנו? הם מנסים ללמוד עלינו? הם לומדים איך ומה ואיפה לתקוף אותנו? הם מפחדים מאיתנו? הם מודעים לעליונת שלהם עלינו מכל בחינה שהיא כח\טכנולוגיה.. כמובן שהכל לפי ההשערה שלכם אודה לכולם על התשובות

Shmuelr013

New member
אתה מבקש להבין, אבל לא הכל ניתן להבנה.

למעשה הרוב לא ניתן להבנה. כי מחשבה חוצנית והבנה חוצנית שונים לחלוטין ממחשבה של בן כדור הארץ. לכן לא תוכל לקבל תשובות ובטח לא מדוייקות. אם אין תקשורת, כנראה שהנושאים המשותפים מעטים עם בכלל. ואם יש תקשורת, כנראה שהיא עם אותן תרבויות, אשר דומות לנו בצורה כל שהיא וגם הם עוסקים במלחמות, השמדה ופיתוח טכנולוגי. זה המכנה המשותף לצערי.

חריקת

New member
במידה ואתה צודק

כאמור הסיכוי לתת תשובה לשאלות ששאלתי הן חסרות סיכוי אין אפשרות לתת תשובה על משו שלא יודעים בכלל דבר קייומו בנוגע להשערה שלך לגבי מלחמות פיתוח וכד' מן הסתם המידע הזה שאתה אומר הוא ממקור מסויים ולא על פי דעת עצמך לכן העם המקורות האלה כמו ממשלות\עמותות\חוקרים\נסא מודעים למלחמות השמדות האלה ויתכן שהם מודעים למלחמה עם החוצנים האם נערכים למלחמה כזאת כלל עולמית מם הסתם ברור שבצינורות מאוד מאוד מסווגים אבל האם תרחיש כזה מוננח לפני ראשי מדינות למינהן.

Shmuelr013

New member
תן לעצמך לחקור. חפש בדפים ישנים של הפורום

יש שם הרבה חומרים שאתה מתעניין בהם כנראה.

ענבל164

New member
סליחה על ההתערבות,

אבל מה בכל הנוגע למרפאות החוצנים? אשמח לשמוע דעתכם.

hamamin

New member
מבחינתי אין לי אמונה בישויות

שאינן מזוהות בבירור. מניסיוני אין חפיפה בין הריפוי ובין הדיווחים עליו, חוצנים מיסתוריים הם הדבר האחרון שאני מצפה לפגוש. מרפאים מסוג הקונבציונלי והלא קונווציונלי [רופאים והילרים] מעולם לא פגשתי בשימחה. קופת חולים זה הבילוי האחרון שאלך אליו כמו גם מגרש כדורגל. כל הרופאים מסוכנים וביחוד מסוג חוצני. זאת דעתי האישית ענבל.

hamamin

New member
בלי להפריע לאחרים לתת לך תשובות

כמה דברים--- 1.העמדה ה"סקפטית" היא עמדה נכונה למחקר כל שהוא בעתיד. 2.השאלות הטובות שלך מכסות שטח ענקי של ידע. 3.במידה ואתה מניח הנחת עבודה שיש עבמים בשמיים,שזה הדבר הקל ביותר להיוכח,דע כי התשובות לשאלותיך יהיו ברמת וודעות עוד יותר פחותה מעצם קיום העבמים. 4.חקר עבמים דורש סבלנות והרבה זמן משום שהאינפורמציה מוסתרת מעין הציבור ומה שכבר עולה על פני השטח הוא באיכות בינונית ומטה מבחינת אמיתיות. 5.יש גם הרבה אינפורמציה מדומינת,שיקרית או סתם מסובכת להבנה של בני אנוש. 6.הסיכוי שתראה מימצאים פיסיים מחלקי עבמים או חוצנים קרוב לאפס---הם מוחבאים בכספות,גבישי סיליקון שנפלטו מעבמים ברי השגה גם בארץ [ברר בעמותה] 7.הנושא בעיקרו נחשב סודי ביותר על ידי כל הממשלות בעולם, כמה הרשו לפירסום אינפורמציה מוגבלת לציבור--ברזיל אנגליה צרפת מובילות. --- בהצלחה באיסוף,מחקר וידע הנושא הרציני ביותר בהיסטוריה האנושית.

חריקת

New member
להיות סקפטי בנוגע למשו שאתה לא בטוח לגביו

זה הגיוני ,בקשר לגבישים האם תוכל לפרט יותר? ושאלה אישית אלייך כי אני לא רוצה לפתוח עוד הודעה האם בישראל יש איזה שתבות מסוימות או עדויות שראו משו בשמי הארץ כל משו שקשור לעבמים שקרה בגבולות מדינתנו עם ידוע לך תודה

Shmuelr013

New member
משו = משהו

להיות סקפטי בנוגע למשהו שאתה לא בטוח לגביו, זה הגיוני.

hamamin

New member
בישראל הופיעו עבמים,כמו בעולם

--- עיקר ההופעות היו באמצע שנות התשעים. ישנם ספרים,וישנה העמותה שמרכזת חומר-ארכיוני. אני חושב--ואל תפגע-- שהגיע הזמן שתאסוף חומר, תלמד ותשקול לאט יותר ---אנחנו לא עומדים בקצב שלך. הפורום אינו תחליף ללימוד עצמי---- באופן כללי דרושים חודשים ,אם לא שנים,לראות את התמונה הכללית. כל טוב ובהצלחה.

חריקת

New member
אני לא נפגע משטויות של אחרים

לשאול 2 שאלות על נושא כל כך גדול זה לא ביג דיל אני אוסף מידע ולומד ומעמיק אבל שאלות שיוכלות לפתור לי הרבה שאלות קטנים יעולי לי למחקו ויתנו לי יותר זמן להתרכז בנושאים אחרים

LiorInDaMix

New member
תראה...

אני חושב שסקפטיות זה דבר טוב.. אסור להאמין לכל שטות שרצה באינטרנט.. אני אישית ראיתי מספיק דברים מהיותי צעיר עד עכשיו שגרמו לדעת שיש דברים שהם מעבר ליכולת ההבנה שלי. ביני לבין עצמי אני יודע שמה שראיתי הוא כמעט הוכחה ניצחת לקיום של טכנולוגיות שהם מעבר להבנתנו ושטכנולוגיות כאלו קרוב לוודאי שמופעלות ע"י חייזרים. יחד עם זאת אני לא מתיימר להוכיח לאף אחד שיש חייזרים אבל אני יודע שלפי מה שאני ראיתי (ובחלק מהמקרים אף היו איתי עוד אנשים שלא קשורים לנושא הזה בכלל והם ראו בדיוק מה שאני ראיתי) הספק שלי כמעט ואיננו. אך כל עוד מה שאני רואה הוא סרטון/ תמונה/ עדות אני סקפטי מאוד ולוקח הכל בחשדנות יתרה. בגלל שהאינטרנט מלא בסרטונים ובתמונות שכל אחת מהן יכולה להיות מפוברקת בקלות אז זה בלתי אפשרי לברור מתוכן את אלה שהן אמיתיות לחלוטין. לכן כל כך קשה לשכנע את הציבור הרחב שאין לו נגיעה בנושא בקיומם של חייזרים. לכן גם מחקרים שהתבססו על עדויות או על תמונות וסרטונים לא בהכרח נכונים. בקשר לשאלותיך.. אני בספק אם מישהו באמת יכול לענות עליהן בצורה נכונה... לרוב התשובות הן חלק מתאוריות שחלקן הזויות. בכל מקרה.. אני מקווה מאוד שאולי יום אחד הכל יוכח כנכון.

חריקת

New member
כתיבה יפה והתנסות יוצאת מהכלל

אתה צודק בחלק הראשון של של התגובה שלך לגבי הסקפטיות לגבי הסירטונים שכאמור בלי יותר מדי קשיים טכנולוגים מייצרים אחלה של סירטוןעם צלחת מעופפת תמונה שחור עם אורות שזז לה במהירות מטורפת אבל חס וחלילה אף פעם זה לא יהיה באור יום ועם מצלמה מספיק משוכללת שיהיה אפשר לעשם זום עד לתוך החלון של החללית מסתוריות עפופה משו היתי אומר.

Majestic12

New member
אני ממליץ על ספר דווקא

אני מאד ממליץ על ספרו של סטנטון פרידמן: FLYING SOUCERS AND SCIENE כספר יוצא מהכלל, המסכם את נושא העב"מים. כמו כן, ישנו הספר "עב"מים", של ריצ'ארד הול, שנפטר לפני כשבוע. ספר זה הוא הטוב ביותר לדעתי, שתורגם לעברית.

למעלה