במוצא"ש קבלנו הודעה שהבן שלנו אסף, נפגע בגב

במוצא"ש קבלנו הודעה שהבן שלנו אסף, נפגע בגב

ושולחים אמבולנס מהעיר לימא לקורסו (עיירה שכוחת אל) להעבירו לבי"ח. אתם מבינים מה הרגשנו. אסף, לאחר סיום שרותו הצבאי, נסע עם ת. חבר טוב , לטייל בדרום אמריקה. מחברת הביטוח הבנו שהדרך לוקחת חמש שעות, כלומר חמש הלוך וחמש חזור... ניסינו לשאול: פגיעת גב, ידוע שאסור לטלטל, האם אי אפשר להטיסו במסוק? התשובה הייתה, שהסידורים לארגן מסוק ייקחו יותר מידי זמן וההמלצה של הרופא שראה את הצילום שעשו לו במירפאה המקומית הייתה לקחת אותו באמבולנס לבי"ח. עברו עלינו שעות רבות של חוסר וודאות. בינתיים, יידענו את האחות של אהובה מלוס אנג'לס, וגיסה ליאון שמדבר ספרדית יצר קשר עם ביה"ח בלימא, אך האמבולנס עם אסף עוד לא הגיע... אתמול בתשע בערב (שעה 13.00 בלימא) התקשר אלינו ליאון המסור, שכל הזמן שמר על קשר עם ביה"ח, ודיווח לנו שצילום ה- C.T הראה שיש לאסף שברים בשלש חוליות: T3, T6,T7 בהמשך הערב גם יצרנו קשר ישיר עם הבן ועם החבר שלא עוזב אותו לרגע ודיברנו איתם. הבן במצב של שכיבה על הגב עם אינפוזיה של משכחי כאבים. הם סיפרו לנו על מה שעבר עליו ביממה האחרונה. תוך כדי גלישה על חולות "אני פתאום עף, מתגלגל ומתרסק.. לא יודע איך, לא יודע מה... רק מרגיש כאב נורא ואני לא יכול לנשום..." החבר שלו, שהיה בשבילו מלאך מושיע, הזעיק עזרה. למזלו מישהו עם ג'יפ הסכים לחלץ אותו ולהביא אותו למרפאה של העיירה הזאת. במרפאה יש תור ארוך של חולים והם עוד לא כל כך מהר מבינים ונותנים לנו להיכנס לרופא בלי תור... כשנכנסים דורשים מאיתנו תשלום, לפני בכלל שמתחילים לבדוק... ואני בוכה מכאבים, מתחנן לאיזושהי תרופה, זריקה, משהו... ושלא יידאגו בקשר לכסף, נשלם כמה שמגיע. והם בשלהם: אין כסף אין בדיקה! הכסף מוחבא בתרמילים שלנו ב- Guest house ... בלית ברירה ת. נסע לשם עם בעל הג'יפ להביא את המאה דולר והם התחילו עם הצילום. במכונת צילום של פעם שאת הדף עם הנגטיב מרטיבים בחדר חושך ואח"כ מיבשים עם וינטולטור... בסוף הרופא מסתכל ואומר יש לך סדק או שבר קל בחוליה T7 , תיקח את הכדורים שאני רושם לך, תנוח שבועיים ותוכל להמשיך. ליתר ביטחון אני ממליץ שתגיע לבי"ח בלימא שם יעשו לך C.T ככה שחיכינו ב- Guest house למשיח... בסוף שהוא הגיע התחילו ייסורי הדרך שלעולם לא תדעו, בכל קפיצה של האמבולנס... עכשיו, ברוך השם, כבר טוב. היום מכינים את אסף לצילום I.R.M לראות אם אין נזק בשורשים וגם לוקחים ממנו מידות לעשות לו חגורת גב. אם הצילום יראה שאין נזק בשורשים הוא יוכל לחזור לבי"ח בארץ. עכשיו אנחנו מנסים לברר איזה בי"ח מתמחה בפגיעות שכאלה. ומקווים ומתפללים לטוב. שלכם, פרי מגדים

פרי ואהובה יקרים ואהובים../images/Emo24.gif../images/Emo201.gif

מתפללת אתכם ומבקשת לחזק, ולבקש את אלוהים הטוב שלי שכל כך אוהב אותנו שיעניק לכם את כל שנדרש להתמודד ולהצליח ולאסף שלכם את כל הבריאות שבעולם.
תפילה לבריאות
תהילים פרק ו א לַמְנַצֵּחַ בִּנְגִינוֹת עַל-הַשְּׁמִינִית מִזְמוֹר לְדָוִד. ב יְהוָה אַל-בְּאַפְּךָ תוֹכִיחֵנִי, וְאַל-בַּחֲמָתְךָ תְיַסְּרֵנִי. ג חָנֵּנִי יְהוָה כִּי אֻמְלַל-אָנִי, רְפָאֵנִי יְהוָה כִּי נִבְהֲלוּ עֲצָמָי. ד וְנַפְשִׁי נִבְהֲלָה מְאֹד, וְאַתָּה יְהוָה עַד-מָתָי. ה שׁוּבָה יְהוָה חַלְּצָה נַפְשִׁי, הוֹשִׁיעֵנִי לְמַעַן חַסְדֶּךָ. ו כִּי אֵין בַּמָּוֶת זִכְרֶךָ, בִּשְׁאוֹל מִי יוֹדֶה-לָּךְ. ז יָגַעְתִּי בְּאַנְחָתִי, אַשְׂחֶה בְכָל-לַיְלָה מִטָּתִי, בְּדִמְעָתִי עַרְשִׂי אַמְסֶה. ח עָשְׁשָׁה מִכַּעַס עֵינִי, עָתְקָה בְּכָל-צוֹרְרָי. ט סוּרוּ מִמֶּנִּי כָּל פֹּעֲלֵי אָוֶן, כִּי-שָׁמַע יְהוָה קוֹל בִּכְיִי. י שָׁמַע יְהוָה תְּחִנָּתִי, יְהוָה תְּפִלָּתִי יִקָּח. יא יֵבֹשׁוּ וְיִבָּהֲלוּ מְאֹד כָּל-אֹיְבָי, יָשֻׁבוּ יֵבֹשׁוּ רָגַע. אמן, כן יהי רצון
אָנָּא בְּכֹחַ. גְּדוּלַת יְמִינֶךָ. תַּתִּיר צְרוּרָה (אב"ג ית"ץ): קַבֵּל רִנַּת. עַמֶּךָ, שַׂגְּבֵנוּ. טַהֲרֵנוּ נוֹרָא (קר"ע שט"ן): נָא גִבּוֹר. דּוֹרְשֵׁי יִחוּדֶךָ. כְּבָבַת שָׁמְרֵם (נג"ד יכ"ש): בָּרְכֵם טַהֲרֵם. רַחֲמֵי צִדְקָתֶךָ. תָּמִיד גָּמְלֵם (בט"ר צת"ג): חָסִין קָדוֹשׁ. בְּרוֹב טוּבְךָ. נַהֵל עֲדָתֶךָ (חק"ב טנ"ע): יָחִיד גֵּאֶה. לְעַמְּךָ פְּנֵה. זוֹכְרֵי קְדֻשָּׁתֶךָ (יג"ל פז"ק): שַׁוְעָתֵנוּ קַבֵּל. וּשְׁמַע צַעֲקָתֵנוּ. יוֹדֵעַ תַּעֲלוּמוֹת (שק"ו צי"ת): ואומרים בלחש בָּרוּךְ, שֵׁם כְּבוֹד מַלְכוּתוֹ, לְעוֹלָם וָעֶד:

IBP1

New member
ישנו רב בבני בנק שכחתי את שמו לרגע .....

זה לא רב שאתה הולך לקבל ממנו ברכה. זה רב מסוג אחר . הוא מומחה בכל מה שקשור לרופאים עצמם. לניתוחים . האיש הוא גאון בחסד עליון .לפני לא זמן רב המלצתי עליו בוואלה ומי שיודעת עליו יותר ממני זו אסיה מהפורום . אם הוא ממליץ לך על רופא מסויים תדע שהוא יודע על מה מדובר. עם גב לא משחקים ולא מומלץ סתם לתת לכל רופא של בית חולים להתעסק בבעיות גב. אגב נזכרתי בשמו של הרב ,הרב פירר .לאיש ידע עצום בתחום .

תודה איציק ידיד יקר לי, אין בכלל ספק שאשמע

לעצתך. ואודה לך אם תשלח לו מהאנרגיות הטובות והחזקות שיש לך שמו: אסף-צבי בן פנחס (הלוי) נולד ביום ה' כ' בשבט תשמ"ז, 19.2.87 בשעה 4.00 לפנות בוקר בניתוח קיסרי. הוא בחור טוב-לב ויפי תואר. אם הייתי יודע איך הייתי שם כאן את תמונתו. ושוב תודה לך רעי וידידי, שלך, פרי מגדים

תודה איציק, הלימוד הוא דבר כל כך מוערך בעיני

"והגית בו יומם ולילה". וכשאתה מקדיש אותו לבריאותו של הבן שהוא כל כך יקר לי- זאת מחווה גדולה בשבילי. מחבק אותך בחום, ידידך פרי מגדים

שולחת גם ברכות

לרפואה שלמה שם הרב שאתה מדבר עליו הוא הרב פירר ישועת השם כהרף עין לבן של מגדים

לאחותי ברוח, אומר את המיזמור ששלחת פעמייםביום

ובהזדמנות הזאת אספר על סבא של סבא רבי יחיאל "איש התהילים" זה היה הכינוי שלו. פעם בא אליו יהודי ובקש ממנו שיגיד הוא תהילים על בנותיו לשידוך טוב, (זה היה מנהגו של הרבי, להציע לכל אחד לומר פרקי תהילים המיוחדים לבעייתו במינון מסויים) הרבי שאל אותו: וכי אינך יכול להגיד בעצמך? אז אמר לו היהודי: רבי, אני איש פשוט ולא למדתי לקרוא. השיב לו הרבי: דוד המלך ניגן לפני עליון בכינור עם שמונה מיתרים ("על השמינית מזמור לדוד"), יש מי שלא מסוגל לנגן על שמונה מיתרים אז הוא מנגן אפילו על מיתר אחד, אבל כל אדם מסוגל לפחות לנגן על תיבת נגינה... לדעתי כשאדם מנגן עם מה שיש לו ועם מה שהוא יכול וכשמצטרפים אליו עוד אנשים, כל אחד לפי יכולתו - נעשה ניגון גדול, יפה ומשפיע! אוהבותך מאד אחותיברוח, פרי מגדים

תפילה להריאותו, ומומלץ לדבר עם הרב פירר../images/Emo9.gif

כמו שאמר איציק. צריך להשיג את הטלפון שלו, הוא מכיר רופאים בכל העולם. ויכול לומר מי כדאי שינתח אותו, לפעמים זה כרוך בהמלצה לרופא פרטי. בריאות טובה אריאלה

מרכז עזרה למרפא ../images/Emo101.gif

בהנהלתו של הרב אלימלך פירר http://www.ezra-lemarpe.org/content/view/107/332/lang,he/

IBP1

New member
אסיה הענקית תבורכי מפי עליון

אוהב אותך אחותי.

תודה לך אריאלה האחת והיחידה../images/Emo24.gif

ואודה לך מאד אם תתקשרי עם אסף ועם שורש נישמתו כמו שאת יודעת ותשלחי לו כוח רפויי, באהבה, פרי מגדים

../images/Emo9.gifתפילה לבריאותו של אסף

שיגיע הבייתה בשלום, החלמה מהירה לגופו נפשו ונשמתו. אמן.. בריאות ואהבה אריאלה

תרגישו טוב והחלמה מהירה ../images/Emo201.gif../images/Emo101.gif

האם אתם מרשים לי לשלוח לו טיפול אנרגטי?

לרחל המתפלספת, מודה לך יקירתי על איחולך ומבקש

ממך להתפלסף בהקשר של אסף: מדוע קורים דברים רעים לאנשים טובים? בתקווה שהתפספותך בהקשר של אסף תשדר לו אנרגיה להמשך התמודדותו. ושוב תודה לך יקרה, פרי מגדים

למעלה