בלתי נשכח

מעניין מאוד לדעת, מי היה/תה הבלתי נשכח/ת שלכם ולמה....?
הסקס היה מפלצתי
הכימיה הייתה מופלאה
התזמון היה נכון
היא/היא היו אדם מדהים
או בעצם מכלול של הדברים?
כזה שעד היום אתם מייחלים לזה שוב ושאף פעם לא תשכחו...
היתה אחת כזו הכל היה טוב, עד שהתחילה להתלונן יותר מדי שאני לא משקיע ולא זמין לקשר וזה התחיל להרגיש לי כמו זוגיות שניה והכל נעלם בבת אחת. האהבה, התשוקה, פתאום היא לא כזאת מושכת, פתאום היא מעצבנת, פתאום הסקס פחות טוב. איך שההורמונים משבשים לנו את המוח........

ראש מיוחד1

Well-known member
מנהל
היתה אחת כזו הכל היה טוב, עד שהתחילה להתלונן יותר מדי שאני לא משקיע ולא זמין לקשר וזה התחיל להרגיש לי כמו זוגיות שניה והכל נעלם בבת אחת. האהבה, התשוקה, פתאום היא לא כזאת מושכת, פתאום היא מעצבנת, פתאום הסקס פחות טוב. איך שההורמונים משבשים לנו את המוח........
זה הקטע בקשר אסור-הקו הדק שאנחנו חוצים כי יש לנו רגשות ואז זה הורס את זה,,את הטעם הטוב.

אישון34

Well-known member
מעניין מאוד לדעת, מי היה/תה הבלתי נשכח/ת שלכם ולמה....?
הסקס היה מפלצתי
הכימיה הייתה מופלאה
התזמון היה נכון
היא/היא היו אדם מדהים
או בעצם מכלול של הדברים?
כזה שעד היום אתם מייחלים לזה שוב ושאף פעם לא תשכחו...
שאלה יפה.

היו לי כמה אירועים בחיי. קשה לי להבין מה בידיוק היה בהם.

מה הרגע שהיה בהם.

המין המטורף ביותר היה פעמיים - עם שתי נשים שונות.

אחד מהאירועים תואר, אבל אתאר שוב.
______________________________________________________________________________________________________________________________________

אהבתי אותה מאוד, היא הייתה בן אדם רע אלי. הרע שהיה לה בחיים השפריץ לכול.

הייתה נשואה בנישואים רעים מאוד. בעל שמרוויח המון וחוסר יכולת שלה להפעיל את עצמה.

היו לה אין סוף אמירות רעות מאוד, כמו ש"אם נחליט להיות ביחד אז הקשר שלי עם הבנות יתפוגג, כי ככה זה".

בכול אופן - אני הייתי מודע לזה שהיא מתערערת, כמה שהתערערה יותר רציתי יותר - אבל יראיתי את הבעיות.

היא כל היום התעסקה בי לדבריה.

אז נפרדנו. זאת לא הייתה פרידה ברורה, היא הייתה קובעת ומבריזה באופן קבוע, ותמיד דוחה בעוד כמה ימים.

יום אחד שוחחנו והיא אמרה שנפרדנו משהו כמו מזמן.

אני הייתי בהלם מהמידע הזה שלא חדר אותי. ידעתי שאנו לא נפגשים - ידתעי שיש לה חלום להיפרד ממני, אבל לא זכרתי את הפרטים שישעתי.

ואמרתי משהו כמו: "האההאהא נפרדנו?" (אז היא הסבירה לי בפירוט, וזה היה הרבה זמן אחרי שהפסקנו להיפגש).

באותה השבת היא באה אלי.

ההתרגשות אצלי הייתה גדולה מאוד.

היא באה ואמרה שלא יהיה מין.

ישבנו יחד וכל נגיעה שלה בי הובילה את גופי לרעד כמו באירוע אורגזמי רק ממושך הרבה יותר, העור שלי כולו היה בחוסר יכולת להכיל מגע מצד אחד ומאוד רוצה את המגע מאידך.

כל נגיעה כולל חסרת משמעות מינית בד"כ.

היה ערב של מין שאני רועד כל הערב מהמגע שלה, היא ממש פחדה מזה, אבל הייתי בשיאים של התרגשות.

היה ברור לי שחזרנו.

זיון של שעות מיותר לציין.

הלכתי למחרת וקניתי לה מתנה לרגל השנה החדשה (ראש השנה שבפתח).

ואז היא נעלמה שוב - וזהו.

לפני כמה זמן שוחחתי איתה - והיא אמרה שמאז שאני יצאתי מחייה היא "חיה מתה". אחרי זה סיפרה לי שהיא התגרשה.

אבל היא לא מוכנה לשום קשר איתי - אני מכבד את זה - והאמת היא שאין לי את היכולת להכיל את המורכבות שלה ברגעים אלא.
_______________________________________________________________________________________________________________________________

האירוע השני אולי ישמע מעט שונה, אבל היה אירוע מדהים עבורי.

היה קשר שלי עם הגברת - קשר שלא אמרתי בידיוק מה המצב שלי - שאמרתי - חתכה ממני.

עבר זמן והקשר חודש.

נפגשנו ביום חמישי בלילה. היה לה יום הולדת. היא הייתה מעורערת לחלוטין, סיפרה לי שלל סיפורים נוראיים על חייה שלה. חלקם להבנתי לא אמת. אבל הפגיעות שהפגינה גרמה לי לחוש רק רצון אחד - לחבק.

בשישי הודעתי לאישה שאנו נפרדים ונסעתי אליה.

באתי אליה לא ממש בהזמנה. (גרושה וידעתי שהיא לבד).

ביום חמישי שהיינו יחד היה לה יום הולדת היא מאוד רצתה מין - אבל סרבתי כי לא היו התנאים.

בשישי באתי אכלנו - ונכנסנו למין, זה נמשך שעות, אין לי דרך לתאר כמה שעות, אבל שעות.

הזדיינו ללא הפסקה. מתעוררים מזדיינים ושוב נרדמים.

היה מדהים.

לא ירדתי לה, היא לא ירדה לי, היינו עסוקים כל וכלנו במין "פשוט". האמת המוזרה הייתה שלא גמרתי שעות.

בבוקר גמרתי ואז הבת התקשרה לומר לי לחזור הבייתה.

מרגע שחזרתי הייתי מחוק אצלה.

אחרי זה כמה שבועות הייתי אצל אימא שלי בבית - לא רצתי לחזור, לא היה לי לאיפה לחזור. לא הייתי מסוגל להכיל את עצמי. לקח לי זמן וחזרתי לבית.

אישוניאיש.
איש ללא פנים.

Beauty_fall_under

Well-known member
שאלה יפה.

היו לי כמה אירועים בחיי. קשה לי להבין מה בידיוק היה בהם.

מה הרגע שהיה בהם.

המין המטורף ביותר היה פעמיים - עם שתי נשים שונות.

אחד מהאירועים תואר, אבל אתאר שוב.
______________________________________________________________________________________________________________________________________

אהבתי אותה מאוד, היא הייתה בן אדם רע אלי. הרע שהיה לה בחיים השפריץ לכול.

הייתה נשואה בנישואים רעים מאוד. בעל שמרוויח המון וחוסר יכולת שלה להפעיל את עצמה.

היו לה אין סוף אמירות רעות מאוד, כמו ש"אם נחליט להיות ביחד אז הקשר שלי עם הבנות יתפוגג, כי ככה זה".

בכול אופן - אני הייתי מודע לזה שהיא מתערערת, כמה שהתערערה יותר רציתי יותר - אבל יראיתי את הבעיות.

היא כל היום התעסקה בי לדבריה.

אז נפרדנו. זאת לא הייתה פרידה ברורה, היא הייתה קובעת ומבריזה באופן קבוע, ותמיד דוחה בעוד כמה ימים.

יום אחד שוחחנו והיא אמרה שנפרדנו משהו כמו מזמן.

אני הייתי בהלם מהמידע הזה שלא חדר אותי. ידעתי שאנו לא נפגשים - ידתעי שיש לה חלום להיפרד ממני, אבל לא זכרתי את הפרטים שישעתי.

ואמרתי משהו כמו: "האההאהא נפרדנו?" (אז היא הסבירה לי בפירוט, וזה היה הרבה זמן אחרי שהפסקנו להיפגש).

באותה השבת היא באה אלי.

ההתרגשות אצלי הייתה גדולה מאוד.

היא באה ואמרה שלא יהיה מין.

ישבנו יחד וכל נגיעה שלה בי הובילה את גופי לרעד כמו באירוע אורגזמי רק ממושך הרבה יותר, העור שלי כולו היה בחוסר יכולת להכיל מגע מצד אחד ומאוד רוצה את המגע מאידך.

כל נגיעה כולל חסרת משמעות מינית בד"כ.

היה ערב של מין שאני רועד כל הערב מהמגע שלה, היא ממש פחדה מזה, אבל הייתי בשיאים של התרגשות.

היה ברור לי שחזרנו.

זיון של שעות מיותר לציין.

הלכתי למחרת וקניתי לה מתנה לרגל השנה החדשה (ראש השנה שבפתח).

ואז היא נעלמה שוב - וזהו.

לפני כמה זמן שוחחתי איתה - והיא אמרה שמאז שאני יצאתי מחייה היא "חיה מתה". אחרי זה סיפרה לי שהיא התגרשה.

אבל היא לא מוכנה לשום קשר איתי - אני מכבד את זה - והאמת היא שאין לי את היכולת להכיל את המורכבות שלה ברגעים אלא.
_______________________________________________________________________________________________________________________________

האירוע השני אולי ישמע מעט שונה, אבל היה אירוע מדהים עבורי.

היה קשר שלי עם הגברת - קשר שלא אמרתי בידיוק מה המצב שלי - שאמרתי - חתכה ממני.

עבר זמן והקשר חודש.

נפגשנו ביום חמישי בלילה. היה לה יום הולדת. היא הייתה מעורערת לחלוטין, סיפרה לי שלל סיפורים נוראיים על חייה שלה. חלקם להבנתי לא אמת. אבל הפגיעות שהפגינה גרמה לי לחוש רק רצון אחד - לחבק.

בשישי הודעתי לאישה שאנו נפרדים ונסעתי אליה.

באתי אליה לא ממש בהזמנה. (גרושה וידעתי שהיא לבד).

ביום חמישי שהיינו יחד היה לה יום הולדת היא מאוד רצתה מין - אבל סרבתי כי לא היו התנאים.

בשישי באתי אכלנו - ונכנסנו למין, זה נמשך שעות, אין לי דרך לתאר כמה שעות, אבל שעות.

הזדיינו ללא הפסקה. מתעוררים מזדיינים ושוב נרדמים.

היה מדהים.

לא ירדתי לה, היא לא ירדה לי, היינו עסוקים כל וכלנו במין "פשוט". האמת המוזרה הייתה שלא גמרתי שעות.

בבוקר גמרתי ואז הבת התקשרה לומר לי לחזור הבייתה.

מרגע שחזרתי הייתי מחוק אצלה.

אחרי זה כמה שבועות הייתי אצל אימא שלי בבית - לא רצתי לחזור, לא היה לי לאיפה לחזור. לא הייתי מסוגל להכיל את עצמי. לקח לי זמן וחזרתי לבית.

אישוניאיש.
איש ללא פנים.
ה'עסוקים במין פשוט' מספיק כדי לתאר את גודל התשוקה
אני רק שאלה - אתה עזבת את אישתך? אני הבנתי נכון?

דקל נור*

Well-known member
אין גבר אחד בלתי נשכח. יש לי בראש קולאז' של הרבה רגעים בלתי נשכחים, עם כמה גברים בלתי נשכחים. חבל שאי אפשר לשמור אותם יפה באלבום 😏. ומה עם הנשכחים ? אפשר להכין מהם קונפטי צבעוני 😏.

נערך לאחרונה ב:

Beauty_fall_under

Well-known member
אין גבר אחד בלתי נשכח. יש לי בראש קולאז' של הרבה רגעים בלתי נשכחים, עם כמה גברים בלתי נשכחים. חבל שאי אפשר לשמור אותם יפה באלבום 😏. ומה עם הנשכחים ? אפשר להכין מהם קונפטי צבעוני 😏.
או קלקר, זה גם מעצבן🤭
ובכל זאת - אין אחד (אחת?) שתמיד מעלה חיוך או ליקוק שפתיים כשאת נזכרת בו?

alongrin100

Well-known member
יש הרבה בלתי נשכחות.
כל אחת והרגעים המיוחדים והבלתי נשכחים איתה.

שי12346

Well-known member
היתה לי בעבר אחת כזו
היינו חברים בלב ובנפש
נפגשנו לא רק לסקס מטורף
אלה גם הלכנו יחד למסעדות
טיילנו יחד
היינו 24 שעות אחד בשביל השניה
זה נמשך כמה שנים טובות
זה נגמר עקב החלטתה להפסיק את הקשר
בגלל עניינים בתוך משפחתה שבגללן החליטה לא לעבור את הגדר יותר…
שנים אחרי ההחלטה זו המשיכה להיות איתי בקשר לשאול לשלומי ומה קורה במשפחתי
מספרת על משפחתה
לפעמים שיר שמזכיר אותנו
או שעברה ליד הישוב שלי או מקומות שהיינו נוהגים להפגש
מספרת שאני כל הזמן במחשבות שלה
אך לא מעוניינת במפגשים שוב 🤷🏽‍♂️🤷🏽‍♂️

הבלתי נשכחת שלי ומשתי סיבות:
הראשונה היא שהיא הייתה הראשונה (כמובן הקשר האסור הראשון) שלי…
עד אז הייתי תמים וחשבתי שנישואים הם מונוגמיה טהורה. 🤷🏻‍♂️

הסיבה השנייה (והמעניינת יותר), היא שאיתה חוויתי לראשונה את השפיכה הנשית.
עד אז הייתי בטוח שזאת פיקציה…
פשוט בחורה ברת מזל שיודעת להגיע לכזה עונג צרוף וברצף.
גם היו לה ציצים משגעים- היא הוציאה לא מעט על הגדלת/עיצוב חזה וגם זאת הייתה חוויה בלתי נשכחת עבורי.
נפרדנו אחרי כחצי שנה ועברתי לקשר האסור המשמעותי והארוך ביותר שהיה לי, שנמשך קרוב ל 4 שנים (בתכלס תמיד הייתי גבר של קשרים ארוכים;) עוד לפני הנישואין (ואני כבר לא יודע אם זה צל״ש או טר״ש;) 😉

Beauty_fall_under

Well-known member
הבלתי נשכחת שלי ומשתי סיבות:
הראשונה היא שהיא הייתה הראשונה (כמובן הקשר האסור הראשון) שלי…
עד אז הייתי תמים וחשבתי שנישואים הם מונוגמיה טהורה. 🤷🏻‍♂️

הסיבה השנייה (והמעניינת יותר), היא שאיתה חוויתי לראשונה את השפיכה הנשית.
עד אז הייתי בטוח שזאת פיקציה…
פשוט בחורה ברת מזל שיודעת להגיע לכזה עונג צרוף וברצף.
גם היו לה ציצים משגעים- היא הוציאה לא מעט על הגדלת/עיצוב חזה וגם זאת הייתה חוויה בלתי נשכחת עבורי.
נפרדנו אחרי כחצי שנה ועברתי לקשר האסור המשמעותי והארוך ביותר שהיה לי, שנמשך קרוב ל 4 שנים (בתכלס תמיד הייתי גבר של קשרים ארוכים;) עוד לפני הנישואין (ואני כבר לא יודע אם זה צל״ש או טר״ש;) 😉
בהחלט סיבה טובה לזכור מישהי - המשפריצה🤣

היה בהחלט מאתגר, פשוט כי חלק גדול מהמפגשים היינו בדירה של חבר טוב שלי, אז תמיד הבאתי מגבות כדי לא להרטיב לו את המזרן 😃 ואני חלילה לא מתלונן, אלה צרות טובות בהחלט! 😍

למעלה