בלתי נשכח

Beauty_fall_under

Well-known member
מעניין מאוד לדעת, מי היה/תה הבלתי נשכח/ת שלכם ולמה....?
הסקס היה מפלצתי
הכימיה הייתה מופלאה
התזמון היה נכון
היא/היא היו אדם מדהים
או בעצם מכלול של הדברים?
כזה שעד היום אתם מייחלים לזה שוב ושאף פעם לא תשכחו...

ראש מיוחד1

Well-known member
מנהל
הסקס היה מפלצתי
הכימיה הייתה מופלאה
התזמון היה נכון
היא/היא היו אדם מדהים
או בעצם מכלול של הדברים?
זה קרה לי לפני 25 שנה,מדהים,עם כימיה,סקס מעולה(דרכו למדתי להגיע לאורגזמה).
יש לי שאלה אחרת או אולי לפוסט אחר,עד כמה קשה לשחרר גבר כזה למרות ההבנה שזה רומן ותו לא?

Ellis Murphy

Well-known member
הסקס היה מפלצתי
הכימיה הייתה מופלאה
התזמון היה נכון
היא/היא היו אדם מדהים
או בעצם מכלול של הדברים?
זה היה לפני מלחמת לבנון השניה.
היא הייתה ישראלית שנשואה לאיש עסקים אמריקאי.
הכרנו בפורום סתמי בוואללה, היינו בקשר יומיומי עד שהגיע לארץ לחופשת קיץ. אני שכרתי בונגלו בשורש.
ביום המיועד הגעתי לשורש אחרי עבודה כדי לקרר את היין, להתקלח לפני שהיא תגיע. אבל היא הגיע לפני הזמן, דפקה בדלת. יצאתי מהמקלחת רטוב עם מגבת סביב המותניים לפתוח לה.
פתחתי את הדלת, היא עמדה שם בחצאית ג'ינס קצרה וטריקו לבן מחייכת מאוזן לאוזן.
התחבקנו, המגבת שלי נפלה וככה מחובקים כמו זוג לובסטרים גררנו את עצמינו לחדר השינה...

Beauty_fall_under

Well-known member
הכרנו בפורום סתמי בוואללה, היינו בקשר יומיומי עד שהגיע לארץ לחופשת קיץ. אני שכרתי בונגלו בשורש.
ביום המיועד הגעתי לשורש אחרי עבודה כדי לקרר את היין, להתקלח לפני שהיא תגיע. אבל היא הגיע לפני הזמן, דפקה בדלת. יצאתי מהמקלחת רטוב עם מגבת סביב המותניים לפתוח לה.
התחבקנו, המגבת שלי נפלה וככה מחובקים כמו זוג לובסטרים גררנו את עצמינו לחדר השינה...
אז הסיטואציה גרמה לה להיות בלתי נשכחת? או שהיה המשך ...?

Ellis Murphy

Well-known member
אז הסיטואציה גרמה לה להיות בלתי נשכחת? או שהיה המשך ...?
כן, החיה המשך. אהבה גדולה. בילינו המון ביחד, ערבים שלמים ביערות ירושלים, טיולים בכל מיני מקומות...
היא הייתה חצי נימפומאנית אבל החיבור בינינו היה הרבה מעבר לסקס. הייתה שם אהבה... לא אצליח ולכן גם לא אנסה להסביר במילים את מה שהיה שם.

היא הייתה חילונית אבל בילדותה גודלה בבית דתי וכשהתחילו אצלה סימפטומים של מחלת לב החליטה שזה אלוהים הוציא לה "כרטיס אדום"... כלומר מילא השתרללת כל השנים אבל עכשיו התאהבת וזה ממש אסור...

בסוף הגיע גם בעלה עם הילדים... אדם בעלך השפעה רבה ואם הייתה נתפסת היו נלקחים ממנה גם הילדים, היא נכנסה לחרדות ונאלצנו להיפרד.
גם הפרידה לא הייתה פשוטה בכלל, זה נמשך באון ואוף כמה חודשים ואחר כך תקופה ארוכה של אבל בעקבותיו הגעתי לפורום הזה כמקום שבו אני יכול לפרוק את מה שיכולתי רק לצעוק כשהייתי לבד בשדות.

יום אחד, אחרי שנים שמתי לב שהיא נעלמה מהרדאר בכלל. כלומר היא הייתה מאוד נוכחת בציבורים מסויימים, באינטרנט ופתאום - בום - כלום. דממה.
לצערי התחלתי לברר מה קרה לה וכך הגיע אלי הידיעה שהיא כבר לא איתנו ועברתי אבל שני, הפעם על באמת...

שירלי@

Active member
כן, החיה המשך. אהבה גדולה. בילינו המון ביחד, ערבים שלמים ביערות ירושלים, טיולים בכל מיני מקומות...
היא הייתה חצי נימפומאנית אבל החיבור בינינו היה הרבה מעבר לסקס. הייתה שם אהבה... לא אצליח ולכן גם לא אנסה להסביר במילים את מה שהיה שם.

היא הייתה חילונית אבל בילדותה גודלה בבית דתי וכשהתחילו אצלה סימפטומים של מחלת לב החליטה שזה אלוהים הוציא לה "כרטיס אדום"... כלומר מילא השתרללת כל השנים אבל עכשיו התאהבת וזה ממש אסור...

בסוף הגיע גם בעלה עם הילדים... אדם בעלך השפעה רבה ואם הייתה נתפסת היו נלקחים ממנה גם הילדים, היא נכנסה לחרדות ונאלצנו להיפרד.
גם הפרידה לא הייתה פשוטה בכלל, זה נמשך באון ואוף כמה חודשים ואחר כך תקופה ארוכה של אבל בעקבותיו הגעתי לפורום הזה כמקום שבו אני יכול לפרוק את מה שיכולתי רק לצעוק כשהייתי לבד בשדות.

יום אחד, אחרי שנים שמתי לב שהיא נעלמה מהרדאר בכלל. כלומר היא הייתה מאוד נוכחת בציבורים מסויימים, באינטרנט ופתאום - בום - כלום. דממה.
לצערי התחלתי לברר מה קרה לה וכך הגיע אלי הידיעה שהיא כבר לא איתנו ועברתי אבל שני, הפעם על באמת...
חיבוק חזק..

אבל הכי חשוב, איך היו השדיים שלה?? 😄

שירלי@

Active member
הסקס היה מפלצתי
הכימיה הייתה מופלאה
התזמון היה נכון
היא/היא היו אדם מדהים
או בעצם מכלול של הדברים?
הפייק הנוכחי. וואוווווו שובר את השיאים של הזמנים.
מכלול של כל הדברים, עד עכשיו לא מבינה איך התמזל מזלי כל כך.

Tarzan_dude

Active member
הסקס היה מפלצתי
הכימיה הייתה מופלאה
התזמון היה נכון
היא/היא היו אדם מדהים
או בעצם מכלול של הדברים?
לחלוטין מכלול של דברים.

הייתה אחת כזאת, יפיפיה מהממת!
עיניים כחולות שאפשר היה לטבוע בהן,
כימיה לא נורמלית, כזאת שמהרגע הראשון לא יכולתי להוריד ממנה - לא את העיניים ולא את הידיים,
כשלא היינו ביחד המחשבות נדדו אליה כמעט ברמת השניה, הגוף בער מגעגועים,
כשהיינו מסתמסים מרוב געגוע הגוף היה נדרך לקראתה ואפילו הנשימה שלי הייתה משתנה בגללה,
כשהיינו נפגשים זה היה כמו סופת ברקים, כמו פצצת אטום, הסקס איתה היה מדהים - ברמות שאי אפשר לתאר,
אבל זה לא היה רק זה. היא הייתה בחורה מדהימה (הרבה יותר ממדהימה) ובגלל זה היו גם רגשות חזקים.
מייחל לה בכל יום מחדש...

נערך לאחרונה ב:

Beauty_fall_under

Well-known member
לחלוטין מכלול של דברים.

הייתה אחת כזאת, יפיפיה מהממת!
עיניים כחולות שאפשר היה לטבוע בהן,
כימיה לא נורמלית, כזאת שמהרגע הראשון לא יכולתי להוריד ממנה - לא את העיניים ולא את הידיים,
כשלא היינו ביחד המחשבות נדדו אליה כמעט ברמת השניה, הגוף בער מגעגועים,
כשהיינו מסתמסים מרוב געגוע הגוף היה נדרך לקראתה ואפילו הנשימה שלי הייתה משתנה בגללה,
כשהיינו נפגשים זה היה כמו סופת ברקים, כמו פצצת אטום, הסקס איתה היה מדהים - ברמות שאי אפשר לתאר,
אבל זה לא היה רק זה. היא הייתה בחורה מדהימה (הרבה יותר ממדהימה) ובגלל זה היו גם רגשות חזקים.
מייחל לה בכל יום מחדש...
וואו , וויתרתם על זה?
רק תעדכן שנוכל להציע מועמדות באופן מסודר ורישמי.
קטע הזוי כי גם אני הכרתי בחור וגם אצלנו זאת סופת ברקים, אולי פצצת אטום אפילו.
ואם נניח נפגשנו בסיטואציה פסיכית והוא רק קרב את היד שלו אלי...הגוף רעד לי והמחשבה התבלבלה לי..
אבל הוא לא משהו בכללי, בגלל זה אני פה

מאוהב ברעיון

Well-known member
הסקס היה מפלצתי
הכימיה הייתה מופלאה
התזמון היה נכון
היא/היא היו אדם מדהים
או בעצם מכלול של הדברים?
גם וגם וגם וגם, ומאז חלפו שנים, הרבה, ובאמת נזכר המון, ובטוח שלא אשכח.
ועכשיו, כשאני חושב על זה, שכחתי כבר מה זה.
כוסאומו.

מאוהב ברעיון

Well-known member
אז הגיע הזמן לשחזר...?
לא כ"כ מתחבר למלה לשחזר בהקשר הזה.
ובכלל השוואות הן ביג ביג נו.
לכל קשר אמור להיות את היופי, האיכות והייחוד שלו.
ואוראלי, המון אוראלי, מציצות וזה... , מלנתאלפים. (חייב לקלקל, שלא יקחו אותי ברצינות ח"ו)

Beauty_fall_under

Well-known member
לא כ"כ מתחבר למלה לשחזר בהקשר הזה.
ובכלל השוואות הן ביג ביג נו.
לכל קשר אמור להיות את היופי, האיכות והייחוד שלו.
ואוראלי, המון אוראלי, מציצות וזה... , מלנתאלפים. (חייב לקלקל, שלא יקחו אותי ברצינות ח"ו)
לא התכוונתי להשוואה, אלא לשחזור התחושה והריגוש
זה בהחלט אפשרי לא?
אני רק שאלה - מה מקלקל באוראלי ומציצות?🤷‍♀️
יש מצב הדלקת אותי עכשיו ואני מוכנה לשלב הבא:
אתה תשאל על צימר ואני אגיד לא!
צא לדרך

מאוהב ברעיון

Well-known member
לא התכוונתי להשוואה, אלא לשחזור התחושה והריגוש
זה בהחלט אפשרי לא?
אני רק שאלה - מה מקלקל באוראלי ומציצות?🤷‍♀️
יש מצב הדלקת אותי עכשיו ואני מוכנה לשלב הבא:
אתה תשאל על צימר ואני אגיד לא!
צא לדרך
מתי צימר? (הולך כבר לסדר שם ת'תלתלים)

אבח"י

Well-known member
הסקס היה מפלצתי
הכימיה הייתה מופלאה
התזמון היה נכון
היא/היא היו אדם מדהים
או בעצם מכלול של הדברים?
שאלת, וכבר עלה באפי ריח החורף ירושלמי, חדר קטן בדירת אביו, שנינו מזדיינים ולא בשקט. אחר כך קמים, מתנקים. מתלבשים ומצטרפים לשיחת סלון עם אורחים בבית אביו. [ ויי כמה שהוא לא סלח לאבא שלו על שעזב את אמו לטובת גברת אחרת במושב].
ככל שהשנים עוברות אני בטוח יותר ויותר שזה הגבר של חיי, זה שהחמצתי, לא בגללי, אלא בגלל שהוא בכלל אהב מישהו אחר, וכנראה כמוני היה טיפוס "פוליאמורי", ואז היגר לארה"ב. לקח לי קרוב ל- 40 שנים לאתר אותו - יבורכו כל הרשתות החברתיות.
אם יבוא אלי, אפילו הוא מבוגר ממני ב- 3 שנים אשכב גם אשכב אתו ואשאר שלו לנצח, ליד בת זוגי שמכירה אותו ואוהבת אותו מאוד.

Beauty_fall_under

Well-known member
שאלת, וכבר עלה באפי ריח החורף ירושלמי, חדר קטן בדירת אביו, שנינו מזדיינים ולא בשקט. אחר כך קמים, מתנקים. מתלבשים ומצטרפים לשיחת סלון עם אורחים בבית אביו. [ ויי כמה שהוא לא סלח לאבא שלו על שעזב את אמו לטובת גברת אחרת במושב].
ככל שהשנים עוברות אני בטוח יותר ויותר שזה הגבר של חיי, זה שהחמצתי, לא בגללי, אלא בגלל שהוא בכלל אהב מישהו אחר, וכנראה כמוני היה טיפוס "פוליאמורי", ואז היגר לארה"ב. לקח לי קרוב ל- 40 שנים לאתר אותו - יבורכו כל הרשתות החברתיות.
אם יבוא אלי, אפילו הוא מבוגר ממני ב- 3 שנים אשכב גם אשכב אתו ואשאר שלו לנצח, ליד בת זוגי שמכירה אותו ואוהבת אותו מאוד.
זה הכי בלתי נשכח ששמעתי עד כה
מטורף
וקשה מאוד עד בלתי אפשרי לחיות כך כל החיים.
הוא יודע את כל זה?

למעלה