בלעה אותו האדמה

superorti

New member
שוב לא הבנתם...

הוא פתח את הנושא והחל לדון איתי בכך.
יותר בא ממנו שהוא מצפה לקשר בלעדי.
תקראו לזה איך שנוח לכם, בלעדי, רציני...מה שלא יהיה.
בכל אופן הובן משני הצדדים שהרצון לא לצאת עם אחרים.

מצטערת, זה מה שהבנתי

מההודעה הפותחת שלך ("הוא הסכים..."). אם הוא פתח את הנושא, זה מחזק את ההשערה שהוא כנראה לא ממקבל אלא פשוט הגיע למסקנה שהוא לא מעוניין בך. זה לא נעים, אבל זה קורה כל הזמן, בוודאי לבני אדם שבסך הכל היו ביניהם כמה דייטים. כמובן שאם הוא התחמק ממך בתירוצים זה לא לעניין, והגיע לך יחס יותר הגון.

Berethor

New member
מבררים בקשר לסוג הקשר לא כדי לכפות

אלא כדי לראות אם זה שאיתך מחפש קשר רציני או שהוא סטוצר. קל מאוד לנסות לתרץ סטוצר בכך שכביכול זה לא התאים לו, אבל זה לא רלוונטי במקרים שמראש לא היה לו שום כוונה או יכולת להיות בקשר רציני והוא פשוט הונה בחורה שחיפשה את זה. יש כאלה שלא מפריע להם סטוצים אבל לאדם שמחפש קשר רציני ולא בקטע של סטוצים זה מפריע ועוד איך ואף פגיעה בו, אם יעשו לו תרגיל כזה.

Berethor

New member
בשביל זה אני פה

Berethor

New member
אה וכן

את יכולה לקרוא לאנשים שלא מחפשים סטוצים ובגידות "אנשים עם בעיית קנאה", אם כן שני הצדדים חסכו לעצמם צרות אם הם לא יצאו אחד עם השני, אדם סטוצרי ואדם שמחפש רק קשר רציני אין בניהם התאמה בנושא.

אין דבר שמחרפן אותי יותר מזה!

בעיניי זו הפחדנות הגדולה ביותר שגבר יכול להתנהג בה.

הם עושים את זה לרוב משתי סיבות:
1. הוא נורא התאהב בך, הוא נבהל, וזה גרם לו להפוך ל"דני דין הרואה ואינו נראה"
2. ממש ירד לו ממך, הוא מפחד לפגוע בך בשיחת הבהרה- ולכן שוב, גם הפעם הוא בחר להפוך ל"דני דין הרואה ואינו נראה".

בכל מקרה, ברוך שפטרנו!
גבר כזה יהיה בן זוג בלתי נסבל. הוא יעלם בכל פעם שיקרה משהו מתסכל/מאתגר בזוגיות שלכם.

רוצה לדעת משהו עוד יותר מוזר?
אני ובן הזוג שלי פוגשים זוגות מידי פעם (מה שנראה סווינגרים). זה קורה גם עם זוגות. אנשים מדברים איתנו, נפגשים במסיבה, יש חיבור מדהים וכו- והם נעלמים. לא עונים לסמסים וכלום. ואני נגנבת מזה- מה ככ קשה לסמס "לא מתאים. תודה"???

superorti

New member
ירד לו? זה נראה לי לא הגיוני

אחרי שעשינו את השיחה היו עוד דייטים מעולים. נפגשנו עוד כמה פעמים והוא גם בא לבקר אותי בעבודה, סתם כדי להגיד שלום..
נראה לי מוזר.

בכל אופן היתה התפתחות אתמול-
אמר שנעלם כי היה לו משהו במשפחה, בעיה כלשהי ושהוא ינסה לדבר איתי שהכל יגמר.
נראה לי כמו סתם תירוץ עלוב.

גם אם קרה

משהו באמת נורא- אפשר לשלוח סמס. לוקח חצי שניה בדיוק..
מי שבוחר להעלם לשלושה ימים עשה פה בחירה ברורה

תהיי אופטימית, אולי הוא מת.

השתדלי לא לקחת אישית,
כי גם אם היתה סיבה בגלל זה לא יעבוד ביניכם, כך לא מתנהגים. הבעיה היא שלו, ואם קרה דבר כה פוגע עדיף שקרה עכשיו - ולא בעוד חצי שנה.

superorti

New member
חח הוא לא מת

תקראי את ההתכתבות פה..
הוא נעלם עקב משהו משפחתי,לטענתו.

ובאמת עדיף עכשיו..

למעלה