בלעדי: מאיר פניג'ל שוקל לרכוש קבוצה

בלעדי: מאיר פניג'ל שוקל לרכוש קבוצה

בלעדי: מאיר פניג'ל שוקל לרכוש קבוצה מליגת העל http://www.sportline.co.il/Article.asp?newsid=17709

בבקשה רפי ../images/Emo26.gif

הבעלים של בית"ר ירושלים לשעבר, מאיר פניג'ל, עשוי להישאר בעולם הכדורגל וזאת למרות שמכר את הקבוצה למיליארדר, ארקדי גאידמק. פניג'ל, קיבל פנייה מאחת מקבוצות ליגת העל, לבוא ולרכוש אותה, או להכנס כשותף פעיל - כך נודע בלעדית ל'ספורטליין'. פניג'ל, לא הכחיש את הידיעה אבל אמר כי הוא מתכוון לקחת חופש קצר והוסיף כי הוא ייפרד סופית מבית"ר ירושלים בימים הקרובים: "בכדורגל שלנו הכל יכול להיות, אני אוהב את הענף הזה מאוד והוא קרוב לליבי אבל קודם אקח חופש של שבועיים ואח"כ אשקול כל מיני דברים". "מה שבטוח, שאם אשאר בתחום, זה לא יהיה בקבוצות של הפועל... אני בכלל בית"רי", אמר פניג'ל בהתייחס לשאלה האם נכונה השמועה שקיבל פנייה מגורמים בהפועל חיפה כדי שייקח את הקבוצה מידיו של יואב כץ. היו"ר לשעבר אומר כי בעוד שבוע ייפרד סופית ורשמית מבית"ר ירושלים: "זה נכון, אני עוזב רשמית. מכרתי את הקבוצה לבעלים חדשים ואני מאחל לו ולאוהדים הרבים שהקבוצה תפרח. אני שמח שידענו לשמור על בית"ר, אם לא היינו נכנסים אליה בזמנו, אני לא חושב שהיא היתה מחזיקה מעמד". עוזב את בית"ר סופית. מאיר פניג'ל (יוסי שקל)

למעלה