בלי מילים

נעמי 1

New member
בלי מילים

לגוף חוקים משלו. כשהוא בוגד... הוא לא מתריע, הוא לא מתחשב, הוא פשוט בוגד. נעמי

הצופה.

New member
טעם הנצח

אם תזכרו היטב כי בכל גיל יש חוש מסוים שגורם לגיל שמחת הרוח על הגוף געגוע מיוחד שרוצה לעוף בן חמש , עשרים, וגם שישים אותו טעם נצח גם אצל קשישים ניכר בריח גשם,בשקיעה ובזריחה אהבה בלתי תלויה מאוד זכה ובגוף צעיר בוגר וגם קמל החוש צומח משתבח וגדל לכל חי החוש הלא מוגדר הוא די ברור אין לו גיל ואין לו זמן וזה ברור שהגוף נובל תדע לבטח יש בך חלק ששייך לנצח כי הגיון בריא ומנצח יודע שחוית בחייך טעם נצח ואם אתה עייף חולה ודי תשוש עצום עיניים התחבר אליו לחוש ושם תרגיש לבטח את טעם הנצח בשבילך באהבה בועז

אוהוווווווווווו נגעת בנשמה ../images/Emo140.gif

כל כך נכון אין מילים אחרות לתאר את המתחולל בפנים. את הסערה. את הרוח שלעולם אסור לשבור. תעשה מה שבראש שלך בלי לעשות חשבון . להרגיש להבין ליהיות אני . להרגיש חופשייייייי ומאושר. ליהיות אופטימי . לאהוב . נגעת ממש בנשמתי . כינרת אחרת האדומה

נעמי 1

New member
ואני חושבת...

שהמילים המחבקות...והתגובות החמות... שמרגשות, מעודדות ותומכות... יפות ככל שתהיינה... עדיין אתה, ובמקרה הזה אני... נשארים עם התמודדות לבד. נעמי

נעמי...

בכל התמודדות של עצמך איתך- אתה נשאר לבד... אבל- טוב לדעת שאם תתעייף לפעמים, יהיו שם אנשים שעליהם תוכל להניח את ראשך... חיבוקבוק...

הצופה.

New member
אני יודע

זה קשה וכלום אינו מנחם ולצערינו זה דרכו של כל בשר וגם זה אינו מנחם ומכיון שאנחנו רק אנשים והכוח בידנו מוגבל ואת נותרת לבד ורק לבד והסוגסטיה היא המפלט ואני יודע שזה קשה כמעט בילתי אפשרי לכן כתבתי ואם אתה עייף חולה ודי תשוש עצום עיניים התחבר אליו לחוש ושם תרגיש לבטח את טעם הנצח

נעמי יקרה ../images/Emo24.gif

נכון כתבת, הגוף לא מתריע ואינו מתחשב , לפעמים מתאכזר . למזלנו יש לנו את הראש ואת הנפש על מנת להתגבר . יהונתן

../images/Emo24.gif

הגוף לא מתריע וההתמודדות תמיד קשה, כי נשארים איתה לבד אבל מילה מנחמת, חיבוק חם, וקומץ חברים תומך, זה תמיד עוזר.

למעלה