בלי... כלום

starglow

New member
פעם ניסיתי..לא נח עם הביצים ((-:

מילא בבית אבל ככה בחוץ שכל החבילה מתנדנדת זה באמת יכול להציק ... ואל תשכחו שאנחנו הגברים סובלים יותר מהשפשפות...

dedikilcool

New member
כן... בטח

מזמן עם מכנסי ג'ינס. היה נורא חם והזעתי. חטפתי את האמא של כל השפשפות. לא עושה את זה יותר בחיים. אבל יוצא החוצה רק עם תחתונים.

פ ר ח בר1

New member
כן

עם שמלה אדומה קצקצרה, בלי חזיה והתחתונים ירדו תוך כדי באיזו פינה חשוכה. היה בלתי נשכח.

ללכת "קומנדו" ../images/Emo195.gif

זה הכי גרובי מגנובי במיוחד בקיץ בעיקר מתחת לשמלות/חצאיות קיציות אני לא מעט מוותרת על הפריט החביב הזה בימי הקיץ החמימים ונהנית מבריזה מרעננת
אם כי לדעתי, תחתון מושקע ומחמיא זה הרבה יותר סקסי
פחות מומלץ עם ג'ינס

בוודאי

זה גם חוסך לי 120 ש"ח אצל השעווניסטית מי אמר שנשים בזבזניות חסרות תקנה? ועל כך נאמר: עדיף 2 ציפורים במכה אחת מאשר ביצה אחת מעוכה

k a n a

New member
ואת גם חוסכת

סוללות של הפוקט רוקט באמצעות ריצה בעירום על הדשא ?

זה זמני

עד שתחזיר לי את מכסח הדשא ותפנים שאם באמריקן לייזר זה לא הצליח, אז שום דבר כבר לא יעזור לך

כן

קורה לי, לפעמים, שבא לי להיות בלי תחתונים. זה שונה. זה מרגש. גם החיכוך הישיר, שגורם לו לגדול מייד. גם הידיעה שכאשר אני בלי תחתונים, ניתן להבחין בכך ללא בעיה, כי אין מה ש"ישכיב" אותו לישון בתוך המכנסיים והתחתונים. גם האפשרות להכניס את היד אל הכיס וללטף אותו... ממש אותו. כשאני בלי תחתונים, הוא בולט בשטח. והן יכולות לראות את הבליטה. ואז להבין שאני כנראה בלי תחתונים. מרגש לדעת שהן רואות. בקיצור, אני אוהב את זה. אבל לא לעתים יותר מדי קרובות כדי שהחיכוך לא יכאיב וכדי שהרגישות לא תפוג ותיעלם.

mishmish691

New member
אויש למה בלי תחתונים?../images/Emo4.gif

זה מגרד מידי אבל אין כמו חותיני מתחכך לו בכוס החלק

למעלה