בלי דרמה

rinveges

New member
בלי דרמה

אתה לא חייב לשתוק כדי להיות בשקט אתה לא צריך להיות לבד כדי להיות בודד. אתה לא צריך לצחוק, או להסתובב עם חיוך מטופש בשביל להיות מאושר. אני יכול לאהוב אותך בדממה. אבא לא הרביץ כשהייתי ילד אמא לא עזבה את הבית. זה לא אומר שאני לא מסובך. אני לא מדבר על ניטשה, גם לא רואה סרטים של אלמדובר זה לא עושה אותי רדוד, או עקר מבחינה רגשית. לא צעקתי שעזבת, גם לא בכיתי. את חושבת שזה לא אכפת? אני יכול לבכות גם בלי דמעות, אני יכול להיות מלנכולי, גם בלי r.e.m ב cd. אני אוסף את השברים בשקט וממשיך הלאה, בלי רעש, בלי דרמה. את לא הראשונה שעוזבת, למרות שאותך אהבתי. את לא הראשונה שהולכת, גם בלי שממש ביקשתי. כבר נזרקתי וגם זרקתי, כבר נהרגו לי חברים. כבר בגדו בי וגם בגדתי, והרבה כבר אי אפשר לחדש לי. אז מה אני אגיד לך, לא הרבה נשאר. גם אני כמעט קפאתי מהעולם הזה, הקר.

אי אפשר שלא

להזדהות, אם מרבית הדברים.. כי כולנו חווינו בדידות, גם כשלא לבד, אושר גם כשלא צחקנו, בכי גם בלי דמעות וכן הלאה ... רובנו איכשהו מוצאים לעיתים רגעי חום, ונוחם, גם בעולם הקר הזה. ר

ס מ ד י

New member
עצוב../images/Emo7.gif../images/Emo63.gif

זה מאוד עצוב... ואני מאוד מזדהה, יותר ממאוד בעצם. כואב. ואמיתי. וקשה.

../images/Emo91.gif

"אז מה אני אגיד לך, לא הרבה נשאר. גם אני כמעט קפאתי מהעולם הזה, הקר."
כתיבה מעולה מלאה כל כך ברגש שפשוט נשארתי בלי מילים רציתי להגיד ´מדהים´ אבל איכשהו זה לא נשמע לי מספיק, כמה כואב, כמה אמיתי....*תודה* joy

למעלה