בלילה אחד מיוחד

קסומה

New member
בלילה אחד מיוחד

רווי סקס סוער מהול באהבה אין קץ וכוונות ותקוות רבות- זה קרה. כל מה שייחלנו לו אומת כשראינו את הפסים. הלב פעם בחוזקה, העיניים נצצו מאושר. למרות החששות שלי והרצון שלי להמשיך את חיי כאם לשתי בנות מקסימות ובוגרות החלטתי שהגיע הזמן לקחת כמה צעדים אחורה לטובת ריצה חסרת מעצורים קדימה. אני מודה, שהפחד מהלא נודע גבר לפעמים על הרצון לעוד 2 פסים בדרך, אבל התמיכה מבן זוגי המקסים לא הותירה בי ספקות- זה הזמן. ממרום 9 וחצי חודשים של טירוף חושים (ואני מתכוונת לטירוף מוחלט) אני מגיעה לקצה המנהרה.. האור בוהק לי בעיניים ואני מסונוורת. עוד מעט, עוד רגע זה יסתיים... ברגעים אלו של התרגשות מהולה בפחדים אני מוצאת את עצמי מנסה לצייר לי את דמותו הקטנה, את הבכי הראשון, ריחו המשכר. הפעם הסיפור קצת שונה, מי היה מאמין????? אני לוקחת נשימה ארוכה (מרכיבה את משקפי השמש) ומתכוננת למסע של חיי שיגיע קרוב מידי מכפי שציפיתי...

Night Light

New member
את אומרת שהפעם זה בן???

יוווו איזה יופי לך
מחזיקה לך אצבעות. נייטי שלגיסתה ירדו המים בבוקר ובינתיים אין התקדמות (ילד ראשון של אחי)

קסומה

New member
ירידת מים= לידה בקרוב מאוד

שתהיה לה לידה קצרה וחווייתית... בקרוב את דודה
.

Night Light

New member
דודה שוב ../images/Emo13.gif

אבל לידה ראשונה יכולה לקחת שעות על שעות...

קסומה

New member
צירונים וחוסר סבלנות לבאות...

שבועיים בתשיעי וכל הגוף מוכן נפשית ופיזית....

noati

New member
אוחח מתוקה אחת

עשית לי מה זה צמרמורת נעימה בגוף... ריגשת אותי מאוד והמילים שלך לקחו אותי אל אותם הימים לפני קצת יותר מחמש שנים שבהם חיכיתי בכליון עיניים למתוק הקטן שלי שיבוא כברר. המסע הזה,כרגע, נראה לך קרוב מידי. בעוד ימים ספורים כשהוא יחל עם כל הקשיים של ההתחלה הוא יראה לך כאילו החל מזמן והיה צריך להתחיל מזמן :)) תהני מכל שניה שהוא עדייף עטוף ומצונף בתוכך... מאחלת ללך לידה רגועה ועם כל הכאב הכרוך בכך, מהנה עם כל ציר וכאב שיגיע רק תחשבי על הדבר הקסום הזה שעוד רגע יבצבץ מתוכך ויהיה חבוק בזרועתייך ריגשת אותי מאוד אפילו

קסומה

New member
../images/Emo25.gif

עם כל צירון קטן שאני מרגישה (יש אומרים שהם יכולים להמשך גם שבועות, לא עלי) וכל תזוזה שלו שמרעידה לי את הגוף ההתרגשות רק גוברת.... באמת הרגשה נפלאה...

חתולון*

New member
אתם/ן לא קוראים את ההודעה של קסומה.

קודם כל בשעה טובה!!!! קסומה מוסרת שהיא בהריון, חדש... רק כמה ימים... הנייר מראה 2 פסים!!!! "איזה צירים" ואיזה "אחרי"?

noati

New member
יקירי

קסומונת כבר בסוף ההריון שלה וזה כתוב באותיות קידוש לבנה
הנה זה ...ממרום 9 וחצי חודשים של טירוף חושים (ואני מתכוונת לטירוף מוחלט) אני מגיעה לקצה המנהרה.. האור בוהק לי בעיניים ואני מסונוורת. עוד מעט, עוד רגע זה יסתיים...

למעלה