בלחץ... צריכה עזרת פיענוח דחופה!

crystal909

New member
בלחץ... צריכה עזרת פיענוח דחופה!

היום עשיתי בדיקות דם כלליות שנתן לי רופא הנשים. אני בשבוע 36. קיבלתי כמה תוצאות שמאוד מדאיגות אותי -

ALKP אמור להיות עד 120 ויצא לי 194
ALT עד 31 ויצא לי 63
AST עד 31 ויצא לי 43
GGT עד 38 ויצא לי 40

URIC ACID צריך להיות עד 6 ויצא לי 6.1

חוץ מזה בבדיקות שתן יצאו הדברים הבאים -

חלבון יצא 30 (ערך מקסימלי תקין)
אריתרוציטים יצא 10 (ערך תקין מקסימלי)
לויקוציטים יצאו 500 (ערך מקסימלי תקין 10)

בשתן מיקרוסרופיה יצא לויקוציטים 4*
אריתרוציטים 2*
מוקוזה +
סקוואמוס אפיתליאל סלס ++

מבחינת רקע כללי - אני עם סכרת הריון מאוזנת בתזונה, סובלת משיעול מטורף כבר שלושה שבועות שגורר בריחת שתן איומה. בשלושה ימים האחרונים יש מן כאב\רגישות באיבר המין באיזור השפתיים (מתחת לדגדגן) לעיתים מן גרד מציק. חוץ מזה בתקופה האחרונה אני סובלת בשעות הבוקר מגירוד עז בכפות הידיים וכבר חודשים רבים מסימפיזיוליזיס.

אשמח לתובנות...

יש לך דלקת בשתן

את השאר אני לא יודעת לפענח לך את צריכה לגשת לרופא נשים או משפחה כדי לקבל אנטיביוטיקה כמה שיותר מהר

crystal909

New member
לכאורה לפי האינטרנט כאשר לויקוציטים זה

הממצא היחיד זו לא דלקת...

לא בטוח שיש לך דלקת

אני מקווה שלקחו תרבית כי רק שם יראו אם יש התרבות חיידקים
בכל מקרה פני לרופא עם התוצאות כי זה לא אחראי כך באינטרנט "לאבחן"- עם כל הידע שיש לנו, אנחנו לא רופאות

crystal909

New member
אני מחר אצל הרופא... אני חוששת יותר

מהתפקודי כבד מאשר מהשתן...
תפקודי כבד גבוהים לא יכולים להיות קשורים לרעלת?

בהחלט יכולים

לכן אמרתי להתייעץ עם רופא
שוה להתקשר אולי עכשיו למוקד אחיות של הקופה לבדוק האם זה משהו שמחייב פניה מיידית למיון או יכול לחכות למחר

crystal909

New member
את רצינית...?

לא הייתי כ"כ בלחץ עד עכשיו... אני רואה אותו מחר על הבוקר, זה נראה לך קריטי? מניסיון שלי אחיות מפחדות לקחת סיכון ולכן תמיד יפנו למיון, לא בא לחפש הרפתקאות עם ילדה בת שנתיים וחצי בבית בחצות...

תשמעי

אני לא זוכרת את עברך וההווה שלך. קשה לי לקחת אחריות על הבריאות שלך כי אני פשוט לא רופאה....
יש במוקד הכללית מוקד הריון. אם תשאלי ספציפית את האחיות האם זה משהו חמור או לא- אני בטוחה שאם זה לא הן לא תשלחנה למיון. אבל אם זה כן חמור- 6-7 שעות זה הרבה יותר מדי זמן לבזבז

למעלה