|בלונים| מזל טוב אריאלוששש|בלונים|

the z girl

New member
|בלונים| מזל טוב אריאלוששש|בלונים|

שרשור ברכות לאריאלוש שלנו!
אני מתה לישון אז אני אכתוב בבוקר. אבל אני מבטיחה שזה יהיה מושקע! המון מזל טוב בייבע, תהני בחיים ואל תשימי על אחרים, תעשי רק מה שבראש שלך. אל תהיי אובססיבית לאוגרים כמו בילי אל תהיי יונה כמו כריס אל תעשני כמו פול אל תרקי או תגרבצי באובססיביות כמו ג'ואל ואל תעשי מלא מלא פירסינגים כמו בנג' כי אני לא אוהבת את זה.(כמה לא אנוכי מצדי) תהיי את. ורק את. כי ככה אנחנו אוהבים אותךך (אני לא יאהב אותך אם תעשי פירסינגים כמו בנג'. תזהרי לך!) בעצם אני עדיין יאהב אותך
אני פשוט אדאג לזה שתורידי אותם.. חחח לאב יו בייבע, מזל טוב!! וניפגש לעוד ברכה בבוקר
|בלונים|

KaUrO DoNo

New member
מממזזזזזזזלללללל טווווווווווובבבבבב

שתהיה לך סבבה של מומלדתתתתתתתתתת שתמיד תהיי מאושרת ובריאה! שתצליחי בכל התחומייייייייייייייייים תמשיכי לאהוב את גוד שארלוט תמייייייייייייייד..... ושוב.......מממזזזזזזזזלללללללללל טוווווווווווובבבבבבבבב אגב בת כמה את? =) באהבה, הילית =)

S m e l l y Cat

New member
תודדדהה../images/Emo24.gif../images/Emo25.gif../images/Emo9.gif../images/Emo108.gif

חיחי ואני בת 13..*קטנה*

מסל טוףףף ../images/Emo65.gif../images/Emo105.gif

שיהיה לך עד מאה ועשריםםםםםםםם (כה גמאני גרועה בברכות) אני מתה עלייך ושתחיי עד 11058917691 אפילו והכל באושר כושר בריאות וגם לא יזיק קצת עושר ^-^ מתה עליייךךךךךך מזל טוףףףףףףףףףףףףףףף
טוב ממש ניסיתי ואם זה לא הלך אז - זין! סורי אריאלוש איי לאב יו אפל זה פאקינג קשה @<*@<*<*@< ניסיתי גם לעשות לעופר למומולדת אבל זה היה מתי שהמחשב נתקע לי.. חיחי

S m e l l y Cat

New member
חחחחחח איזה יפההההה!!../images/Emo9.gif../images/Emo108.gif

וואי זה יצא ממש חמוודדד
לאב יווווו

EleVaTioN

New member
מזל טובבבבבבבבבב../images/Emo49.gif../images/Emo129.gif

אריאלוששששששששששששש
אני מאחלת לך את כל הטוב שבעולם!!!!! המון בריאות
אושר
ואהבה
חולע עליייייייייייך

S m e l l y Cat

New member
אורלעעעע../images/Emo24.gif../images/Emo25.gif../images/Emo108.gif

תודהתודהתודההה
*מואההה* חיחי
יאא אני לא מפסיקה לחייך..
חיח

EleVaTioN

New member
לחייך זה מעולה!../images/Emo25.gif../images/Emo129.gif

שתזכי לחייך כל החיים

CiNdErElLa3887

New member
../images/Emo85.gif../images/Emo65.gif../images/Emo24.gifמזל"ט אריעלה |דג

עד 121!!.... שיהיה לך המון מזזזזללללל טוב! שתמשיכי להיות כמו שאת...:) שתהיי בשלנית טובה כמו מוניקה...אבל לא אובסיסיבית לנקיון שתהיי משוררת דגולה כמו פיבי....אבל שלא תהייה לך אחות תאומה כמו אורסלה שתמצאי לך כוסון כמו ג'ואי....אבל מישהו קצת יותר חכם שיודע מה "" אומר שתהיי פרופסורית כמו רוס.....אבל אל תשימי הרבה ג'ל כמו שהוא שם...בע שתהיי מצחיקה כמו צ'נדלר....אבל שלא תגדל לך בטעות פטמה שלישית שתהייה לך בת חמודה כמו של רייצ'ל...אבל שלא תשירי לה שירים גסים ובקיצר שיהיה לך את כל האושר והעושר והיושר שבעולם! יום הולדת שמייח..:) love you הילע (ונאזי)

הילוש../images/Emo105.gif

ההודעה שלך מספיילרת קצת... חיחי אני ראיתי את הפרקים, אפל תזהירי לפני *_* (ד"א - פרקיםא דירים!?&?!?&) ושוף מזל טוף אריאליטהההההההה

S m e l l y Cat

New member
יאאאאאעע הילוווושש../images/Emo25.gif../images/Emo108.gif

חחחחחחח איזה ברכה מתוקההה
חחח יא נקרעתייי
לאביווווו
(ונאזי?..מי זה נאזי?!..חיחוש.. אולי התכוונת להאגזי?..
)

נא182

New member
../images/Emo41.gif../images/Emo124.gifיייא אריאלוש../images/Emo25.gif../images/Emo77.gif

מזל טוב
המון
המון
המון
המון
המון
הצלחה בהכל
ותהני בחיים
ותמשיכי לשמוע גוד שרלוט

S m e l l y Cat

New member
יאא איזה חמודווותתת../images/Emo9.gif../images/Emo24.gif../images/Emo108.gif

חחחחחח איזה מתוקההה
יאאא היה כ"כ כיף אתמול ביומולדתת
זאת הייתה היומולדת הכי טובה שהייתה לי עד היום
איזה מתוקווווותתתתת

blabla 14

New member
מזללללל טובבבבב.......

יווווווווווווווווו אתם יודעים שאני לא יודעת לכתוב ברכות אז רק הרבה מאוד מזל טוב.......... אריאלוש...... חולה עליך.... טולה....

למעלה