בלאט כנראה יעזוב ב15 לצסק"א?

MC Courtny

New member
בלאט כנראה יעזוב ב15 לצסק"א?

מסינה בדרך לסאן אנטוניו ספרס לעמדת עוזר המאמן של פופ, משהו שקלטתי שקראתי כתבה :
לפני המשחק פורסם בONE כתבה על מה שקורה מאחורי הקלעים בעניין בלאט.. פורסם שם שהסוכן שלו נפגש עם ראשי צסק"א שבוע שעבר ואמר להם שיש להם עד ה10 לחודש להודיע אם הם רוצים את בלאט. הם קיבלו הארכה עד ה15 לחודש:
ציטוט מאתר ONE:
ל-ONE נודע כי בשבוע שעבר רזנאטוביץ' המריא למוסקבה לפגישה חשאית עם ראשי צסק"א במהלכה הציב אולטימטום, "האם אתם רוצים את בלאט, כן או לא? תשובה עד ה-10 בחודש". רזנאטוביץ' רצה להכין לבלאט את הקרקע למקרה שיחליט לעזוב את מכבי מאחר שעליו להודיע אם הוא ממשיך או עוזב עד ה-15 בחודש. לאור מאבקי פלייאוף ה-VTB, צסק"א התמהמה בתשובתה וקיבלה הארכה עד ל-15 ביוני.
עד כאן הכל בסדר.
היום בלאט התראיין אחרי האליפות ונשאל לגבי העונה הבאה, ואמר שהוא ישב עם ראשי מכבי ויחליטו על מה שיצא מזה בסוף... הוא אמר שהאוהדים ידעו כבר בעוד יומיים שלושה:
ציטוט מONE:
דיוויד בלאט: "לוקח את דני פרנקו איתי? עוד לא עזבתי. הוא עשה כמה דברים בכדורסל הישראלי בכל הרמות, כולל הכי גבוהה, ואם וכאשר לא אהיה במכבי וגיא גודס יאמן במכבי, אבל פרנקו יודע שמקומו כבר מובטח בכמה מקומות ובצדק. לגביי, ואני מבקש שלא להתמקד בזה, לא אחליט שום דבר עד שלא אשב עם מכבי. לא תחכו יותר מידי. מקסימום יומיים שלושה".
היום התאריך הוא ה12/6, בעוד שלושה ימים(כמו שבלאט אומר) זה ה15/6 - הדד ליין של צסק"א להחזיר תשובה.

מזה אומר לדעתכם?
 
למעלה