בלאטטט אני חולה שוב!

בלאטטט אני חולה שוב!

פעם חמישית בחורף הזה ונמאס לי ומשעמם לי :( אני שונאת להיות חולה..אני בן אדם היפר שאוהב להיות בפעילות ובתנועה,ומחלות זה דבר שמשביז אותי לגמרי ואין מה לעשות,כל היום ישנים ורובצים מול הטלוייזה והמחשב. זה לא כייף. הדבר האחרון שנותר לי לעשות זה לכתוב הודעות חסרות פואנטה בפורומים :p אז שאו בתוצאות... כל מקרה אם אני כבר פה אני אשאל- מתוכנן מפגש בקרוב? הפעם עם דפנה XD טוב אני הלכתי לשתות את כוס התה השביעית שלי

Berethor

New member
זה המחיר של להיות היפר

בתור מישהו שהוא ההפך הגמור ממך, לי אין בעיה לא עם טלוייזה ולא מחשב, וכן אפילו ספרים(ביחוד היסטוריים ומעניינים). לא כייף? מה לעשות החיים לא פיקניק, ואלה שיש להם נטיה לשתעמם בכלות ולא למצוא תעסוקה מגיע להם לסבול. עדיף להיות בבית מאשר לסתובב סחור סחור ולעשות שטויות רק משיעמום. אין לך שום הצדקה להודעות חסרות פואנטה..

inbardaf

New member
עכשיו את מקללת ברוסית? ../images/Emo67.gif

זה כתוצאה מהמחלה?
מזדהה איתך עם השיעמום וההיפר. גם אני כזו
למרות שלמדתי בשנים האחרונות מרוב מותשות, גם להנות משינה ללא סוף
רפואה שלמה!

Berethor

New member
הכי קל להפיל את האשמה

אבל זה האופי והבחירות אשמים ולא המצב..

inbardaf

New member
../images/Emo6.gif

הכי אהבתי את המשפט בסוף: אהבתם אותנו? רוצים לראות אותנו עוד? חבל, לא הייתם צריכים לתת לנו בדייט הראשון...

Berethor

New member
כן גם אני אהבתי את זה

וגם אין ספק שהחברה יודעים לעשות סאטירה. אני רואה שסקס פארטי חזרו 'בשעה טובה', בדיוק שהתחלתי להתגעגע. סקס פארטי מה היינו עושים בלעדיכם..

אופליה7

New member
שמת לב לכותרת

של סקס פארטי? "מחפשים שותפים לפנטזיה המינית..."? הם ישר יוצאים מהנחה שאנחנו רוצים סקס קבוצתי. מחפשים שותפים, לא שותף/ה. מה היינו עושים בלי סקס פארטי? ממשיכים לאונן כל היום, כמו שעשינו עד שגילינו אותם......

Berethor

New member
כן שמתי לב..

אבל במלא עדיף לאונן כל היום מאשר ללכת לסקס פארטי. מה שנקרא הרע במיעוטו.

Berethor

New member
ככה זה שהמציאות מכה בך והבועה מתנפצת..

The dark side of the Force is a pathway to many abilities some consider to be…unnatural.

למעלה