בכל פעם שאני רב עם בת הזוג שלי,

sakapaka

New member
בכל פעם שאני רב עם בת הזוג שלי,

אני זה שצריך לבקש ממנה התנצלות על הדברים הלא יפים שאמרה או עשתה. וגם אז זה מלווה בהכחשות ("אני פגעתי?" "זה לא דבר שפוגע" "אתה נפגע מכל דבר"), בצורך "להוכיח לה" שהיא הייתה לא בסדר (הרי זה לא באמת אפשרי) ובסוף אולי תצא לה "התנצלות" עם טון לא נעים. כשזה חוזר על עצמו זה נמאס. האם אני מגזים בדרישות שלי? אם לא מה לעשות?

czar

New member
קרבות

נכון שיש או אמור להיות סגנון לכל דבר, אלא מה - אתה נשוי לה ואתה מכיר את "היריב", כאשר אתה מכיר את היריב אתה אמור ומראש לפני כל קרב להיות מוכן לחטוף ולהפצע, מה לעשות זה חלק מהחיים. אם הסגנון שלה לא נוח לך יש לך שתי אפשרויות. 1. שיחה פרילימנרית שאינה תלויה בדבר בדבר הסגנון. 2. לא לריב, ואם כן, להיות מוכן לקבל את האדם גם בכעסו.....

seeyou

New member
האם אני מגזים בדרישות שלי? ../images/Emo12.gif

אני חושב שכן... לא ברור בני כמה אתם והמונח "בת זוג" לא אומר הרבה בקשר לסטטוס החברתי. לצורך העיניין אם תשנה את הגישה שלך,תשנה את הפרשנות שלך ביחס למילים שלה יהיה לך הרבה יותר נעים בזוגיות מאחר שלשנות אותה זה כמעט בלתי אפשרי. בזוגיות יש עיסקת חבילה,את הבן-בת זוג עם כול התכונות. תלמד לדלג על "המוקשים" ולהימנע מויכוחים מיותרים... יוסי

yoyoloveu

New member
המתנצל

אני לא חושבת שאתה צריך להרגיש רע כל כך עם עצמך. כשיש זוגיות תמיד אחד מבני הזוג הוא המגשר. אין מה לעשות. תדבר איתה שאתה לא יכול תמיד לעשות את העבודה ולבקש סליחה ולהגיד בואי מאמי, בואי לא נריב. זה מעצבן. תראה איך היא תגיב.

למעלה