"בכל סיום יש התחלה חדשה..."

יעל נור

New member
"בכל סיום יש התחלה חדשה..."

אני יושבת מול המחשב ושלא כמו תמיד קשה לי למצוא את המילים. איך נפרדים ממקום שהיה כמו בית? איך עוזבים מקום שהיה לי חשוב? כנראה שתהליכים לוקחים זמן והזמן שלי לעזוב הגיע, יש יאמרו שאפילו הגיע מזמן, אולי הם צודקים, אולי לא. בכל מקרה נכון לעכשיו אני עצובה, אבל שלמה עם ההחלטה. אני בטוחה שרוב חברי הפורום שמו לב שכבר כמה זמן שאני לא ממש כאן, לא ממש מעורבת במה שקורה. הרקע מורכב ומחולק לכלמיני סיבות שאת חלקן אפרט, וחלקן ישארו עלומות לכם. חשוב לי שתבינו שאני לא מנסה להצטדק, אני פשוט חושבת שיש לכם זכות להבין מה גרם לי לעזוב, ושזה לא כי לא איכפת לי מכם, אלא בגללי. אולי כדאי ללכת קצת אחורה בזמן. לפני כמה שנים גיליתי את האינטרנט וקצת אח"כ גם הבנתי שאני לסבית ואיכשהו שני הדברים היו כרוכים זה בזה. הרשת הייתה המקום שלי, הקשר היחיד שהיה לי לעולם חדש שנפתח בפניי ומצאתי בה משען ונחמה ואושר (ואפילו אהבה). ומכיוון שכך היה לי צורך לתת בחזרה לקהילה הזאת, הוירטואלית לכאורה, והכל כך מציאותית בעצם. לעזור לאחרים שעומדים בפני דברים שאני הייתי צריכה לעמוד בפניהם עם היציאה מהארון (של עצמי ושל הסביבה) וזאת הסיבה שנכנסתי לכאן, חדורת התלהבות ורצון לתרום. בהתחלה זה עבד יותר טוב, אח"כ פחות. אומרים שדווקא כותבים ותיקים ופעילים ברשת עוברים "תקופות יובש", אולי זאת תקופה כזאת. אולי אני פשוט בשלב של אחרי ההתמכרות. פעם הייתי רצה הביתה וישר נכנסת לרשת. היום אני נכנסת לרשת רק בשביל הפורום. אולי זה בגלל העבודה שהשתנתה, החיים שהשתנו, אני שהשתניתי. לא יודעת. ובכל פעם שבה אמרתי לעצמי "אז תעזבי ודי" הייתי נכנסת לכאן ומוצאת אתכם. כואבים ושמחים ומתלבטים והייתי מתחילה לענות למשהו שנראה לי חשוב, ולעשות קצת סדר בבלאגן ואמרתי לעצמי "בעצם, כדאי שתישארי".... ושוב ושוב. אבל לאט לאט אני רואה שהפורום הפך לזר לי, שאני לא מצליחה "לדבר את השפה" שהמקום שאליו הייתי רוצה ללכת הוא לא המקום שאליו אתם רוצים ללכת. וזה בסדר. הפורום הוא מי שכותב בו. ופורומים משתנים במהלך השנים והותיקים תמיד חושבים ש"פעם היה יותר טוב" והצעירים לא מבינים על מה כל המהומה. ראיתי את זה קורה בהרבה פורומים. ראיתי את המחזוריות גם כאן. כותבים ותיקים עוזבים בקול תרועה רמה, או בקול דממה דקה וחוזרים אח"כ שוב. מחזוריות העולם הוירטואלי. ואולי זה בגלל שטוב לי לחיות ב"עולם שבחוץ". ואולי, כמו שכבר אמרתי "זאת רק תקופה וזה יעבור". אבל אני חושבת שעודד וכוכב שנופל עושים עבודה מצויינת ושהקול הנשי שלי לא מספיק דומיננטי במילא. אז אני משאירה להם את הבמה. אולי עוד תגיע לסבית אחרת שתצליח לעשות דברים שאני לא הצלחתי. כמי שעוקבת אחרי הפורום (כן, גם כשאני לא כותבת), אני חושבת שאתם תסדרו מצויין גם בלעדי (אולי תתגעגעו קצת, אבל זה לא דבר רע). אני אוהבת אתכם המון. יעל
|שכבר מתגעגעת|

James Hammerton

New member
אני לא חושב שיש מישהו

שלא תורם או לא יכול לתרום, ובכל זאת את כן כותבת כאן וכן עוזרת לאנשים. אני לא יודע אם זה עניין של דומיננטיות, לפעמים אדם אחד מספיק כדי לעשות את ההבדל. בכל אופן שיהיה לך המון
, ואני מקווה שבכל זאת תמשיכי לכתוב כאן לפעמים

בהצלחה בהתחלות חדשות

כמובן תרומתך הייתה גדולה בפורום הזה הכי נורמלי שאננים חדשים באים ואחרים נעלמים או חוזרים כמה כיף שהכול ווירטואלי ולא חייבים להשאר תמיד יש מי שזה מפלט מהיום יום כשחוזר הביתה, ויש מי כשלומד למבחנים, יש מי שבזמן עבודה יכול להשתולל כי הוא משועמם, יש מי שרואה בזה שליחות ויש שרואים את זה כשליחות קטלנית. הכול לגיטימי כל אחד אומר מה שיש לו מי יותר ומי פחות, מי חשוב יותר ומי כלל לא(
) אבל שוב אני חושב שהכול לגיטימי לא? כולנו משתנים כולנו צועדים לרוב בדרכים מקדמות אני לא חושב שזה עניין של התמכרות הרי אנחנו גם מגלים לפעמים עניין יתר בכול דבר חדש וזה נורמלי ובשלב מסויים חשים רוויה ומניחים לזה בצד או מחליטים שזה מספיק. פורומים נועדו לספק תמיכה,קהילה,חברה באופן ווירטואלי זה או אחר וזה נורמלי לרצות לעזוב משהו שנתן הרבה בתקופה מסויימת בהחלט יכול סתם להכביד אחרי שה"טיפול" נגמר. אז יעל בהצלחה והמון, תקפצי להגיד שלום מידי פעם, וכן, עשית המון למען הפורום ותושביו. בהצלחה מבוב וגרין

B e i n g

New member
../images/Emo50.gif בהתחלה החדשה ../images/Emo13.gif

שלחתי לך גם מסר אישי

גידי@

New member
עצוב להפרד.. מקווה שלאחר זמן תחזרי

ובהצלחה להמשך. מוזר סיפורי מזכיר לי את שלי (אבל יש הבדלי גיל ביננו) גיליתי את עצמי בלב דיי מאוחר בחיים ניסיתי להילחם בזה כמה שנים ואז קניתי מחשב..לקח לי עוד כ 8 חודשים להתחבר לאינטרנט ואז כ 4 חודשים התחברתי ל BBS של IOL שם ביסות כינוי נכנסתי לפורום/חדר שיחות גיי לראשונה בחיי שם על היום הראשון בעקבות שיחה השלמתי עפ העובדות.. נרתמתי למקום ההוא הקדשתי זמן בלי לנהל אותו . ניסינו ממש לעזור אחד לשני זה היה כיף. לאחר ש IOL החליט לעבור לאינטרנט נלחמתי באמצעות להשאיר את המקום בחיים. הרגשתי מחוייב למקום שעזר לי. אך ה BBS נסגרתי וחפשתי אלטרנטיבה באתר איטרנט שלהם (כתבתי בהתחלה פורומים אקטואלינ ודתיים חילונים תוך נשיאת דגל הקהילה ברמה. הפורומים שלנו לא היו מי יודע מה לא שקפו כלל את מה שהיה ב BBS פניתי בנסיון להקים פורום גאווה משותף.. אך לא שעו לבקשתי חשבו שאפשר לעשות זאת בפורום בנים בלבד..זה היה בלתי אפשרי אף היציעו לי לנהל אותו.. סרבתי. (יותר מאוחר קבלתי על עצמי את ניהול פורום אקטואליה שם.) בינתיים התמנה מנהל חדש לפורום בנים הצלחתי לשכנע אותו נצורך בפורום גאאוה, הוא שכנע את מנהלת פורום בנות בלבד וכך בהמשך קם פורום גאווה הראשון ברשת האינטרנט הישראלי.. אני מבין את בשחיקה זה קשה. לכן אני מבין את הפרישה ומאחל לך הצלחה בהמשך דרכך ואולי נזכה חראותך כאן שוב.

עודד א

New member
ובדיליי קצת מטורף...

מה אני יכול כבר לומר? תודה|סדגש
על הרגישות ההשקעה הלב הכישרון והניהול את מתחילה דרך חדשה וזה תמיד מבורך. אז אני מקווה שזו לא פרידה לגמרי, אלא "עצירה להתרעננות" ואת תמשיכי לקחת חלק בפורום. |שיהיה בהצלחה| תם פרק.

S h a m i

New member
פרידות והתחלות...

יעל יקרה, חשבתי כמה ימים מה לומר לך. התכתבנו כמה וכמה פעמים בנושא המסרים אישיים. בשנה האחרונה הייתה חסרה בבית דמות נשית דומיננטית שתוביל ותסחוף אחריה דיונים, שאלות והווי כזה או אחר. אני עדיין מאמין ורוצה שתהיה דמות כזו בפורום, וצר לי שאת לא מרגישה כך, מסיבותייך שלך. אני מקווה שהבחירה שלך תעצים אותך ותוביל אותך למקומות טובים. אני מאמין שאם הבחירה נבעה בתוך תוכך היא אכן תהיה כזו. אני מאחל לך רק טוב. את כל הטוב שבעולם. ומתנת פרידה קטנה...
..... אי אפשר יהיה לשכוח אותך.... שמי.

יעלוש ../images/Emo13.gif

תודה רבה על התרומה הרבה שלך לפורום
פגשתי אותך פעמיים, שלוש ותמיד היית מקסימה ומאירת פנים. מאחל לך ולחוקית את כל הטוב שבעולם
בהצלחה ונשמח כמובן אם תחזרי לבקר מידי פעם

רותם ™

New member
../images/Emo54.gif ../images/Emo50.gif בדרכך החדשה

האמת שלא ממש יצא לי להכיר אותך, אז אין טעם שאני אכתוב סתם אז קבלי
,
, והרבה איחולים לעתיד וורוד

פרישת מנהלת הפורום

אנו מודים ליעל על התקופה הארוכה וההשקעה הרבה בניהול הפורום ומאחלים לה המון הצלחה בהמשך דרכה

gragulla

New member
ליעל

לא זכיתי להכיר אותך בחודשים הספורים בהם אני בפורום, אבל שמעתי עליך רבות מותיקי הפורום לדורותיו (רק דברים טובים). אני מאחל לך המון בהצלחה. כמובן שפרישתך מניהול הפורום, לא אומרת שלא נראה אותך כאן כותבת שוב, נכון? כי הרי כמו שאמרת, הפורום הוא של יושביו, והמקום דינאמי ומשתנה על פי כותביו. לפעמים אנחנו משרשרים שטויות (שזה אני מניח חורה לכמה אנשים) ולפעמים כותבים דברי טעם. השארי איתנו ככותבת לפחות, וקחי את הפורום למחוזות אותם את רוצה. ושוב המון בהצלחה.

s h l o m k e

New member
../images/Emo50.gif והמון ../images/Emo51.gif

יעל, עשית פה עבודת קודש, ועל כך מגיע לך את כל התודות שבעולם. אז שוב, המון המון
ו
בכל אשר תפני.

למעלה