בכלל לא מובן מאליו

ג e ש e ם

New member
בכלל לא מובן מאליו

הטבעיות והפשטות בהן הילדים שלנו (בינתיים לפחות) מקבלים את ה"אין אבא". בעקבות עלילות אופירה בפרק נזכרתי, בגן של הקטנה יש עוד ילדה לאם יחידנית מבחירה כמוני. לפני כמה ימים התארחה אצלנו ילדת השכנים שגם היא מאותו גן, וחקרה אותי ואת קטנתי בעניין: במשפחה שלכם יש אבא? שתינו: לא איך זה? הקטנה: ככה זה, אני ("ממנטרת"): יש משפחות בלי אבא אבל אבא של... (החד-הורית השנייה) מת ואז נזכרתי שהגננת סיפרה לי שהיתה להם שיחה בשולחן האוכל (במקרה שלושתן יושבות יחד איתה) שהן נשאלו בעניין, קטנתי מייד אמרה, באדישות משהו, לי אין, והשנייה אמרה: אבא שלי מת. ואני מאוד שמחה שלבנות שלי אין צורך לסיפורים שכאלו (זה לא בא מהאמא שלה) ואין לי ספק שלחבורת ה"חידניות", שכבר נהייתה מושג אצלנו, יש קשר גדול לכך - הן לא לבד בעסק הזה וזה נותן להן המון כוח. גם לי האמת

../images/Emo45.gif כל מילה ../images/Emo59.gif וכמה טוב

שזה קיים. או בעצם, לחיי ה"עם" הזה, וכמה טוב שהוא כזה...

ג e ש e ם

New member
SORRY

לא התכוונתי לזחזל בתגובתך - זה רק השיר הזה שתמיד עושה לי ברררררר אם כי כששרים אותו על עם החידניות (ההשמטה מכוונת) זה נשמע אחרת לגמרי.

אבל אני הייתי בטוחה שהתכוונת לזחזל

וזה בהחלט מאכזב שזיחזלט מבלי להתכוון.

Tin Tinn

New member
אבל, אבל

איזו הפתעה נעימה לגלות שהיא זחזלה גם מבלי להתכוון...

Tin Tinn

New member
../images/Emo12.gif איך את יכולה בכלל

להשוות זחזול לא מכוון לריור לא מכוון???? אני מתפלאת עלייך!

מYים

New member
../images/Emo45.gif כל מילה זהב

ועם אמא כזו ברור שיצאו כאלו ילדות

דש1דש

New member
כל הכבוד למקסימה../images/Emo70.gif

ואין ספק - מה שמשודר בבית עובר אליהם באלף ואחד ערוצי קליטה!!! קבלי
גדול - אין ספק - את עושה את זה נכון

אופירה10

New member
אני זוכרת

את חברתך היחידנית מהישוב שלך. שהיא לא חשה צורך בקבוצה כמו שלנו - והנה עכשיו רואים את ההבדל וכמה שקבוצה כמו שלנו משמעותית (כל כך!) לילדים שלנו. התשובות של שתי הבנות אומרות הכל! את זה שהמפגשים חשובים מאד לבכורתי אמרתי לא פעם. אבל גם לקטנה זה כבר מתחיל להיות חשוב. היא מזכירה מדי פעם את הילדים מהמפגשים, יודעת שאין להם אבא, ואני ממש רואה שהיא מקבלת מכך חיזוק חיובי. וכמו שהוספת, גשם - גם לי, האמת.

ג e ש e ם

New member
בדיוק זו

זו שאמרה לי: אבל למה לי לטייל רק עם נשים? גם לא בדיוק חברה אבל עם כל זה, ועם כל הבדלי הגישות - כיף שלקטנה שלי יש ילדה כזו בגן וגם כיף - וזה כבר אמרתי פעם - שהן בכלל לא חייבות להיות חברות במיוחד או אויבות במיוחד מתוקף "גורל משותף" אם שתי ילדות לאמהות יחידניות יכולות "להרשות לעצמן" לא להיות חברות (או אויבות) - להבנתי זה מעיד על נורמליזציה איכשהו לא יודעת אם אני מובנת אבל זו התחושה שלי

מובנת לחלוטין. זו בהחלט נורמליזציה "כהלכתה".

מה שכן, לא יכולתי שלא לגחך לשמע השאלה: "אבל למה לי לטייל רק עם נשים?"
כאילו, מה, זה אומר שאת צריכה להיכנס איתן למיטה או משהו? איזו שאלה מוזרה.

למעלה