בכיר טורקי במסר מפתיע לישראל: רוצים את הגז

optim1

New member
בכיר טורקי במסר מפתיע לישראל: רוצים את הגז

שלכם; להקים צינור לטורקיה כדי לייצא את הגז

aloalo

New member
הכל בחסות האמריקאיים ואירופה..למה אתה לחוץ

קח פוסט

כמו שאתה אומר הכנסת סכום גדול והמכונה אמרה יופי נכנס דג שמן שרוצה לעשות עליי כסף מהיר בחאווה נראה לו מזה כסף קל ניתן לו עכשיו להתייבש שנתיים נפריח שמועות אם צריך וכתבות מפחידות על הנייר בקיצור נוציא לו את הנשמה עד שיתחנן למכור לנו גם בעשר אלף הפסד אבל יאמר לזכותך שעשית בשכל וברחת מהמכונה האכזרית והטורפת יחסית מהר הפסדת רק אלף זה מה שאתה חושב עכשיו אבלללללל מחר בבוקר היא יודעת שתרצה להחזיר את ההפסד ותחכה להכנס בשער שיצאת מה היא תעשה אתה בטח שואל ובכן היא כבר התחילה לעבוד עליך פסיכולוגית מיד לאחר שמכרת והעלתה את השער בצורה מלאכותית לשער שבו אתה אומר לעצמך כוסאמו אם הייתי נשאר ולא נשבר לא רק שלא הייתי מפסיד אלף אלא הייתי מרוויח אלף אז מה יקרה מחר אתה שואל ? מחר היא תפתח את המסחר בעוד עלייה קטנה ותחכה עד שתתצטרף אליה הרי אתה לא רוצה להפסיד את הריצה המטורפת האקסטרא אורדינרית שהיא הולכת לדפוק עכשיו יש לה שתי אפשרויות אם תצטרף לריצה היא תיתן לך נחת לכמה שניות ותדפוק עוד איזה 4% למעלה ככה בשביל שתיהיה מבסוט ותחשוב הנה דפקתי את המערכת אממה אם רק תעז להכניס פקודת מכירה ולברוח לא תספיק להגיד גק וכבר לא יהיה לך למי למכור הקונה באורח פלא כמו הקוסם מארץ אוץ ייעלם ויישאר קונה בשער שנכנסת וכמובן המתנה לראות מה הדג מחליט לעשות אבל הדג בשלו רוצה רווח טוב המכונה אומרת יש לי זמן הכסף שלו אצלי בקיצור קח את כל הזמן שבעולם דג נחמד אני לא ממהרת. אתה מתחיל עכשיו לקלוט שהסתבכת גבר זה השלב שבו אתה מתחיל להשלים אם האובדן ופה אתה חושב לעצמך כוס אמ אמא של הזבאללה הזאת אני לא מוותר הפעם אני מחכה עד סוף היום לא כמו אתמול שברחתי כמו שפן אני אהיה גבר הפעם סוגר מסך והולך לים למרות שקר בחוץ העיקר לא למכור בשלב הזה הכנסת את המכונה לשנת חורף הכסף אצלה אתה בים מה רע היא הולכת לנוח צהריים בצהריים היא מתעוררת רואה שאתה עוד בים היא מתחילה לנזול למטה ככה פיפס בקטנה בודקת לך דופק אתה בים מת מקור לחוץ טילים אומר וואלה אני בודק ככה בקטנה מה קורה עכשיו מתפלל לאלוקים שנמכר לך בארבע פיפס למעלה את פותח האייפון נכנס לחשבון ובום פצצה לפנים לא עליות ולא נעליים פתאום כולם רק רוצים למכור והקונים הם בכלל לא בכיוון עושים לך טובה בחלקים קטנים מהסכום בפיפיסים מדורגים מטה אל האופל. אתה מבואס טילים מקלל את היום שנולדתה רואה איך הכסף נמחק לו לאיטו אבל אתה מחליט ליהיות גבר סוגר האייפון ואומר אני גבר עד הסוף חוזר רק בסוף לראות ומה שיהיה יהיה או שאני מחזיר לפחות את הקרן או שאני מפסיד עוד 3 או 4 אלף פה אתה כבר מתחיל לחשוב בצורה לא ראציונאלית והמוח שלך מתנתק זמנית עד שהסיוט יעבור! אתה מוכר עכשיו הפסדת עוד אלפיים אתה עושה חשבון ואומר עד 5 אלף זה הגבול שאני מוכן להפסיד שם אני בורח ויהי מה אתה מתחיל לאבד עשתונות פותח את האייפון ובוהה בנייר ומרפרש הלוך חזור עד אין סוף בתקווה שיקרה משהו אבל המכונה בשלה היא כבר משחקת איתך מתוך שינה אתה פותח ספונסר רוצה לראות אם יש משהו חיובי איזה אור בקצה המנהרה ואז אתה קולט כמה הודעות של כל מיני טרולים שעובדים כמובן עם המכונה וההודעות אומרות לך שמן שוברת תמיכה חשובה אני בחוץ בלה בלה בלה שמן מה זה המוכר הגדול הזה בלה בלה בלה אני בחוץ אתה כאן כבר רואה את הקץ חוזר לחשבון ובום אתה כבר מופסד 7 אלף ירדו עוד כמה פיפסים בידיים רועדות בראש חפוי ובאבל כבד אתה משגר פקודה בכל מחיר העיקר לברוח אתה הרי רואה את הכסף נמחק רוצה להציל כמה שיותר ובורח אתה שבור לא יודע מה לעשות עם עצמך סוגר האייפון והולך להתאבל אבל הסקרנות הורגת אותך אתה חוזר אחרי שעה לבדוק מה קורה ובוםםםם מהפך מהההפךךך מירידה חדה המניה על האפס עם נטייה לירוק הקונים חזרו אתה סוגר החשבון פותח ספונסר לראות מה חדש ואתה רואה את ההודעות הבאות פשששששש שמן איזה מהפך איזו עוצמה ממינוס 6 חוזרת ועוד מעט ירוקה שוקל כניסה מחודשת בלה בלה בלה פיששש שמן איזה ניעור ידיים חלשות היה בלה בלה בלה וחוזר חלילה עד שאחרי חודש אתה מוחק את כל הכסף שהיה לך לוקח הלוואה מהבנק ומוחק גם אותה עכשיו אתה ממש גמור בחובות מתחיל לעבוד כמו חמור איבדת עשר שנים מהחיים שיער לבן בגיל 25 עושה הפסקה יזומה מהבורסה עד העונג הבא. הפוסט מוקדש לכל מי שרוצה לעשות כסף מהיר בבורסה של הנוכלים מארץ הנכלולים .

למעלה