בכורה בפורום: 4081 במדים חדשים!

מצב
הנושא נעול.
את האדום של דן אני שונאת

גם אני אוהד מכבי חיפה
ואני לא אוהב לא את האדום של דן ולא את הירוק של אגד. בכלל צביעה חד-גונית לא יפה בעיני. הצביעה הכחולה-לבנה של דן והצביעה הסגולה-לבנה של אגד היו הכי יפות (גם צביעת התוכי של דן יפה אך היא מתאימה רק לקו אחד על מנת לייחד אותו ולא לכל הקווים). אך בלי קשר אני בהחלט מופתע לטובה מהצביעה המושקעת של 4081, אפילו שהיא אדומה.
את האדום של דן אני שונאת
אבל את הירוק של אגד אני מאוד אוהבת. באדום ארז מסכים איתי בירוק לא
בדן אני מאד אהבתי את הצביעה של הכחול לבן עם הפס האדום כמו שהיה ה-4081 ויש גם נידרים כאלה. חוץ מזה גם הפנינה יפים.

לדעתי,

3790 מול 4081
אם היו צובעים את ה-4081 בצביעה של 3790 או בצביעה של ה"יונייטד"ים כיום זה לא היה כל כך מזעזע כפי שזה עכשיו. אני פשוט נגעל מהצביעה החדשה של האוטובוסים ב"דן". תסלחו לי...
לדעתי,
הצביעה האדומה-כחולה-צהובה של דן היא היפה מכולן

צחקן

New member
במחשבה שניה,

מסכים. אך היא לא מתאימה לכל המכונות
במחשבה שניה,
ב"ה חוצמזה שהתוכים יפים במחשבה שניה הם דומים לכל המכוניות של הצעירים ממודל 89 לפני הספירה, שהדבר הטוב שאפשר להגיד עליהן שהן זולות ופשוטות לתיקון ואחזקה, והמנוע עובד (לפעמים, יש שמה מזגן שבנס עובד) שעל המכוניות האלה, הם מרכיבים מערט סיטראו שלה רמקולים עם עוצמת קטר בובו, והם בנוסף להתעללות באוטו, הם מוסיפים שלצ שטויות, ושגענות די דומים לאוטובוס הזה. אני לא יודע עם "דן" רוצה להיות בתדנמית הזאת. בעצם כן. אני יודע. היא לא רוצה.

gsx750f

New member
יפה מאוד הרבה לכה שפכו שם ../images/Emo57.gif

מפאת קוצר זמן, אביא כאן מס' מצומצם של תמונות מהיום בחניון אזור, עם 4081 של רמי ספיר בצבעה החדש. יש לציין שהאוטו עדיין לא גמור, תהיינה עוד כל מיני תוספות הכוללות החלפת הסמל של מ.א.ן, צביעה אפשרית של הפס הקדמי וכן החלפת הטאסות וקישוט כללי של האוטובוס. אני מתנצל מראש על זוויות הצילום הגרועות ותנאי האור המזוויעים - אבל הכל נעשה תחת לחץ ובמטרה להביא לפורום סקופ כמה שיותר מהר.
יפה מאוד הרבה לכה שפכו שם

אפשר גם את ה 130 שלי לצבוע שם מי הצבעי

האוטו עבר את השיפוץ בארגז

יפה מאוד הרבה לכה שפכו שם

אפשר גם את ה 130 שלי לצבוע שם מי הצבעי
האוטו עבר את השיפוץ בארגז
שכרגיל עשו עבודה לא משהו. צבעו גומיות, צבעו ניקלים, מבעו את הסמל ועוד כל מיני פספוסים פה ושם...

ארזS

New member
מגעיל !

מפאת קוצר זמן, אביא כאן מס' מצומצם של תמונות מהיום בחניון אזור, עם 4081 של רמי ספיר בצבעה החדש. יש לציין שהאוטו עדיין לא גמור, תהיינה עוד כל מיני תוספות הכוללות החלפת הסמל של מ.א.ן, צביעה אפשרית של הפס הקדמי וכן החלפת הטאסות וקישוט כללי של האוטובוס. אני מתנצל מראש על זוויות הצילום הגרועות ותנאי האור המזוויעים - אבל הכל נעשה תחת לחץ ובמטרה להביא לפורום סקופ כמה שיותר מהר.
מגעיל !
לקחו את אחד האוטובוסים היפים ב"דן" והפכו אותו לאחד המגעילים. לטעמי כמובן. [על טעם וריח וכו']

צודק ../images/Emo45.gif

מגעיל !
לקחו את אחד האוטובוסים היפים ב"דן" והפכו אותו לאחד המגעילים. לטעמי כמובן. [על טעם וריח וכו']
צודק

ובצדק , באמת עכשיו האוטובוס מגעיל הצבע הכחול - לבן היה הכי יפה לטעמי . שבוע טוב לכולם !!!

fireman

New member
כמה שזה מגעיל

מגעיל !
כמה שזה מגעיל
עושה חשק להקיא לא מספיק שאני נגעל מכל הSLים האלה עוד להוסיף עליהם צביעה כל כך מגעילה....בעעעעעעע

אנדי אתה לא רציני../images/Emo70.gif

אנדי אתה לא רציני

אני אנדי ואלירן הלכנו היום לצלם את ה 4081 בחניון אזור של דן. אני רוצה להודות לאלירן חדריה שעשה "עבודת בילוש קטנה" בכך שבירר איפה היא נמצאת היום ולאבא שלו,עובד חדרייה שבזכותו נכנסנו לחניון. תודה

כמובן, תודה רבה!

אנדי אתה לא רציני

אני אנדי ואלירן הלכנו היום לצלם את ה 4081 בחניון אזור של דן. אני רוצה להודות לאלירן חדריה שעשה "עבודת בילוש קטנה" בכך שבירר איפה היא נמצאת היום ולאבא שלו,עובד חדרייה שבזכותו נכנסנו לחניון. תודה
כמובן, תודה רבה!
אני מצטער, יש לחץ של זמן עליי כרגע ופשוט ברח לי מהזיכרון שללא עזרת האב והבן חדריה לא היינו מביאים לכם את הסקופ הזה. סליחה, ותודה!

"לפני"

"לפני"
לפני הצבע, לאלה מבנינו שלא יודעים איך הוא היה קודם

מצב
הנושא נעול.
למעלה