בית"ר 3 מכבי ת"א 2

יאללה בית'ר!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

איזה ניצחון איזה ניצחון!!!!!!!! תשמעו אנשים לא נעים להגיד.... אבל אחרי מה שקרה ביום רביעי בגביע.. החלטתי שאני לא הולך למשחק וגם לא מזמין אותו בשבת של כדורגל... יצאתי עם חברים למושבה והחלטנו שיושבים בבית קפה... הם החליטו על "כפית" הבית קפה היחיד במושבה הגרמנית שמראה את המשחק.. טוב אמרתי אם כבר אז כבר והתמקמנו מול הטלוזיה.. דקה 5 1-0 מכבי.... נו כבר התרגלנו.... בסדר סיימנו לאכול וזזנו היה דקה 57 ובידיוק ראיתי את מליקסון נכנס.. אבל התמונות מפתח תקווה חזרו אליו כמו בום בית'ר תוקפת ומחמיצה בשלומיאליות... טוב הלכנו לאוטו בדרך חזרה לכפר... בינתיים בדקתי בפלאפון של חבר שלי תוצאה אחרי 5 דקות בום 2 גולים 2-1 מכבי אמרתי לעצמי יאללה עד שבית'ר מצליחה לשים גול מכבי שמה בחזרה.. אחרי 10 דקות שוב עידכון 2-2 כבר ממש הצטערתי שלא נשארתי לראות... טוב אחרי 15 דקות עוד עידכון דקה 92 2-2 טוב הייתי בטוח שנגמר.. הלכתי הבייתה שמתי הקלטה על ערוץ 1 של התקצירים וירדתי עם חברים לעל האש במעיין ליד הכפר....שם המון אנשים שאלו אותי כמה כמה אמרתי להם 2-2 חזרתי הבייתה באתי לראות את ההקלטה בום ערוץ 1 שבק חיים מה שהצלחתי לראות זה רק את השער של לירן כהן ואחרי זה את ברק יצחקי מוחה כפיים לקהל אבל עדיין הייתי בטוח שתיקו 2 הלכתי להתקלח לשתות לאכול... בערך ב2 התחברתי לאינטרנט ומה אני רואה בONE? בית'ר ניצחה 3-2 בדקה ה93 איזה צרחה דפקתי כמעט הערתי את כל הבית!!!!!! ממתי אנחנו מכניסים שערי ניצחון בדקה ה90????? מישהו זוכר מתי בית'ר הכניסה שער ניצחון בדקה ה90????? אולי במשחק השרוכים נגד בית שאן..... חחחחחחחחח בקיצור מסקנה: למרות כל הכאב והאכזבות שבית'ר מעניקה לי השנה יותר אני לא מפסיד אף משחק שלהם! גם אם הם יפסידו עוד 10 משחקים עדיין בשביל הצגות כאלה של 3-2 עם שער ניצחון בדקה ה90 שווה לראות את בית'ר! דרך אגב אנשים שלושה ניצחונות רצופים בליגה? מישהו זוכר מתי זה קרה בשנים האחרונות? אני לא חושב שמאז גוטמן היו לנו שלושה ניצחונות רצופים בליגה ועוד 2 בחוץ! וגם 2 ניצחונות על מכבי באותה עונה זה הישג נדיר! ועוד מילה אחת על אוהדי מכבי. באמת תתביישו לכם אתם מוציאים שם רע לאוהדי הכדורגל מה זה הקללות האלה? מה זה כלא מעשיהו פה??? שכונת התקווה??? אתם אומרים שאוהדי בית'ר התחילו? זה ממש שטויות! הקללה היחידה שהייתה פה הייתה "כל מכבי על הזין של בית'ר" אוי ואבוי מי ישמע זה שיר כמו כל שיר כדורגל! מה שאתם שרים על אוהדי הפועל שהם נאצים זה יותר טוב? בקיצור במקום להגיד שאנחנו חסרי השכלה תסתכלו על התגובות שלכם כאן ותראו מי בעל תרבות דיבור ומי חסר השכלה שמקלל קללות כמו איזה עבריין! אל תשכחו שזה רק כדורגל וזה רק ספורט! וכמו שבית'ר ניצחה היום ככה מכבי ינצחו מחר! אנחנו לא בוכים ומקללים אחרי הפסדים תיהייו בוגרים ואל תקללו גם אתם! לילה טוב לכולם! (הולך לישון עם חיוך גדול על הפנים) רן......

הנה הירושלמי מדבר חחחח

רן אני מבטיחה לך אם עוד פעם אחת אתה עושה לי את זה אני באה אלייך עד לירושלים ובונה לך אנדרטה ליד לטרון!!

בית"ר עולה והיא עולה והיא עולה

בית"ררררררררררררררררררררררררררר ירושליםםםםםםםםםםםםםםםםם באששששששש ובמיםםםםםםםםםםםםםםםםםםםם בית"ר אנחנו אוהבים אותךךךךךךךךךךךךךךךךך אוהדת בית"ר בנשמההההההההההה בית"ר אימפריה

למעלה