בית קפה בת"א

TvMaD

New member
בית קפה בת"א

מישו יכול להמליץ על בית קפה בת"א באזור דיזינגוף/שנקין ובאזור מגיש חלב סויה ?? תודה !

NAON1

New member
../images/Emo54.gif באופן כללי..

ארומה הפכו להיות ממש אימפריה. עשרות סניפים בתל אביב שפזורים בכל פינה. לא ידעתי שהם מגישים חלב סויה.

b0redavid

New member
לא אמרו ש"ארומה" לפ-לפ-פעמים...

מתבלבלים בין חלב סויה לחלב ניצול?

Neta558

New member
כל מקום עשוי להתבלבל

לא נראה לי שזו מדיניות של הרשת. באופן כללי כדאי לבקש חלב סויה ולברר שאין רכיבים חלביים אחרים, זה רומז להם שאתה אולי אלרגי ואז יש סיכוי קטן יותר שיתבלבלו. (אבל יבלבלו לך את המוח על כך שאולי נשארה טיפת חלב במכונה, בלה בלה).

אוקיי: ../images/Emo187.gif

ארומה קפה ג'ו קפה הילל רולדין יש הרבה! פשוט להכנס ולשאול! ברובם החלב סויה כרוךך בתוספת. יש לשים לב שכל המשקה איננו חלבי, כלומר האבקות והשוקלדים בפנים לפעמים חלביים! צריך לברר זאת! אני אישית ממליצה על ארומה.

felicitas

New member
ביתא קפה ברמת אביב.

יש להם גם מבחר יפה של מנות צמחוניות יצירתיות (רק לי נמאס לאכול תמיד פסטה או קיש?)

One Echoe

New member
לפי מה שהבנתי,

יש הרבה, וזה נהיה די טרנדי לאחרונה, להגיש חלב סויה... צריכים לשאול, כי בהרבה מקומות לא שואלים אותך איזה חלב תרצה, צריכים להבהיר בפירוש שרוצים חלב סויה, ולוודא ששאר המרכיבים בקפה לא חלביים.

../images/Emo91.gif

אני אוהב ללכת לארומה עם חברתי האהובה. אני אכלן מאוד בעייתי, בעבר הייתי מזמין את האייס שוקו שלהם, עד שהתברר שהרכיבים שלו חלביים. כיום, אני מזמין "מעדן בריאות" ומחליף את היופלה החלבי בכוס "חלב" סויה. בכל הסניפים בהם ביקרתי, לא היתה בעיה, למעט הסניף בר"ג, ליד הבורסה, שם דרשו ממני תוספת של 8 (!) שקלים. לא הסכמתי, מתוך עקרון. אופציה נוספת היא מיץ תפוזים - המיץ שלהם איכותי וטעים למדי.

Veganiny J

New member
קפה הלל הירושלמיים

התפשטו עד תל אביב. מאד מאד ממליצה על "קפה הלל אגוזים" עם חלב סויה. זה הקפה הכי טוב בעולם
הרבה יותר טוב משל ארומה.

Neta558

New member
הו, כיף כיף

איפה עוד בירושלים יש חלב סויה? בשבוע שעבר הלכתי לארומה רק כי לא היה לי כוח לחפש מקום אחר עם חל"ס

ובאותו הקשר-אנטי המלצה

"קופי בין". נכון שיש להם חלב סויה. נהגתי לשתות הרבה פעמים את כל הקפואים שלהם, בהסתמך על עובדת של סניף הרצליה שאמרה לי שאין בהם רכיבים חלביים. ואז גיליתי בתל אביב, שדווקא כן, בכולם יש רכיבים חלביים. אז הזמנתי סתם קפה עם חלב סויה. והיה דוחה. בחיים לא שרפו לי קפה ככה ועשו לי כזה קצף גס ודוחה. והיה יקר, אפילו עם הנחת סטודנט. בעעע קופי בין.

einav2h

New member
כל רשתות הקפה הגדולות מחזיקות סויה

קפה ג'ו ארומה אר-קפה

למעלה