בית קברות לבעלי חיים

Roeiii1

New member
בית קברות לבעלי חיים

יש לי כלבה בת 17
היא יחסית בריאה
אבל אני מתחיל לחשוב על הסוף ואני רוצה להיות מוכן שזה יקרה

הבנתי שיש כמה בתי קברות לחיות בארץ.
איך בדיוק עובדת הפרוצדורה?
האם אני מגיע בזמן שבעל החיים מת ומסדרים לי חלקה מוכנה במקום?
או שצריך לקנות חלקה מבעוד מועד?

סרינה5

New member
הויטרינר

משאירים את הכלב אצל הויטרינר ומשלמים והוא אמור לדאוג לקבורה.

דגלמנגה

New member
לא משאירים בן משפחה לאף אחד ולא "קונים" עבורו אחריות של זרים

תמיד צריך לדעת מה התהליך ותמיד צריך לעקוב ולוודא שמה שאמור להיעשות אכן נעשה. כבר היה מקרה מזעזע, של וטרינר מכובד, שהשליך כלבה גוססת למיכל האשפה, למרות ששולם לו להרדים אותה ולטפל בקבורתה. נכון, זה היה מקרה אחד, אבל זה גם היה מקרה אחד שהגיע לחדשות, וזה קרה מפני שהגוססת לא הזדרזה למות, ומישהו שמע את יללות הייסורים שלה, בוקעות מתוך מיכל הצפרדע. ובעלת הכלבה? היא לא ידעה על כך דבר. היא שילמה לווטרינר, שאמור היה לדאוג "לטפל" בנושא.

סרינה5

New member
הבהרה

כוונתי הייתה שזה מה שנהוג. אני לעולם לא ארדים כלב אלא רק במקרה יוצא דופן. כלבים זה דבר מופלא חברים למסע החיים.הויטרינר הזה טיפל בכלבים רבים פה באיזור,

דגלמנגה

New member
הכלבה ההיא גססה מסרטן - מספיק יוצא דופן?

פשוט, לווטרינר ההוא, שטיפל בכלבים רבים, לא היה מקום בפריג'ידר, אז הוא זרק אותה לפח.
אני לא יודע מה אתכם, אבל כלבתי ג'יני, שנפטרה בגיל ½16, נמה את שנת העולמים שלה בפינת החצר שלי, שבה אהבה לרבוץ. למי שאין חצר, יכול למצוא פינה יפה במעבה אחד היערות, ולטמון עמוק, בין שורשי עץ גדול. אנ'לא יודע מה אומר החוק לגבי זה, אבל כשהיחס במדינה לבעח"י (גם כשהם חיים) הוא כמו שהוא - ...תשלימו לבד.

שירן ל11

New member
יש בית קברות בכפר הס, אנחנו קברנו שם את הכלב שלנו

לא לכל אחד יש חצר וזה לא חוקי לחפור בור ביער ולקבור שם חיות מחמד.
בית הקברות מאד מסודר ויפה, אבל אני חושבת שהם שומרים את הקבר עם המצבה הקטנה רק למספר שנים ולאחר מכן קוברים מעל חיות אחרות בגלל שאין מקום (הם אומרים את זה מראש). הוטרינר שלנו עשה את הסידורים ויצא לנו לעלות לקבר שלו כמה פעמים אחרי שמת. אני חושבת שהמקום יפה ומכובד

Roeiii1

New member
תודה על התשובות אבל לא עניתם לי על השאלה

מעדיף לא להביא את הכלב לוטרינר שילך לקבור אותו.
אין לי גם קשר כל כך טוב עם הוטרינר אצלנו שאני יוכל לסמוך עליו בעניין הזה

האם צריך להתקשר ולשלם עבור מקום מראש?
או שאני מגיע לשם עם הכלב ומוצאים לי חלקה לקבור אותו באותו זמן?
קבר מעל או ביחד עם חיות אחרות זה גם בסדר מבחינתי, לפחות אני אהיה לי מקום עדיין לגשת לשם

דגלמנגה

New member
הרי לך רשימת בתי הקברות לחיות מחמד - תתקשר ותשאל

חיפוש בגוגל: "בית קברות לחיות" - בין מרכאות כפולות (בלי המרכאות מקבלים את כל בתי העלמין בארץ)
https://www.google.com/search?clien...64.psy-ab..0.12.1116...0j0i67k1.0.lsfvEoXSUSo
קליק על אחד מהרשימה, פותח חלון עם פרטים, בצד שמאל, על גבי המפה. אם עדיין אין טלפון (לחלק יש, לחלק אין) גוללים את חלון הפרטים מטה ומוצאים את הקישור בגוגל לאתר המבוקש. בתוכו יש טלפון.
לי, כאמור, אין ניסיון בקבורה כזאת ולכן לא אוכל להשיב לשאלתך, לגבי שיריון חלקה ומתי משלמים.

רחלידהן

New member
נפתחה קבוצה לכל אוהבי כלבים וחתולים 🐱🐶💚 עם כל המוצרים שהם אוהבים! הצטרפו.. 👇

למעלה