בית ספר, שוב

כן, יש מצב.
אתה חושב שתלמידים נהנים מהחומר ההומני בבתי הספר? נהנים מהלמידה? למרות שהחומר המלומד הוא אינו סלקטיבי?
אני אישית הייתי זוכר בעל פה סיכומים וככה עונה, מרוב שלא היה מעניין.

ai27

Well-known member
אם אני כלכך סקרן ונהנה ללמוד...
איך זה שסבלתי בבית ספר?
ככה היה גם איתי. כי רמת הלימוד נמוכה.
אז במקום להקשיב למורים למדתי מהספר.
בבית למדתי תכנות והיה מלהיב יותר.

היום פחות גרוע, הילדות שלי עברו אבחונים והוכרזו כמחוננות, אז יש להן "לימודי מחוננים" ברמה גבוהה יותר

אני חושב שבגלל שאמרו לי שיש לי הפרעת קשב ודחפו לי ריטלין הייתי בטוח שאני לא יכול להתרכז ולקרוא עמוד אחד..
איך זה ששנים בודדות אחרי אני קורא מאות עמודים ללא שום הפסקה?

אנשים מתעלמים מהרוע שנובע מהעבריינים האמיתיים בעולם הזה שעושים הכל בצורה מסוות מן העין. הוגה רעיון הפרעת הקשב חזר בעצמו לפני מותו. כמובן שהמושכים בחוטים החליטו לשווק את זה לכל ילד ממוצא סוציו אקונומי נמוך ללא אמצעי התמודדות רלוונטיים מתאימים.

dory30

Well-known member
אם אני כלכך סקרן ונהנה ללמוד...
איך זה שסבלתי בבית ספר?
אולי הפן החברתי היה חסר לך? גם אני התחלתי להיות חברותי יותר בגיל 13 או 14. רוב החברים שלי עד היום הם מאותה תקופה.

האמת שאני בן אדם חברותי ותמיד הייתי מוקף בחברים
העניין הוא שאני רב איתם כל הזמן, יותר מדי אמוציות.

אנשים שאתה אף פעם לא יכול לסמוך עליהם
רכלנים
קנאים
תחרותיים ( במובן הרע של המילה)
דו - פרצופיים

אלו עם הערך העצמי הנמוך ביותר - תמיד - עונים על אחד מהמושגים ! ^

dory30

Well-known member
בחודשים נובמבר 2019 עד פברואר 2020 אמא שלי הייתה מאושפזת באיכילוב 3 חודשים בגין ניתוח גב והפכה לסיעודית. בן של שותפה לחדר שלה בגריאטרית, בעלים של פאב וזמר חובב- שאל מה שלומה. היום ההוא לא היה משהו- אז אמרתי שיש עליות ומורדות. הוא נתן לי עצה והמליץ "להתמקד בעליות". זה מה שאני ממליץ לך.

עצוב אח.
אני אוהב את עצמי המון, ובגלל זה אני מאושר.
ובכללי תמיד הייתי בן אדם שנהנה מכל רגע.

החצי שנה אחרונה, ליתר דיוק החמישה חודשים אחרונים קצת איבדתי את זה ודרכי החשיבה השתנו בהתאם.
אבל בסדר ^ זה באמת היה לטובה כי השתנתי די לטובה.

בכל מקרה, החיים יפים. הכל מתחיל ונגמר באהבה עצמית ובאהבה של הסובבים שלך.

ולדעתי זה שאתה ככה מסור לטיפול באמא שלך אומר עליך המון, אוהב אותך אח!

למעלה