בית משפט השלום בירושלים הרחיק אוהד

יונקון

New member
בית משפט השלום בירושלים הרחיק אוהד

של בית"ר מהמגרשים עד יולי 2007, בגלל הסתה לגזענות במשחק נגד בני-סכנין בחודש שעבר. על פי כתב האישום האוהד מ.ס. קרא במשחק "מוות לערבים", התעלם מדרישות השוטרים לחדול מכך, ודבריו הפכו במהרה לשירה של מקהלת אוהדים. האוהד מ.ס. טען בדיון: "במהלך שירת ההמנון נשמעו קריאות מיציע סכנין כנגד מדינת ישראל ובעד פלשתינאים וחמאס. חרה לי לשמוע את זה ואמרתי מוות למחבלים, לא לערבים". השופט א.ד. אמר בתגובה: "קריאות 'מוות למחבלים' חמורות, וניתן להבין מהם שאוהדי ושחקני סכנין הם ערבים וגם מחבלים. זה נראה לכם נורמלי שמוותרים ככה לערבים על קריאות גנאי כנגד המדינה וליהודים שמגיבים על כך בכאב מטילים עונשים כבדים?

Mesarim

Member
ולוואי ...

היה תוקע את הגזען הזה לחודשיים בבית הסוהר.

יונקון

New member
ומה הכי גורם הנאה לאנשים מסויימים

לדפוק את היהודים ככה טוב-טוב ולפני הערבים להתרפס ולהיות עפר לרגליהם

Mesarim

Member
ומה הכי גורם הנאה לאנשים מסויימים

לדפוק את הגזענים, ככה טוב-טוב

סוהי

New member
יונקון,תקן אותי אם אני טועה...

זה קרה באירוע ספורט...כדורגל,לא? - מי שקורא בהכללה לרצח (מוות) קולקטיבי של הקבוצה היריבה ואוהדיה מקומו בכלא...כך נדמה לי.

יונקון

New member
זה כדורגל סוהי?

זה מאבק איתנים בין הציונות לפליסטיות ובעזרת צידקת הדרך שלנו הנצחית אנו נביס את היריבים

סוהי

New member
"פלשתיניות"?....

או שהתכוונת לקבוצות ישראליות של ישובים ערביים בארץ?...פליטת פה עם נפיחה לפני ואחרי...כמקובל אצלך...

סוהי

New member
אני שמח שאמרת את זה...

זה מחזק את טענתי שצריך להעביר את ואדי ערא והמשולש לשליטה פלשתינאית....הרי גם אתה מסכים אתי שהם פלשתינאים,אז שיחיו להם ביחד...ובנפרד מאיתנו.

אריאל5

New member
"מות למחבלים" זה לגיטימי בעיקר

כתגובה. לפי תיאור הדברים את אוהדי סכנין היו צריכים לשים בכלא אבל כבא אמר מי שאמר: "הם מפחדים"

יונקון

New member
פשוט נורא איך אנשים מרשים לעצמם

להתבטא כלפי אוהדיה הנהדרים של בית"ר. אם יש כאלה שאינם יודעים אז אני אבהיר שבית"ר מאחדת את כולנו באמת האחת המלכדת את כל היהודים בקיבוץ פלורליסטי על אף דעותיהם השונות.

ומי כמונו, אוהדי הפועל פתח תקווה

יודעים מהי אלימות בית"רית, שאותה חווינו על בשרנו במגרשנו, במסגרת משחקי הגביע, כאשר אוהדי בית"ר פורצים למגרש עם צינורות השקיה , כיסאות , ואף נשמעו מספר יריות , וכדורגלנינו בורחים לפרדסים, ובעקבותיהם אוהדי בית"ר. המשחק כמובן, פוצץ.

יונקון

New member
והפוליטקלי קורקט המזוייף הזה של

התייפיפות כלפי ערבים מראה עד כמה ישנם אנשים בארץ המעדיפים ללקק לערבים מאשר לומר את האמת שהיהודים סובלים הכי הרבה מגזענות באיזור הזה. הנה, אין אפילו יהודי אחד לרפואה בירדן ויש להניח שגם במדינת פליסטין זו שרוצים להקים על אדמות העם היהודי הנותרות לא תהא דריסת רגל ליהודים, בה בשעה שבמדינת ישראל הערבים מתרבים ומתרבים והם דורשים בגיבוי מגזר מסויים במדינה שתהיה מדינת ישראל מדינת כל אזרחיה ואף מעלים הרהורים חוצפתיים להעניק להם אוטונומיה מתגרה בתוככיה

יונקון

New member
סביר להניח שתקבל כאפה הגונה

ואם מדובר ביציע המזרחי אז קרוב לוודאי שתושלך ממרומיו ארצה אבל לא לכיוון הדשא אלא לבלטות שמאחור

למעלה