בית המשפט העליון והנשיא צריכים להדיח את בנט באשמת הסתה לרצח

רוב הזמן נח

Well-known member
בנט אומר שהוא רוצה ומייחל שהורים לילדים מחוסנים יריבו עם הורים לילדים לא מחוסנים. ראש הממשלה מטיף לאלימות ושפיכת דם
והפוסטמה שצמודה לישבן שלו מודה שקיצור התו הירוק נועד לאנוס אזרחים להתחסן ולכן יש כבר בג"צ חדש שחתום על ידי 100 רופאים שאף פנו לשר הבריאות אבל הוא מסרב לבטל את ביטול התו הירוק .

לטענת הדובר המדינה שינתה וזייפה נתונים של מספר מתחסנים

והיום שמעתי שנתוני החולים הקשים בישראל הם פיברוק כי בכל העולם הנתון הקובע הוא סטורציה (רמת ריווי החמצן בדם) של 80 ומשהו ובישראל החליטו לקבוע מספר של 90 ומשהו שזה מצב טבעי למשל לחלק מהמעשנים הכבדים או חולי האסטמה הכבדים ולכן בדיקה כזאת אצלם הופכת אותם לחולי קורונה קשים גם אם הם בריאים. והמשמעות שכל מי שמעט מתקשה בנשימה או חולה קורונה עם קשיי נשימה קלים לפי הסטורציה הישראלית הוא חולה קשה.
(y)

Harrington

Well-known member
מנהל
בנט אומר שהוא רוצה ומייחל שהורים לילדים מחוסנים יריבו עם הורים לילדים לא מחוסנים. ראש הממשלה מטיף לאלימות ושפיכת דם
וכי כל מריבה בין הורה לילדיו כוללת "אלימות ושפיכת דם"?

קצה11

Well-known member
וכי כל מריבה בין הורה לילדיו כוללת "אלימות ושפיכת דם"?
לא כולן ,חלקן יכולות לגלוש לזה
אם אתה חושב שיערכו עימות ותרבותי בעד ונגד אז אתה חי אבל לא בארץ
ממשלה ועומד בראשה לא אמורה להסית אזרחים נגד אזרחים אחרים.
שים לב זה לא מריבה בין הורה לילדו אלא בין הורה שילדו מחוסן להורה שילדו -לא.

גוטרמן7

Well-known member
והפוסטמה שצמודה לישבן שלו מודה שקיצור התו הירוק נועד לאנוס אזרחים להתחסן ולכן יש כבר בג"צ חדש שחתום על ידי 100 רופאים שאף פנו לשר הבריאות אבל הוא מסרב לבטל את ביטול התו הירוק .

לטענת הדובר המדינה שינתה וזייפה נתונים של מספר מתחסנים

והיום שמעתי שנתוני החולים הקשים בישראל הם פיברוק כי בכל העולם הנתון הקובע הוא סטורציה (רמת ריווי החמצן בדם) של 80 ומשהו ובישראל החליטו לקבוע מספר של 90 ומשהו שזה מצב טבעי למשל לחלק מהמעשנים הכבדים או חולי האסטמה הכבדים ולכן בדיקה כזאת אצלם הופכת אותם לחולי קורונה קשים גם אם הם בריאים. והמשמעות שכל מי שמעט מתקשה בנשימה או חולה קורונה עם קשיי נשימה קלים לפי הסטורציה הישראלית הוא חולה קשה.
ומי ראוי לבוא במקומו לעניות דעתך?

ORIZACKEN

Well-known member
הוא לא רק יודע לדבר
ילד טוב קובה

יודע רק לדבר כי אין לו כרגע שום סיכוי להיות שר או מנהיג אם יתנו לו כוח בקלפי נוכל לבחון את זה, אגב לבן גביר וסמוטריץ' אני הכי מאמין מבין הפוליטיקאים.

קצה11

Well-known member
יודע רק לדבר כי אין לו כרגע שום סיכוי להיות שר או מנהיג אם יתנו לו כוח בקלפי נוכל לבחון את זה, אגב לבן גביר וסמוטריץ' אני הכי מאמין מבין הפוליטיקאים.
אני לא דן במשנתו אלא ביכולותיו
אנשי מפלגתו האחרים למשל מיכאל בן ארי או ברוך מרזל הם אנשים של מעשים
הוא נראה לי רק כעושה גימיקים לתקשורת .

דיברגנט חדש

Well-known member
ואלדד יניב היה אחד התומכים הגדולים של ממשלת השינוי, אני דרך אגב אמרתי ששום דבר לא ישתנה מהממשלה הקודמת אבל לא שיערתי שזה יהיה גרוע הרבה יותר.
ההבדל בינינו שאני חזיתי שיהיה הרבה יותר גרוע והתפללתי שלא יהיו נזקים בלתי הפיכים.

מ ש ה 53

Well-known member
מנהל
נראה שהוא התחיל להתנהג כמו הפרחח השולט שבשכונה. לא מתאים למר בר ששת ו/או שלא מתאים לנו שהוא יהא זה שינהל עבורנו את המדינה. גם כך הציבור יושב על חבית מלאה בחומר נפץ ואין כל סיבה לנער את המטען הזה.

ORIZACKEN

Well-known member
אגב תראו מה ליברמן מתכנן למי שלא יתחסן

במשרד האוצר מקדמים: אדם שסירב להתחסן ופוטר, לא יהיה זכאי לדמי אבטלה מיידים​

משרד האוצר פירסם תזכיר חוק הקובע כי אדם שפוטר עקב סירוב להתחסן נגד קורונה, יהיה זכאי לדמי אבטלה רק לאחר 90 יום: "לא לתמרץ עובדים שלא להתחסן ולקבל אבטלה בזמן שאינם רשאים לעבוד"

איפה כול ''אבירי'' זכויות האדם שעל כול החלטה של ממשלת נתניהו בנוגע לקורונה זעקו הרס הדמוקרטיה וזכויות הפרט, הסתובבו עם לפידים ומגפונים ליד משרד ראש הממשלה ועשו רעש, מישהו יכול למצוא לי אותם ?

למעלה