בישראל יש רק 1100 ק"מ מסילות רכבת שר התחבורה

  • פותח הנושא ayb1
  • פורסם בתאריך

ayb1

Well-known member
בישראל יש רק 1100 ק"מ מסילות רכבת שר התחבורה

ישראל כץ הולך לבנות ביהודה ושומרון 475 ק"מ של מסילות רכבת.כל זה כמובן על חשבון כספי המיסים שאזרחי ישראל משלמים. לא די לו בביזבוז חסר התועלת על הכבישים הריקים שנבנו בגדה כעת מתכננים שם בניית מסילות רכבת וזה עבור 300.000 מתנחלים. כאן במדינת ישראל אנחנו תקועים בפקק אחד גדול והפנטזיונר הזה שר התחבורה ישראל כץ מפקיר את 7 מליוני אזרחי ישראל ומפנה את מלוא מרצו לבנית פסי רכבת ל300.000 המתנחלים בגדה http://www.haaretz.co.il/news/politics/1.1651192
 

FLATRON2

New member
זו לא הנקודה, הוא פתר ת כל בעיות רקבת ישראל

ועכשיו יש המון זמן פנוי ולבנות לשונאי ישראל רכבת משלהם
 

restored

New member
הרכבת עוברת ב-5 נקודות בתל אביב

בכפר סבא ב-2. בנתניה ב-2. בחיפה ב-3. בראשל"צ ב-2. לדעתי התחבורה בעייתה העיקרית היא בחוסר יעילות, ולא בחוסר אמפטיה. אולי אתה גר בשוויץ, אבל כאן בישראל הבנייה היא לא הכי יעילה. לך תראה את כל הבנייני רכבות הישנים האלה שבמקום להרוס ולבנות לגובה ורחב יותר בין הבתים, לא עושים זאת. מכל מיני סיבות, זה נכון, אבל בפועל אין מקום לנוע בגלל זה. בגבעתיים אין עוד מקום לבנות, היא חסומה לגמרי. זה לא עניין של תל אביב, אלא של ישראל.
 
באמת יש כאן יותר מדי פקקים

צריך לבנות וליישב יותר ביו"ש ובגולן, אז מקימים תשתיות שם כדי שמה-7 מיליון (מינוס 300 אלף) שתקועים בפקקים, יבואו יותר היו"שה והגולנה וישא"ק.
 
ברור אנשים מסוגך נתפסים לנמלה ומנסים למעוך אותה במקום לפתור את הבעיה האמיתית והיא זו שניצבת במראה. אתם אלופים בהצלחות מסחררות נגד חלשים, אין עליכם - סמן לעצמך כוכבית
 
חס ושלום למעוך אותם, הם נכסי צאן ברזל

כל פעם שזה או אחר מהם מתעקש שהוא מייצג את 'פלשתין' אני רווה נחת... רק שלא יקרה להם משהו חלילה.
 
הרצון שלכם לחסל את הדמוקרטיה מוזר בעליל אתם לא מבינים מהי המשמעות של זכות פוליטית פר אקסלנס לבטא התנגדות למדינה המתעצבת באופן ששולל זכויות של קבוצה גדולה (מספיק לראות שרשורים שלמים פה כדי להבין לאן אתם פוסעים בחדווה), וכל עוד היא מביעה את דעתה באופן שלא נעשה בדרכים אלימות זה לגיטימי לחלוטין -באופן אישי, אני לא אוהב את הפרובוקציות של ח"כית זועבי, ויחד עם זאת כשאני רואה את אסופת הבהמות הפוליטיות שמתנפלות עליה באלימות, בעוד היא מתבטאת באלגנטיות ובעקשנות מול הצונאמי הלאומני שלכם, תקיפה ככל שתהיה, אין לי ברירה אלא להילחם על זכותה להביע דעה שונה במסגרת החוק הדמוקרטי, עד הרגע שתצליחו לחסל כליל את המדינה הזו במו ידיכם ואז ממילא כלום לא ישנה.
 


כן, היא מתבטאת באלגנטיות, כל הכבוד לה, בארה"ב למשל סנאטור יכול לעלות על סירת מחבלים של אל קאעדה ולהישאר סנאטור כל עוד הוא יתבטא באלגנטיות. עוד אחד מסימני הטירוף כאן הפרשה הזו, אבל כאמור - אני מאד מרוצה שהיא וטיבי ודומיהם שם ומתבטאים בדרכם. ההיפך היה גרוע יותר (נחש בעשב וכו').
 

ridnik

New member
חוץ מכמה קטעים

לדוגמא מראש העין לאריאל או מירושלים לפרברים(גוש עציון/פסגת זאב) ברור שהמתווה הזה לא ריאלי ולא יותר מפופוליזם... לא צריך להתרגש.
 

דודיבו

New member
אתה סתם מחפש להציק למיתיישבים החלוצים

עצוב שזה מה שנישאר ממה שהיה פעם השמאל הציוני שעסק בבניה לפני שהפך להזוי ובזוי והיתחיל להרוס את ההיתישבות ולהציק לגיבורים שגרים שם
וחוצמיזה ayb1 ידוע שאתה זה אותו ג'חש שמעייף תפורום עים השטויות שלו כל פעם
 

blackbomber

New member
הקשר שאתה מציג, לא כל-כך "קשר".

1. כל השקעה בתשתית עלותה פחות מאפס. למה? כי כאשר מקימים תשתית ולא משנה היכן מיקומה, כל הכסף חוזר למדינה בצורה של מיסים!!! ואח"כ המדינה מרוויחה כספים לנוכח השימוש בתשתית. קונים מכונות, קונים חומרי גלם, מעסיקים עובדים, שורפים דלק, מס הכנסה... על כל אלו יש מיסים שמכסים את השקעת המדינה. ברור? 2. יהודה ושומרון זה "כאן במדינת ישראל". זה שזה לא מוצא חן בעיניך, זבש"ך. 3. "פנטזיונר" - יח"צני השמאל התבוסני/קומוניסטי הישראלי לא יכולים בלי "ללכלך", זה הפרצוף האמיתי שלכם. 4. 300 אלף יהפכו במהרה של מיליון שלוש מאות אלף.
 
יהודה ושומרון אינם חלק של מדינת ישראל

החוק הישראלי לא חל עליהם. ויש מקומות שהחוק הישראלי חל עליהם וזקוקים נואשות לרכב. למשל טבריה ואילת. אבל הפשיזם האלים לא מוכן לקבל עובדה פשוטה.
 

blackbomber

New member
זאת רק דעתך ודעת השמאל התבוסני/קומוניסטי.

אם תושב יהודה ושומרון יגנוב בסופרמרקט, עפ"י איזה חוק הוא יישפט? החוק התורכי? החוק הרומי? החוק האנגלי? חוקי מטכ"ל? לא!!!! עפ"י החוק הישראלי. ישראלי ישראלי, החוק הישראלי. ועפ"י אותו החוק הוא משלם מיסים ומשרת בצה"ל, עפ"י אותו החוק הוא נוהג בכבישים וילדיו לומדים במערכת החינוך. החוק הישראלי בהחלט חל על יהודה ושומרון ומכאן שיהודה ושומרון מהווה חלק בלתי נפרד ממדינת ישראל, בפועל. ממשלת ישראל עסוקה בפיתוח כל המדינה, בהדרגה, כאשר לשמאל התבוסני/קומוניסטי לא נותר אלא להצטרף לאחמד טיבי בספסלי האופוזיצויה ולצעוק "פאשיזם" על כל דבר שזז.
 
החוק הישראלי חל על התושבים היהודים לא על השטח

לפשיזם האלים לא נותר אלא להצטרף לכהניסטים, כי אפילו את מגרון הולכים לפנות
 

blackbomber

New member
ספר לנו על ההבדל בין אריאל לכרמיאל בעניין.

איך החוק חל/לא חל על השטח וחל/לא חל על התושבים של אותו השטח. השמאל התבוסני/קומוניסטי הישראלי בספק יראה באם תפונה מגרון. ואם חלילה מגרון תפונה, אתה תראה שתג המחיר יהיה גבוה מאוד! השמאל התבוסני/קומוניסטי ייצא בהפסד גדול. 1. יוקם ישוב ענק במקום. 2. יוקמו עוד ישובים חדשים בתמורה. 3. בצדק תגבר השנאה לשמאל התבוסני/קומוניסטי שהוציא משפחות על ילדיהם מביתם למען כמה אויבים שגם באם מדובר באדמתם הפרטית, זה לא עניין אותם עד שהגיעו "כוחות" השמאל התבוסני/קומוניסטי. 4. ערבים רבים בישראל יאבדו את ביתם בישראל עפ"י אותו התקדים. תראו איך אתם נראים... מה אתם עושים חוץ מ"ללכלך" ולהרוס ולהשמיץ? לא פלא שאתם דחויים! לא פלא שהשנאה כלפיכם גוברת ומכאן שאתם מתרסקים בדרך להכחדה פוליטית, כך עפ"י הסקרים.
 
למעלה