בישיוסי בשמים

• פותח הנושא niya
  • פורסם בתאריך

niya

New member
בישיוסי בשמים../images/Emo9.gif

במיוחד לסופש (או לחג?)
DKNY - Be Delicious ב- 245 ש"ח ו- קרבטרי $ אוולין ב- 99.99 ש"ח (כלומר, 100
) במשביר - הנחות לחברי המועדון וכבר זוממת על עוד אבל מתאפקת בינתיים!

קניתי את קוקו של שאנל מכל פרפיום

בצ'יפור עצמי מטורף. אדט, 100 מ"ל, טסטר - 500 ש"ח. במונחי שאנל, זה זול ביותר. מאוד אוהבת את הריח, הוא ישן וטוב שכזה.

niya

New member
אני מניחה../images/Emo24.gif

שאת יודעת. לי זה נשמע מחיר מטורף!

בד"כ בשמי שאנל עולים מעל 600 ש"ח ל-100 מ"ל

כך גם סיסלי וקרטייה. כך ש-500 זה מחיר נאה מאוד לבקבוק לא קטנטן ומאוד ממכר. למרבה הפלא, זה הבושם הראשון אי פעם שעליו קיבלתי מחמאות, וכבר עברתי כמה בשמים בקריירה שלי.

קשכפית

New member
נעלולה גם אני מכורה

לבושם של שאנל, ל: "קוקו מדמואזל" לא מצליחה לאהוב שום בושם אחר מאז שהרחתי ונפלתי ברישתו. וזה יקר... ואין מבצעים... כמה מתסכל. ויש לי בקבוק שאוטוטו נגמר... לא הבנתי מההודעה שלך, בכותרת כתבת שקנית פרפום ובגוף ההודעה כתבת אדט... וטסטר? אז לא הבנתי כלום. מה קנית, אדט או פרפום? ומה הכוונה טסטר... מכרו לך את הטסטר? לפני מס' ימים בדקתי את מחיר הבושם באפריל, יקר מאוד, 480 לבקבוק 50 מל פרפום של קוקו מדמואזל ויש את המיסט שעולה 360 ש"ח. האם לדעתך או לידיעתך יש מצב למצוא בושם כזה מקורי כמובן באיביי בפחות כסף?

כל פרפיום = השם של החברה ממנה קניתי

Call Perfume. מה שקניתי היה אדט
משום מה כולן אוהבות את מדמואזל ורק עליי הוא מריח זוועות עולם
עשיתי חיפוש קצר באיביי ואני מעריכה שכן תצליחי למצוא בפחות. אם זה מוכר פרטי (לא חנות), גם אם הוא לא כתב ששולח לארץ שווה לשאול אם יסכים לשלוח לפה וכמה יעלה.

קשכפית

New member
או קי אז תודה ו...

מה זה החנות הזו? זול יותר לרכוש דרכה את מוצרי העלמה שאנל? תודה עלי המדמואזל מריח סוף....

כביכול יותר זול דרך כל פרפיום

אבל עדיין לא מתחרה במחירי איביי. במו עיניי ראיתי שם מוכרת אמינה שמוכרת מדמואזל שבו השתמשה פעם אחת בלבד והחליטה שהוא לא מתאים לה במחיר רצפה. היא לא היחידה, וחנויות לא יכולות להתחרות במוכרים כאלה.

אני קניתי ככה ג'אדור ממישהי שטענה שיש לה גם ק

קבלה וסרקה לי אותה, אבל מה לעשות הבושם לא הריח כמו שלי והעיצוב היה טיפה שונה. לכי תדעי אולי היא יצאה פרייארית וקנתה זיוף ואז פינקה עצמה באחד אמיתי ומוכרת את זה. בקיצור - איביי לא המקום האופטימלי לבשמים לדעתי.

קניתי 4 פעמים בשמים מאיביי

ואני שועלת קרב ותיקה ביותר- ופעמיים היה זיוף ונאלצתי להתעסק בהחזרות ועצבים! לא מומלץ בכלל, אם כבר בחנויות הגדולות שיש להן עשרות אלפי פידבקים או באמת באתרים ייעודיים לבשמים ברשת. שאנל זה שאנל ולא נעליים מקולקציה של סתיו 2008, אין שום סיבה שתקבלי אותו בחצי מחיר בכל מקרה, ומה שנראה טוב מדי כדי להיות אמיתי, יתברר כבלוף.

מעצבן ../images/Emo46.gif

לא היו למוכרי םהאלה פידבקים שדיברו על זיופים לפני שקנית מהם?

לא אחת היתה מאלו שמוכרים מכל הבא ליד

כל מה שהם לא צריכים והשני היה יחסית חדש עם חנות. בכל מקרה פעמיים כן קניתי בשמים מוצלחים, אבל הסיכון נראה לי גבוה מדי.

naamon

New member
בארה"ב מדמואזל אד"פ עולה 115$ ל-100 מ"ל

שווה מאוד לבקש ממישהו שטס, אם יש אפשרות כמובן בושם מדהים! בדיוטי פרי 140$, גם מחיר נחמד יחסית לארץ

Fun Fair

New member
אז יש אלטרנטיבות...

כשקונים בושם שמלכתחילה מחירו מאמיר שחקים, כל הנחה- טובה

קשכפית

New member
נכון צודקת אבל רק זה מריח לי נעים ../images/Emo13.gif

יש לי טעם יקר. תמיד ידעתי.

למעלה